Fan Forum
Remember Me?
Register

  Request a Forum   |     View New Forums

Closed Thread   Post New Thread
 
Forum Affiliates Thread Tools
Old 11-13-2003, 12:47 PM
  #46
Total Fan

 
Tery's Avatar
 
Joined: Dec 2002
Posts: 7,728
Joooj, moze mi netko reci sta je bilo u zadnje 3 epizode Prijatelja? Kako su Ross i Julie prekinuli i zasto sada nisu Ross i Rachel skupa?? [img]smilies/look.gif[/img]
__________________
~Maja
icon credit: pretty lies
6 years and 7 days later... I don't know why I still do this every day.
Tery is offline  
Old 11-13-2003, 04:22 PM
  #47
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Ne mogu ti pomoci, nisam ih gledao cijeli tjedan, uvijek zaboravim stavit snimat. [img]smilies/frown.gif[/img] [img]smilies/rolleyes.gif[/img]
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 11-16-2003, 03:33 PM
  #48
Extreme Fan
 
diana5's Avatar
 
Joined: Apr 2002
Posts: 2,519
Quote:
Originally posted by Tery:
<STRONG>Mrzim kad serije tako zavrse! [img]smilies/mad.gif[/img] Ako si gledao sapunicu "Lazos de amor" (Ljubavne veze) znat ces kako sam bila zivcana kad su zavrsile onako kako jesu!</STRONG>
Joj, to mi je najomiljenija meksicka sapunica svih vremena. [img]smilies/smile.gif[/img] Ali, i mene jos uvijek muci kaj se zapravo na kraju dogodilo. Ako cemo bas biti realni, nema sanse da je Maria Paula mogla samo tako nabaviti periku s valovitom kosom kakvu je imala Maria Guadalupe i pretvarat se da je ona Maria G. bez da to itko primjeti svo to vrijeme. Ali, nikad se ne zna. Ta Maria Paula je bila pravi vrag. [img]smilies/wink.gif[/img]
Kaj se tice SSN, jos uvijek ne mogu vjerovati da je Emina ispala. Ona je zaista prekrasno pjevala. Ali, ocigledno se ljudima nisu previse svidjele pjesme koje je birala ( meni su bile super ). Steta. Od muskih mi najbolje pjeva Sasa Lozar, a ostali se bas i nemaju cime pohvaliti.
__________________
"Awwww…I like it when you get poudy in your ten-year-old face there. What is it with you early in the morning? You always look ten early. Pause. I mean, for a scene."
diana5 is offline  
Old 11-16-2003, 03:39 PM
  #49
Total Fan

 
Tery's Avatar
 
Joined: Dec 2002
Posts: 7,728
Quote:
Originally posted by diana5:
<STRONG>Joj, to mi je najomiljenija meksicka sapunica svih vremena. [img]smilies/smile.gif[/img] Ali, i mene jos uvijek muci kaj se zapravo na kraju dogodilo. Ako cemo bas biti realni, nema sanse da je Maria Paula mogla samo tako nabaviti periku s valovitom kosom kakvu je imala Maria Guadalupe i pretvarat se da je ona Maria G. bez da to itko primjeti svo to vrijeme. Ali, nikad se ne zna. Ta Maria Paula je bila pravi vrag. [img]smilies/wink.gif[/img] </STRONG>
I meni isto! [img]smilies/biggrin.gif[/img] Nekako je najoriginalnija!
Da, i ja isto mislim da nema sanse da je to Maria Paola jer je u tom slucaju i leš Marie G. trebao imati periku, a to nije moguæe jer bi valjda mrtvozornici/doktori ili netko skuzio. [img]smilies/wink.gif[/img] Ali opet... mozda je smrt Marie P. probudio zlu stranu M.G. [img]smilies/rolleyes.gif[/img] [img]smilies/lol.gif[/img]

Joj, bas mi je danas bilo zao kad je Kedo ispao, svi su na kraju plakali! [img]smilies/cry.gif[/img] On mi nije bio favorit, ali mi je svejedno zao... [img]smilies/frown.gif[/img]

Je li tko gledao Cure u trendu? [img]smilies/look.gif[/img]
__________________
~Maja
icon credit: pretty lies
6 years and 7 days later... I don't know why I still do this every day.
Tery is offline  
Old 11-16-2003, 03:49 PM
  #50
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Kedzo je ispao?! [img]smilies/eek.gif[/img] Nisam znao, jer sam danas gledao samo prvi dio emisije... [img]smilies/look.gif[/img]
Od ovih koji su ostali najbolje su mi Nera i Ivana. [img]smilies/sigh.gif[/img]

Sto se tice Ljubavnih veza... Mislim da M.Paola nije ziva nego je ono na kraju znacilo da ni M.Guadalupe nije tako savrsena nego da i u njoj ima dio zle M.Paole jer su ipak blizanke. Mozda grijesim, ali to je moje misljenje. [img]smilies/glow.gif[/img]

Cure u trendu sam gledao samo zadnjih 5 min kad Carmen pobijedi na izboru i Harrison izjavi da ima leukemiju. Inace, serija mi nije sto je nekad bila, u posljednje vrijeme mi se cini da imitira Dawson's Creek a onog ludog humora vise nema. [img]smilies/rolleyes.gif[/img]
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 11-16-2003, 04:03 PM
  #51
Total Fan

 
Tery's Avatar
 
Joined: Dec 2002
Posts: 7,728
Vidis, i to je dobro objasnjenje! [img]smilies/thumbs_up.gif[/img] Ja se tocno sjecam da sam bila snimila tu zadnju epizodu i pogledala sam je poslije skole (bila sam sama doma) i rasplakala sam se (!!) [img]smilies/eek.gif[/img] [img]smilies/lol.gif[/img] Sad mi je smijesno kad se sjetim jer sam ipak tada jos bila klinka, ali mene taj kraj uzasno pogodio! [img]smilies/lol.gif[/img]

Da, mi meni ova 2. sezona nije tako dobra kao sto je bila prva... [img]smilies/rolleyes.gif[/img] No mozda se popravi! Nisam jucer opet gledala jer sam se prekasno dignula, a u Globusu je pisalo da pocinje kasnije... [img]smilies/rolleyes.gif[/img] Harrison ima leukemiju?! [img]smilies/eek.gif[/img]
__________________
~Maja
icon credit: pretty lies
6 years and 7 days later... I don't know why I still do this every day.
Tery is offline  
Old 11-16-2003, 04:07 PM
  #52
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Da! [img]smilies/lol.gif[/img] Sorry, mislio sam da znas jer si rekla da si citala. [img]smilies/sigh.gif[/img]
Stvarno ima malo previse drame a premalo humora u 2.sezoni. [img]smilies/pout.gif[/img]
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 11-16-2003, 04:28 PM
  #53
Total Fan

 
Tery's Avatar
 
Joined: Dec 2002
Posts: 7,728
Ma, nema veze sta si rekao, ionako bih saznala u slijedecoj epizodi. Nekako se ne sjecam se da sam to procitala... [img]smilies/look.gif[/img]

Sutra je Ally! [img]smilies/biggrin.gif[/img] Svidaju mi se ovi novi likovi! [img]smilies/smile.gif[/img]
__________________
~Maja
icon credit: pretty lies
6 years and 7 days later... I don't know why I still do this every day.
Tery is offline  
Old 11-16-2003, 04:30 PM
  #54
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Ups, ja jos nisam pogledao proslu Ally koju sam snimio, morat cu to sutra prije nove epizode. [img]smilies/lol.gif[/img]
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 11-18-2003, 07:35 AM
  #55
Total Fan

 
Tery's Avatar
 
Joined: Dec 2002
Posts: 7,728
Jesi li pogledao?

Jucer su se u Prijateljima R&R NAPOKON spetljali! [img]smilies/love.gif[/img] [img]smilies/sigh.gif[/img]
__________________
~Maja
icon credit: pretty lies
6 years and 7 days later... I don't know why I still do this every day.
Tery is offline  
Old 11-18-2003, 02:59 PM
  #56
Extreme Fan
 
diana5's Avatar
 
Joined: Apr 2002
Posts: 2,519
Svidjaju mi se vasa objasnjenja o zadnjoj epizodi "Ljubavnih veza". [img]smilies/smile.gif[/img]
Gledala sam "Cure u trendu", ali i ja se moram sloziti s tim da ova sezona nije tako dobra kao prethodna.
Ally mi postaje sve bolja i bolja. Fakat se znam dobro nasmijati dok gledam tu seriju. Drago mi je zbog toga, jer jedno vrijeme je serija bila totalna koma ( npr. prethodna sezona ). Svidjaju mi se novi likovi koji su dosli u ovoj sezoni, ali mi nije jasna jedna stvar. Zasto Ally bas uvijek mora dobiti najzgodnije frajere u seriji? Zbilja su ga pretjerali. [img]smilies/rolleyes.gif[/img] [img]smilies/smile.gif[/img]
__________________
"Awwww…I like it when you get poudy in your ten-year-old face there. What is it with you early in the morning? You always look ten early. Pause. I mean, for a scene."
diana5 is offline  
Old 11-18-2003, 03:22 PM
  #57
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Prijatelje nisam gledao jucer, ali jesam danas, najbolja mi je bila Phoebe s onim pjesmama, sve su bile strava! [img]smilies/lol.gif[/img] [img]smilies/biggrin.gif[/img]

Ally mi je prosla sezona bila tako-tako, a kazu da je 5. koja je upravo pocela najlosija sezona serije, ali mislim da tome ne treba bas vjerovati. [img]smilies/look.gif[/img] Ipak, ne mogu nista jos zakljucivati jer nisam pogledao jos ove prve dvije epizode, imam ih na kazeti ali nikako da stignem... [img]smilies/sigh.gif[/img]
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 11-21-2003, 07:08 AM
  #58
Total Fan

 
Tery's Avatar
 
Joined: Dec 2002
Posts: 7,728
Meni je ova prosla sezona, pa cak i ona prije te (u kojoj Billy umre), bila dosadna. Ne znam, nisam uopce imala volju gledati seriju. Ova koja je sad pocela mi je super (sto se tice prve 2 epizode), ali citala sam malo sto ce se dogadati i mislim da ce se i ona pogorsati do kraja... [img]smilies/frown.gif[/img] Diana, slazem se s tobom, UVIJEK dobije najzgodnije!! :puot: [img]smilies/lol.gif[/img]

Dharma i Greg su mi jucer bili dobri, kad Greg nije mogao spavati s njom! [img]smilies/lol.gif[/img]

Hitna sluzba mi je isto bila ok, samo mi je dosadno bilo ono sa Abby i njezinom obitelji... [img]smilies/rolleyes.gif[/img] Ste vidjeli kako je Luka dosao na posao na skijama? [img]smilies/eek.gif[/img] [img]smilies/lol.gif[/img]
__________________
~Maja
icon credit: pretty lies
6 years and 7 days later... I don't know why I still do this every day.
Tery is offline  
Old 11-21-2003, 12:16 PM
  #59
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Evo upravo sam pogledao Ally, super su obje epizode! [img]smilies/thumbs_up.gif[/img] Treca sezona mi je isto bila super u pocetku pa se kasnije pogorsala, nadam se da se nece isto dogodit sa ovom. [img]smilies/rolleyes.gif[/img]

Hitnu sluzbu ne gledam, a Dharmu i Grega sam gledao 3 puta, a nikako nisam gledao od pocetka do kraja nego sam svaki put uhvatio isti dio! [img]smilies/lol.gif[/img] Dharma je bila super, posebno kako je provocirala Kitty! [img]smilies/rotfl.gif[/img]
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 11-22-2003, 09:52 AM
  #60
Total Fan

 
Tery's Avatar
 
Joined: Dec 2002
Posts: 7,728
Ne gledas Hitnu? [img]smilies/eek.gif[/img] [img]smilies/nono.gif[/img] A jos "nas" Visnjic glumi... [img]smilies/wink.gif[/img]

Prijatelji su mi bili odlicni i jucer i prekjucer! [img]smilies/biggrin.gif[/img] Ona sa Phoebe i Rachel i tetovazama, Monica i onaj doktor, Chandler i Joey sa foteljama... [img]smilies/rotfl.gif[/img]
Uopce se ne sjecam ovog dijela kad Joey i Chandler ne zive skupa... [img]smilies/confused.gif[/img]
__________________
~Maja
icon credit: pretty lies
6 years and 7 days later... I don't know why I still do this every day.
Tery is offline  
Fan Forum  |  Contact Us  |  Fan Forum on Twitter  |  Fan Forum on Facebook  |  Archive  |  Top

Powered by vBulletin, Copyright © 2000-2024.

Copyright © 1998-2024, Fan Forum.