Fan Forum
Remember Me?
Register

  Request a Forum   |     View New Forums

Closed Thread   Post New Thread
 
Forum Affiliates Thread Tools
Old 06-26-2004, 04:01 PM
  #16
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Uuu to bi bilo dobro! Nemam ni jedno ni drugo ali uvijek uzdisem kad citam program jer oni imaju najbolje serije.
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 06-26-2004, 04:09 PM
  #17
Elite Fan

 
Spike it up's Avatar
 
Joined: Nov 2001
Posts: 32,398
Quote:
Originally posted by The Dreamer
Uuu to bi bilo dobro! Nemam ni jedno ni drugo ali uvijek uzdisem kad citam program jer oni imaju najbolje serije.
Bilo je danas nesto i u novinama. Vecernji il Jutarnji? Al nista jos sigurno. Mislim da ce se iduci mjesec svakako znat. Budem pazila malo bolje da mi ne promakne obavijest.

Odoh ja sad ca spat. Ajd noc. Lijepe snove.
__________________
Spike it up is offline  
Old 06-27-2004, 02:15 AM
  #18
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Morning!

Everwood dojmovi...

Prva epizoda mi je defiitivno bila bolja. Ephram mi je bio zakon, a ni Laynie nije losa. Drago mi je sto ce se vratiti u 2.sezoni. Ali bilo bi lijepo kad bi se pojavila i prije kraja ove. Znao sam da ce ono sigurno biti neki pas ili ljubimac ali prica je bila isto smijesna. A i Delia je bila dobra kad je imala febru.
Druga epizoda mi se nije uopce svidjela... ne znam zasto, ali cim se pojavljuje mrtva majka u flashbackovima odmah mi se to ne svida. A bas kad sam mislio da je vise necemo vidjeti. Ali ajde, nije sve bilo tako lose, na kraju je ipak sve ispalo dobro za Andy/Ephrama. A Colin me totalno iznervirao. Zasto se mora ljutit na Amy? I zasto se ona ljuti na oca onda? No moram priznati da mi se svidjela scena kad se Dr.Abbott dolazi "ispricati" njoj i objasniti razloge a ona mu samo kaze "Are you done? Now leave me alone."
Jos 5 epizoda do kraja sezone.
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 06-27-2004, 09:56 AM
  #19
Elite Fan

 
Spike it up's Avatar
 
Joined: Nov 2001
Posts: 32,398
Quote:
Originally posted by The Dreamer
Druga epizoda mi se nije uopce svidjela... ne znam zasto, ali cim se pojavljuje mrtva majka u flashbackovima odmah mi se to ne svida. A bas kad sam mislio da je vise necemo vidjeti. Ali ajde, nije sve bilo tako lose, na kraju je ipak sve ispalo dobro za Andy/Ephrama.
Moram priznat da je meni bilo OK to sa flashbacks, al mozda zato sta jos nisam vidla mama, i malo mi je uspjelo objasnit kakva je bila dinamika u obitelji prije nego su preselili i prije nego je umrla. No nije da cu se zalit ako ju vise ne vidimo.

Quote:
A Colin me totalno iznervirao. Zasto se mora ljutit na Amy?
Vec rekoh, al eto kak ja to vidim. Mozda je zbilja uplasen?
Mislim, bio je u komi, na teskoj operaciji, niceg se ne sjeca i jos mu nije dobro. Razumijem ako zeli jednostavno sve to zaboravit i bit zdrav. Al isto tako cinjenica je da nije, i da je Amy zasluzna sta su doktori to saznali i da ce zavrsit najvjerovatnije na jos pretraga, gdje ce mozda jos nesto nac. Ako porice da je bolestan bijes je normalna reakcija na istinu i onog tko je zasluzan da se s tim suoci.
Premda me vise cude njegovi roditelji- OK, dijete im je bolesno, al nije da ce ozdravit brze ak se prave da je sve u redu. Zasto do vraga ne zele slusat strucnjaka?! Ak ce malom pozlit samo ce se osjecat krivi jos na kraju.
Posve razumijem zasto Laynie bjezi iz te smotane obitelji natrag u internat.

Bas primjetih prvi post - za poslozene/dodane serije kod mene.

Danas nis na TV-u...
*ide dalje strebetat*
__________________
Spike it up is offline  
Old 06-27-2004, 12:04 PM
  #20
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Da, Laynie mi je jedina normalna osoba u toj obitelji. Drago mi je da cemo je jos vidjeti.

I stavrno nema nista na tv-u...!
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 06-27-2004, 01:58 PM
  #21
Elite Fan

 
Spike it up's Avatar
 
Joined: Nov 2001
Posts: 32,398
Quote:
Originally posted by The Dreamer
Da, Laynie mi je jedina normalna osoba u toj obitelji. Drago mi je da cemo je jos vidjeti.

I stavrno nema nista na tv-u...!
Veselim se drugoj sezoni i njenom povratku.

Znam, toliko mi je danas dosadan bio TV program da sam *dobrovoljno* ucila. Brrr! Nadam se da se nece tak brzo ponovit slicna situacija...

Sutra je CSI. :dance: <- trebao bi bit neki smajli za ovo...
__________________
Spike it up is offline  
Old 06-27-2004, 02:36 PM
  #22
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Ja nazalost nemam sto ucit. Cuj ovo, "nazalost"! Ma bolje i dosada nego ucenje.

Ja za "dance" obicno koristim ove smajlice: (Wiggle) i (Woot). Ok, ne izgleda bas ko da plesu ali nesto slicno.
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 06-27-2004, 03:46 PM
  #23
Elite Fan

 
Spike it up's Avatar
 
Joined: Nov 2001
Posts: 32,398
Quote:
Originally posted by The Dreamer
Ja za "dance" obicno koristim ove smajlice: (Wiggle) i (Woot). Ok, ne izgleda bas ko da plesu ali nesto slicno.
Hee! Cute su. Skuzih da se glasuje za dance smajlija na requests boardu pa se odmah prikljucih. Valjda ce ga stavit. Ima jos vraski cool smajli prijedloga. Hmm, da se ovo ne pretvara u smajli ovisnost?
__________________
Spike it up is offline  
Old 06-27-2004, 03:51 PM
  #24
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Smilie ovisnost i nije tako losa. Da, na Request forumu ima dosta ludih smajlica, nadam se da ce neke od njih i dodati.
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 06-27-2004, 04:36 PM
  #25
Elite Fan

 
Spike it up's Avatar
 
Joined: Nov 2001
Posts: 32,398
Stavit cu i na BtVS thread, al za slucaj da niste u blizini.
Ako nekog zanimaju "Wrecked" dailies nek ide na site . I nek pozuri, nece jos dugo bit tamo. Ja bas skidam. Cujem da su zabavni. I da bi scena bila bolja, da su ostavili koju od ovih, od one emitirane.
__________________
Spike it up is offline  
Old 06-28-2004, 01:13 AM
  #26
Master Fan

 
rebelle's Avatar
 
Joined: May 2002
Posts: 19,675
Quote:
Originally posted by Spike it up

To je bila predzadnja epizoda? ****! Nisam znala da je tak kasno u sezoni. Morat cu smislit nesto iduci tjedan. Gledam Smallville, a i snimam. Morat cu preskocit iduci tjedan s gledanjem da pogledam finale. Ja sam vidla danas samo dio kak se Dawson i Pacey pomire. Kaj je jos bilo?
Hmm. Dawson je ocajan jer je izubio sve novce i ljut je na Paceya i nemoze snimit film. Joey je ljuta na Paceya i Dawsona jer misle da više nikad nebudu prijatelji. Joey, Jen, Jack itd. dogovore se da ce omoguciti Dawsonu da ipak snimi film i nabave svu opremu a Pacey neke sponzore. I onda svu tu opremu donesu k Dawsonu i on je sav sretan i cak ona mala od Hetsona i njen decko (kojem se svida Joey lol) glume u filmu. Na kraju se P&D pomire, Jen&Baka&Jack odlaze u NY, Joey u Pariz. Bilo je bas nekak bittersweet I onda drugi tjedan finale
__________________
( * )
rebelle is offline  
Old 06-28-2004, 04:56 AM
  #27
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Hvala za link Kristina. Tihana, je li to krivi thread ili si namjerno ovdje prebacila odgovor?
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 06-28-2004, 04:14 PM
  #28
Elite Fan

 
Spike it up's Avatar
 
Joined: Nov 2001
Posts: 32,398
Hvala na pojasnjenju Tihana!

Sorry, Stjepo- moje maslo, ja sam pitala ranije ovdje sta sam fulala na Kanalu A u DC dok sam pratila Smallville. *Wow, koja recenica. Probat cu to rec van FF-a, pa da vidim hoce itko skuzit.*

Odlicna Dadilja danas! Gusila sam se od smijeha!! Sestra je histericna! Kad sjedi na Fran, vuce ju za kosu, i vice "I'll spit on you!". Niles odlicno pjeva!! Maxwell i "God I hope we are talking about food!" . Identicne spavacice sestara Fine! I CC na kraju sa "They hated Niles. *I* get to tell him later!".

Fraiser, znam da nitko ne gleda, al *squeel!*- napokon je nesto krenulo sa Daphne i Nilesom.

CSI- ! Greg!! Micek! Nadam se da ce ubrzo iz bolnice izac! I jel jos netko ima zelju to gledat sa dugim siljastim stapom da bocne Grissoma da se malo pokrene i tu i tamo ga mlatne po glavi. Vecera te nece ubit covjece!!
__________________
Spike it up is offline  
Old 06-29-2004, 01:22 AM
  #29
Master Fan

 
rebelle's Avatar
 
Joined: May 2002
Posts: 19,675
Quote:
Originally posted by Spike it up

Fraiser, znam da nitko ne gleda, al *squeel!*- napokon je nesto krenulo sa Daphne i Nilesom.
Ja inace gledam i uvijek mi je zao Nilesa. Ovaj put nisam gledala nema veze

Sad sam provjerila i cini se da ipak *nije* drugi tjedan zadnja epizoda DC-a. Ustvari je prvi dio zadnje epizode.

Ipak sam gledala Fridu. Sad sam malo tuzna ali tak mi i treba!
__________________
( * )
rebelle is offline  
Old 06-29-2004, 05:42 AM
  #30
Total Fan

 
Tery's Avatar
 
Joined: Dec 2002
Posts: 7,728
Quote:
Originally posted by rebelle
Ja inace gledam i uvijek mi je zao Nilesa. Ovaj put nisam gledala nema veze
Ja ovu sezonu bas i nisam pratila, ali igrom slucaja sam jucer pogledala dio. Yay Daphne! Bilo je i vrijeme!
__________________
~Maja
icon credit: pretty lies
6 years and 7 days later... I don't know why I still do this every day.
Tery is offline  
Fan Forum  |  Contact Us  |  Fan Forum on Twitter  |  Fan Forum on Facebook  |  Archive  |  Top

Powered by vBulletin, Copyright © 2000-2024.

Copyright © 1998-2024, Fan Forum.