Fan Forum
Remember Me?
Register

  Request a Forum   |     View New Forums

 
 
Tags Thread Tools
Old 08-27-2012, 01:12 PM
  #241
Fan Forum Hero

 
Joined: Feb 2010
Posts: 76,851
Jennifer idealnie dopasowali, IMO. Josha też, chociaż... w filmie co prawda aż tak to się nie rzuca w oczy ale Jenn jest od niego sporo wyższa i śmiesznie to wygląda jak np. pozują razem do zdjęcia No Haymitch w książce to takie obleśne pijaczysko, a w filmie całkiem elegancki facet.

Naprawdę chcecie zamknąć Misfits board?
collide into you is offline  
Old 08-27-2012, 03:25 PM
  #242
Fan Forum Star

 
Karma Police's Avatar
 
Joined: May 2008
Posts: 119,378
Co sądzisz o aktorze, którego wybrali na Finnicka?

Zastanawiamy się nad tym, bo board ledwo zipie i zazwyczaj tylko my piszemy. Nie ma co trzymać na siłę. Zobaczymy ile osób zareaguje na thread.
__________________

This is Raven Reyes, and I'm alive.
Karma Police is offline  
Old 08-27-2012, 03:54 PM
  #243
Fan Forum Hero

 
Joined: Feb 2010
Posts: 76,851
Sama znam tylko z POTC i Filarów Ziemi. Nie jest zły, ale nie tak wyobrażałam sobie Finnicka. Nie wiem kto jeszcze był brany pod uwagę. A ty jesteś zadowolona?

Gdyby nie to, że Misfits ma takie długie przerwy w emisji i mało odcinków to sytuacja na boardzie wyglądała by inaczej. No i jeszcze tyle aktorów odeszło, rozpadły się shipy, bromance
collide into you is offline  
Old 08-28-2012, 10:33 AM
  #244
Fan Forum Star

 
Karma Police's Avatar
 
Joined: May 2008
Posts: 119,378
Podchodzę do tego dosyć obiektywnie, nie znam Sama, więc ciężko mi go ocenić. Moim dream cast był Hedlund, no ale trudno.

Jak Robert odszedł straciłam ulubioną postać, ulubioną parę, ulubiony bromance/ship. No niestety już Misfits nie wywołuje we mnie takich emocji co kiedyś. Ciekawe jaki będzie ten czwarty sezon.
__________________

This is Raven Reyes, and I'm alive.
Karma Police is offline  
Old 08-28-2012, 12:22 PM
  #245
Fan Forum Hero

 
Joined: Feb 2010
Posts: 76,851
Nie oglądałaś Piratów z Karaibów 4?
Hedlund to ten z filmu Tron?

Wiele osób czuje to samo co ty. Ja sama straciłam OTP i lubioną postać po odejściu Iwana i Antonii. Potem ta cała sprawa z Lauren....

Będę oglądać dalej, ale już nie ma tych emocji co kiedyś. Ciekawi mnie co tam u Setha, jak wyjaśnią co się stało z Kelly, nowe postaci mogą być ciekawe jeśli nie będą kopią tych co odeszły. Zobaczymy. Jedno wiem na pewno: nie chcę już nikogo shippować w Misfits.
collide into you is offline  
Old 08-29-2012, 01:03 PM
  #246
Fan Forum Star

 
Karma Police's Avatar
 
Joined: May 2008
Posts: 119,378
Quote:
Nie oglądałaś Piratów z Karaibów 4?
Nie.

Quote:
Hedlund to ten z filmu Tron?


Shippowanie w Misfits zawsze kończy się źle, więc już też nikogo nie będę shippowała.
__________________

This is Raven Reyes, and I'm alive.
Karma Police is offline  
Old 08-29-2012, 03:19 PM
  #247
Fan Forum Hero

 
Joined: Feb 2010
Posts: 76,851
Okazuje się, że shippowanie w każdym serialu źle się kończy

Kiedy startuje 4 sezon Misfits? Zastanawiam się czy zdecydujecie się poczekać do tego czasu z zamknięciem boardu.... Może rzeczywiście coś się zmieni wraz z powrotem serialu, ale to wy już zadecydujecie najlepiej
collide into you is offline  
 

Bookmarks

Tags
international



Thread Tools



All times are GMT -7. The time now is 09:20 PM.

Fan Forum  |  Contact Us  |  Fan Forum on Twitter  |  Fan Forum on Facebook  |  Archive  |  Top

Powered by vBulletin, Copyright © 2000-2024.

Copyright © 1998-2024, Fan Forum.