Fan Forum
Remember Me?
Register

  Request a Forum   |     View New Forums

Closed Thread   Post New Thread
 
Forum Affiliates Thread Tools
Old 09-02-2004, 07:48 PM
  #16
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Propusith Dadilju jer sam se zadrzao u kaficu nakon glupe skole.

Pocele su reprize Pupoljaka nedavno.
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 09-02-2004, 08:21 PM
  #17
Elite Fan

 
Spike it up's Avatar
 
Joined: Nov 2001
Posts: 32,398
Quote:
Originally posted by The Dreamer
Propusith Dadilju jer sam se zadrzao u kaficu nakon glupe skole.
Fran i CC su bile clanice porote. Sudilo se nekoj zeni koja je odezala kosu tipu za kojega radi (neki model koji je na naslovnicama ljubica) jel joj je rekao da ju voli al onda je "took it back".
__________________
Spike it up is offline  
Old 09-02-2004, 09:21 PM
  #18
Ultimate Fan

 
a-burn's Avatar
 
Joined: Aug 2004
Posts: 8,658
drago mi je, irena iz sibenika! ja sam ana iz rijeke.

majo, odgovor na tvoje pitanje iz proslog threada, iz kojeg sam dijela rijeke: cavle. isla sam u susacku gimnaziju, malo sam starija od tebe (sad cu 21, noooouuu)

re: the nanny - hahaha, ono kad murjak kaze da jedan od talaca vice na megafon... HILARIOUS


sad sam pogledala zadnji nastavak Sex and the City i samo mogu reci da je to najbolja serija ikada. nema bolje.
super mi je carriena recenica: "I want ridiculous, unconvenient, consuming, can't-live-without-each-other love." ( a jos je bolje sto nakon te recenice nogira sugavog Rusa )
i obozavam onu scenu kad ona cuci na recepciji i skuplja dijamante s one ogrlice i onda udje Big u hotel i kad ga ugleda ona se jadna rasplace zbog svega sto je prozivjela u parizu. a da ne spominjem kad mu postavi gambetu pa se valjaju po podu i umiru od smijeha...

ah ova je bila bitter-sweet epizoda. bas sam tuzna sad... falit ce mi te 4 koke. tek sam sad gledajuci reprize skuzila da je samantha totalno komican lik, onako flegma.
hrt mora bar jos jednom reprizirat sve od 1. sezone pa do kraja, don't you think? mislim da je ova serija to def. zasluzila.



Quote:
Mozda je jedino zabavnije iskustvo gledanja filma sa mojom sestrom i njeno skvicanje na tipa jer je prenepoduzetan za njen ukus.
ajme taj tip je jedan od najsladjih glumaca koje sam vidjela. da,da, padam na jamice na obrazima.

Quote:
CC mi ide sve draza.
i meni, zakon je zena. ona i niles ce zavrsit zajedno na kraju, sigurna sam!
__________________
I need caffeine. Whatever form you’ve got.
I’ll drink it, shoot it, eat it, snort it, whatever form it’s in, gimme!
a-burn is offline  
Old 09-02-2004, 10:16 PM
  #19
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Dadilja zvuci zanimljivo. Hm, mozda uhvatim reprizu! Ako se probudim.

Nena, odmah cu dodati to u prvi post.

Sex and the city je zakon. Zadnja epizoda ja bila fenomenalna. Napokon neka serija koja je zavrsila kako treba. Samantha mi je od pocetka bila naj lik, a njena zadnja scena je histericna.
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 09-03-2004, 04:47 AM
  #20
Master Fan

 
kyrie08's Avatar
 
Joined: Jun 2004
Posts: 13,080
Evo, ide se na ispit za 10 minuta. Zazelite mi srecu!

kyrie08 is offline  
Old 09-03-2004, 06:50 AM
  #21
Elite Fan

 
Spike it up's Avatar
 
Joined: Nov 2001
Posts: 32,398
Quote:
Originally posted by kyrie08
Evo, ide se na ispit za 10 minuta. Zazelite mi srecu!
Sretno honey!
Vici kak je proslo cim dodes doma.
__________________
Spike it up is offline  
Old 09-03-2004, 07:28 PM
  #22
Elite Fan

 
Spike it up's Avatar
 
Joined: Nov 2001
Posts: 32,398
Quote:
Originally posted by a-burn
hrt mora bar jos jednom reprizirat sve od 1. sezone pa do kraja, don't you think?
Posve sigurno. Za koju godinu ce ic preko ljeta, kladim se. To je naposljetku HTV, nema tog sta oni ne repriziraju.
Quote:
ajme taj tip je jedan od najsladjih glumaca koje sam vidjela.
Umm...mora priznat da ga se uopce ne sjecam.

Dadilja je bila tako-tako danas.
Opet Niles spasava stvar.

Ima li sanse da ukinemo tlak zraka? Glavobolja me opet tlaci cijeli dan zbog tog.

Suta je Keanu opet na TV-u navecer. Zamjene. Film je vec isao, al mi je bio zabavan.

I jos bitnije-
sutra je Smallville!!!
__________________
Spike it up is offline  
Old 09-03-2004, 07:38 PM
  #23
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Sretno Nena! Nadam se da je dobro proslo!

Gledao sam reprizu Dadilje, bila je odlicna. CC je zakon.

Nisam gledao vecerasnju... Cini se da nisam puno propustio...

Smallville? As in... Bad Lana?
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 09-03-2004, 08:23 PM
  #24
Elite Fan

 
Spike it up's Avatar
 
Joined: Nov 2001
Posts: 32,398
Quote:
Originally posted by The Dreamer
Smallville? As in... Bad Lana?
Yup. Jesam rekla da cu te podsjetit.
Da vicem jos i sutra da ne zaboravis? Premda nesto mi govori da ces se sjetit za ovaj ep...
__________________
Spike it up is offline  
Old 09-03-2004, 08:41 PM
  #25
Ultimate Fan

 
a-burn's Avatar
 
Joined: Aug 2004
Posts: 8,658
Quote:
Originally posted by Spike it up
Posve sigurno. Za koju godinu ce ic preko ljeta, kladim se. To je naposljetku HTV, nema tog sta oni ne repriziraju.
upravo tako, zato me nada ne napusta!

veceras sam pogledala onu Porotnicu s Demi Moore i Alecom Baldwinom. vec sam ga gledala ali ok je film.

i Zamjene sam gledala pa ne vjerujem da cu ponovno.

gledala sam i onih zadnjih 20 najsokantnijih trenutaka r'n'r-a. super mi je bila ta emisija. ti su ljudi stvarno bolesne stvari radili.

Dark Angel je bio dobar. onaj Zack je totalno creepy, ali zato je Alec cute as hell. da on i Max nisu 'braca po Manticoreu', totalno bi isli zajedno... aaah alec...

sad ste i mene zainteresirali za sutrasnji smalville. ajd pa da vidimo i to kako lil' miss lana izgleda kad je BAD. buahahahah..
__________________
I need caffeine. Whatever form you’ve got.
I’ll drink it, shoot it, eat it, snort it, whatever form it’s in, gimme!
a-burn is offline  
Old 09-03-2004, 08:57 PM
  #26
Elite Fan

 
Spike it up's Avatar
 
Joined: Nov 2001
Posts: 32,398
Quote:
Originally posted by a-burn
gledala sam i onih zadnjih 20 najsokantnijih trenutaka r'n'r-a. super mi je bila ta emisija. ti su ljudi stvarno bolesne stvari radili.
Zaboravila sam, opet, gledat. Al procitah sta je sve na vrhu. Sve sam to vec znala.
Zaboravih i na DA. Jel danas bio onaj ep kad upuca Zacka zbog Logana?
Quote:
sad ste i mene zainteresirali za sutrasnji smalville.
Heh, he, he, moj plan uspjeva. Next step: We're working on a plan for world domination. The key element- coffee makers that think.
(I'm such a geek sometimes... )
__________________
Spike it up is offline  
Old 09-04-2004, 07:54 AM
  #27
Ultimate Fan

 
a-burn's Avatar
 
Joined: Aug 2004
Posts: 8,658
Quote:
Originally posted by Spike it up

Zaboravih i na DA. Jel danas bio onaj ep kad upuca Zacka zbog Logana?

je, to je ta epizoda. a jes' mala informirana!


Quote:
Heh, he, he, moj plan uspjeva. Next step: We're working on a plan for world domination. The key element- coffee makers that think.
ovi coffee makers bi bili JAKO dobra stvar u mom zivotu... primjecujem li ovdje lorelai/rory coffee sindrome?

jos malo pa smalville ( jos 7 sati, to be exact
__________________
I need caffeine. Whatever form you’ve got.
I’ll drink it, shoot it, eat it, snort it, whatever form it’s in, gimme!
a-burn is offline  
Old 09-04-2004, 02:07 PM
  #28
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Mislim da cu se sjetit pogledat! Vracam se za koji sat s komentarima.
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 09-04-2004, 04:19 PM
  #29
Ultimate Fan

 
a-burn's Avatar
 
Joined: Aug 2004
Posts: 8,658
OK guys, ovo je definitivno najbolja epizoda smalvillea dosad!

ovaj cvijet je stvarno zacinio stvari! i mogu rec da mi se svidjela 'bad lana'. my my...

bilo je super gledati kako clark i lex drugacije reagiraju na njene provokacije. ono na bazenu s clarkom je bilo presmijesno, koja je on zbunjola! odlicna mi je bila ona pjesma u pozadini, bas je odgovarala trenutku. a bome lanica ima one bad a$$ body!

ali najbolja mi je bila scena s lexom i slagom. nikad mi lex nije izgledao tako hebeno HOT!

i bas sam znala da ce svi kasnije patiti od amnezije. bas bezveze.

ali for smalville danas!!
__________________
I need caffeine. Whatever form you’ve got.
I’ll drink it, shoot it, eat it, snort it, whatever form it’s in, gimme!
a-burn is offline  
Old 09-04-2004, 04:19 PM
  #30
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Smallville

Here we go.

Prije svega, LANA!!! Whitney nije htio markirati s njome? Clark joj se nije htio pridruziti u bazenu?! What is wrong with you guys?! Nova Lana mi je bila bas cool. Tek sam se na kraju sjetio koliko me prava Lana moze iznervirati. Jednostavno je kadkad prenaivna i dosadna. I naravno, ne sjeca se poljupca! Je li samo meni to bilo predvidivo?
I ispricala se Whitney-u? Znaci nisu jos prekinuli? Eh, nadao sam se da ce ovo bit izlika da ga napokon nogira ali neee, mora ona izigravat dobru curicu i ispricat se. *sigh*
Ooh! Lana/Lex! (LLana? LLex? Lena? LAX?! ) Ne znam kako bi funkcionirali s pravom Lanom ali ovo danas je bilo zanimljivo.
Pete me malo iznervirao masuci pistoljem. Clarkovi roditelji su bili relativno ok, ali ne pretjerano zanimljivi posto svi znamo da se ocu nece nista dogoditi. Prica s cvijetom me nije bas zaintrigirala ali kao izlika za Bad Lanu je sasvim ok.
I sto je bilo Tomu danas? Gluma mu je u nekim scenama bila malo... kisela? Posebno u scenama s roditeljima. Ne znam zasto ali tako mi se cinilo.
Muzika je bila cool! "Destiny" za scenu poljupca je bila savrsena. A i ostale pjesme su bile iznenadujuce dobre.
Sve u svemu, ok epizoda. Ne bas posebna prica, ali Bad Lana & red underwear su sve popravili.
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Fan Forum  |  Contact Us  |  Fan Forum on Twitter  |  Fan Forum on Facebook  |  Archive  |  Top

Powered by vBulletin, Copyright © 2000-2024.

Copyright © 1998-2024, Fan Forum.