Fan Forum
Remember Me?
Register

  Request a Forum   |     View New Forums

 
 
Tags Thread Tools
Old 09-21-2015, 03:06 PM
  #211
Master Fan

 
For You to Notice...'s Avatar
 
Joined: Jan 2011
Posts: 15,714
Dziewczyny żyjecie?

Quote:
Originally Posted by Onarek
powiem tak, pewnie pierwsze odc zadecyduja czy bede to ogladac, czy wciagna czy beda mialy jakis sens... zobaczymy jakos sie nie wyrywam do tego lol
Promo S7 jest dosyć mocno action packed, zobaczymy, może nie będzie tak źle i nawet ci którzy potracili swoje otpy będą w stanie obejrzeć nowe odcinki.

Quote:
Originally Posted by Cold Desert
Nawet Bonnie, którą kiedyś uwielbiałam.
O, a czemu już jej nie lubisz...?
__________________
OliverღFelicity|icon
For You to Notice... is offline  
Old 09-25-2015, 12:26 AM
  #212
Absolute Fan

 
Onarek's Avatar
 
Joined: Oct 2004
Posts: 6,447
zyje ciezkie wakacje jak nie wesela, to remonty, przeprowadzki... dobrze, ze juz jesien

niby promo widzialam jakos mnie nie zachwyca...

obecnie ogladam Fear The Walking Dead i fajnie fajnie sie zapowiada
__________________
the boy saw the comet and he felt as though his life had meaning,
and when it went away, he waited his entire life for it to come back to him.
even in his darkest hours, he knew in his heart that someday it would return to him, and his world would be whole again.
Onarek is offline  
Old 09-29-2015, 12:57 PM
  #213
Fan Forum Hero

 
Cold Desert's Avatar
 
Joined: May 2005
Posts: 54,223
Hejka, no ja tez zyje. I widze serial wraca nie dlugo. Promo-nic ciekawego.
A czemu Bonnie juz nie lubie? Zmienila sie w ostatnim sezonie. Wielu to odpowiada, innym nie. A ze nie lubie Bamona to i sama Kat stracila u mnie bo oboje z Ianem dosc ostro promowali BD. Ale tak ja piszecie, skoro on czekal tyle na Katherine to jakby cos zaszlo miedzy nim a Bonnie byloby mega slabe. I malo wiarygodne.
Candice jest w ciazy, czy oni skonczyli juz krecic s7?!?!
__________________
{ max&liz #700
Kinda weird about that star, huh? Kinda sad...
It just doesn’t seem that something burning so bright could just…burn out.
#ROSWELLBACK
Cold Desert is offline  
Old 09-29-2015, 01:20 PM
  #214
Fan Forum Hero

 
Cold Desert's Avatar
 
Joined: May 2005
Posts: 54,223
PS: Awww Ania. Masz moja stara ikonke NH, matko kiedy ja ja zrobilam, 7 lat!
__________________
{ max&liz #700
Kinda weird about that star, huh? Kinda sad...
It just doesn’t seem that something burning so bright could just…burn out.
#ROSWELLBACK
Cold Desert is offline  
Old 10-01-2015, 10:38 AM
  #215
Master Fan

 
For You to Notice...'s Avatar
 
Joined: Jan 2011
Posts: 15,714
^ No dawno dawno, masz niesamowity talent btw, nie pierwszy raz użyłam zrobionej przez ciebie ikonki. Za każdym razem jak przeglądałam ikonki z NH i patrze że te ty zrobiłaś to włączałam linka z myślą "yayyy śliczności chodźcie do mnie" No już lepiej przestane gadać bo robi się ze mnie lizuska

Quote:
Originally Posted by Onarek
zyje ciezkie wakacje jak nie wesela, to remonty, przeprowadzki... dobrze, ze juz jesien

niby promo widzialam jakos mnie nie zachwyca...

obecnie ogladam Fear The Walking Dead i fajnie fajnie sie zapowiada
Oo mam nadzieję że się wyprowadziłaś z Białego?

O Fear The Walking Dead nie sałyszałam, to coś nowego?

Quote:
Originally Posted by Cold Desert
A czemu Bonnie juz nie lubie? Zmienila sie w ostatnim sezonie. Wielu to odpowiada, innym nie. A ze nie lubie Bamona to i sama Kat stracila u mnie bo oboje z Ianem dosc ostro promowali BD. Ale tak ja piszecie, skoro on czekal tyle na Katherine to jakby cos zaszlo miedzy nim a Bonnie byloby mega slabe. I malo wiarygodne.
Candice jest w ciazy, czy oni skonczyli juz krecic s7?!?!
No fakt Bonnie się zmieniła przez to co jej się przytrafiło. Tak dużo ludzi narzekało że Bonnie wszystkim pomaga i się poświęca i mam wrażenie że to dlatego writersi postanowili dać jej takie sl co zmieni jej postać trochę. No cóz też nie jestem tym zachwycona, ani jej związkiem z Damonem szczerze mówiąc. Ale wydaje mi się że nic z tego nie będzie, są spoilery że Bonnie
Spoiler:

A widziałaś tą wyciętą scenę pomiędzy Bonnie a Jeremy z finału? Jakieś to takie dziwne było że jej nie wstawili,to być może ostatnia scena pomiędzy BJ ever, ale z drugiej strony jakaś nie za bardzo ta scena była... mogli bardziej się postarać.

Oni nawet nie nakręcili pierwszych 10 odcinków, więc istnieje szansa że i Caroline będzie w ciąży... nie wiem co o tym myśleć. To nie ma sensu bo wiadomo wampiry nie mogą mieć dzieci ale TVD już tyle razy pogwałciło prawa logiki że już mało mnie to obchodzi. Bardziej mnie martwi to, że SC będzie miało dzieciaka... powiem tyle, nie chce tego, przez Jamiego z OTH jestem raczej na nie wszelkim sl gdzie moje OTP mają dziecko... ehhh.
__________________
OliverღFelicity|icon
For You to Notice... is offline  
Old 10-02-2015, 02:40 PM
  #216
Fan Forum Hero

 
Cold Desert's Avatar
 
Joined: May 2005
Posts: 54,223
Quote:
Originally Posted by For You to Notice... (View Post)
^ No dawno dawno, masz niesamowity talent btw, nie pierwszy raz użyłam zrobionej przez ciebie ikonki. Za każdym razem jak przeglądałam ikonki z NH i patrze że te ty zrobiłaś to włączałam linka z myślą "yayyy śliczności chodźcie do mnie" No już lepiej przestane gadać bo robi się ze mnie lizuska
Nie no spoko, co ty. Ogolnie to wlasnie 7 lat juz nie robilam ikonek i jestem w szoku co mowisz. Ale bardzo mi milo i jestem ciekawa czy jeszcze bym cos umiala fajnego zrobic. Tylko nie ma pozniej gdzie to dawac. Kiedys byl livejournal ale to juz prehistoria.

ten spoiler to chyba jakies zarty co? buhahaha. padlam. skad ta teoria?

Quote:
Originally Posted by For You to Notice... (View Post)
A widziałaś tą wyciętą scenę pomiędzy Bonnie a Jeremy z finału?
Nie, nie widzialam. Wiesz jak ja im szhipowalam. Wiec po finale i ogolnie po tym calym s6 jeszcze nie mialam serca wracac do nich. Bo i czemu znow sie smucic z takiego glupiego powodu? I jeszcze jak mowisz, ze scena do dupy...Poza tym na tumblr nie widzialam nic i na yt tez nie ma.

Quote:
Originally Posted by For You to Notice... (View Post)
Oni nawet nie nakręcili pierwszych 10 odcinków, więc istnieje szansa że i Caroline będzie w ciąży... nie wiem co o tym myśleć. To nie ma sensu bo wiadomo wampiry nie mogą mieć dzieci ale TVD już tyle razy pogwałciło prawa logiki że już mało mnie to obchodzi. Bardziej mnie martwi to, że SC będzie miało dzieciaka... powiem tyle, nie chce tego, przez Jamiego z OTH jestem raczej na nie wszelkim sl gdzie moje OTP mają dziecko... ehhh.
Wow Bella 2.0 z tym, ze jeszcze z wiekszym ubawem bo Bella to chociaz zaszla jak byla czlowiekiem. Nie no moze jakos komputerowo ja przerobia i dadza jej mniej scen. Najpierw Nina odeszla, teraz Candice w ciazy, Julie ma problem XD
__________________
{ max&liz #700
Kinda weird about that star, huh? Kinda sad...
It just doesn’t seem that something burning so bright could just…burn out.
#ROSWELLBACK
Cold Desert is offline  
Old 10-03-2015, 11:53 AM
  #217
Master Fan

 
For You to Notice...'s Avatar
 
Joined: Jan 2011
Posts: 15,714
Quote:
Originally Posted by Cold Desert (View Post)
Nie no spoko, co ty. Ogolnie to wlasnie 7 lat juz nie robilam ikonek i jestem w szoku co mowisz. Ale bardzo mi milo i jestem ciekawa czy jeszcze bym cos umiala fajnego zrobic. Tylko nie ma pozniej gdzie to dawac. Kiedys byl livejournal ale to juz prehistoria.
No fakt, niestety ale na livejournal są już tylko niedobitki. Ludzie czasem coś robią na tumblr ale też niezbyt często. Mam wrażenie że teraz każdy sobie sam sobie robi ikonki co mnie wkurza bo ja nie mam cierpliwości ani ochoty żeby tego się uczyć.

Quote:
Originally Posted by Cold Desert (View Post)
ten spoiler to chyba jakies zarty co? buhahaha. padlam. skad ta teoria?
Był jakieś wywiady ostatnio, już nawet nie pamiętam z kim ale chyba z Kat. Chociaż szczerze to nie wiem na sto procent bo mało mnie to obchodzi ale większość ludzi jest przekonana że Bonnie na pewno będzie miała nowe love interest z postacią już nam dobrze znaną, no i teraz obstawiają ludzie czy to będzie Alaric czy Enzo.

Quote:
Originally Posted by Cold Desert (View Post)
Nie, nie widzialam. Wiesz jak ja im szhipowalam. Wiec po finale i ogolnie po tym calym s6 jeszcze nie mialam serca wracac do nich. Bo i czemu znow sie smucic z takiego glupiego powodu? I jeszcze jak mowisz, ze scena do dupy...Poza tym na tumblr nie widzialam nic i na yt tez nie ma.
Jakbyś chciała obejrzeć tą scenę to chyba musisz na youtube szukać pod hasłem Jeremy/Tyler deleted scene. Bo rozmowa pomiędzy BJ trwała dosłownie dwie sekundy i działa się przed lub po rozmowie Jeremiego z Tylerem. Wygląda na to że razem polują na wampirki gdzie daleko hen. Coś mi się wydaje że część fanów wolałaby obejrzeć spinoff z tą dwójką niż obecny serial.

Quote:
Originally Posted by Cold Desert (View Post)
Wow Bella 2.0 z tym, ze jeszcze z wiekszym ubawem bo Bella to chociaz zaszla jak byla czlowiekiem. Nie no moze jakos komputerowo ja przerobia i dadza jej mniej scen. Najpierw Nina odeszla, teraz Candice w ciazy, Julie ma problem XD
Jakoś mnie nie obchodzą problemy Julie. No, mogą zrobić coś sensownego z tą sytuację z ciążą Candice, zobaczymy. Na razie nie będę o tym trajkotać za dużo, dopuki nie będę więcej wiedzieć jak writersi postanowią tę sytuację rozwiązać.
__________________
OliverღFelicity|icon
For You to Notice... is offline  
Old 10-06-2015, 02:39 AM
  #218
Absolute Fan

 
Onarek's Avatar
 
Joined: Oct 2004
Posts: 6,447
Quote:
Originally Posted by For You to Notice... (View Post)


Oo mam nadzieję że się wyprowadziłaś z Białego?

O Fear The Walking Dead nie sałyszałam, to coś nowego?
nie nie Bialystok pozostaje tylko dzielnice zmienilam ale nie wiem co to za smutna minka przy 'mam nadzieje ze sie wyprowadzilas z Bialego'

FTWD to spin off do The Waling Dead, a ze ten 2 zaczal sie robic nudny ten pierwszy poki co daje rade

a propo sopilera... chyba sobie jaja robia dzizas ten serial staje sie straszny... a jak juz Caro bedzie pierwsza wampirza matka ever padne na twarz

a a propo Jeremy'ego wiecie, ze Steven gra teraz w Chicago Fire? jeszcze nie ogladalam, ale zapowiedzi wrzucal na uinstagramie poki co wszedl 1 odc 3 sezonu Chicago PD i wymiatal oby SN sie podobnie zaczelo i bede happy do TVD nie wiem nawet czy wroce...
__________________
the boy saw the comet and he felt as though his life had meaning,
and when it went away, he waited his entire life for it to come back to him.
even in his darkest hours, he knew in his heart that someday it would return to him, and his world would be whole again.
Onarek is offline  
Old 10-07-2015, 05:24 PM
  #219
Master Fan

 
For You to Notice...'s Avatar
 
Joined: Jan 2011
Posts: 15,714
^ Noo tak, przyłapałaś mnie. Co bym nie dała żebyś się wyprowadziła!!! A na serio, to oczywiście zgubiłam "nie", miało być "mam nadzieję że się NIE wyprowadziłaś z Białego? *smutna minka* Ale fajnie że nadal gdzieś tu jesteś...

Quote:
a propo sopilera... chyba sobie jaja robia dzizas ten serial staje sie straszny... a jak juz Caro bedzie pierwsza wampirza matka ever padne na twarz
No nie? Ale uwaga uwaga, mam jeszcze ciekawsze spoilery: otóż
Spoiler:


Fajnie że Steven ma już nową pracę, ale chyba go nie obejrzę bo mnie jakoś nie kręcą seriale o policjantach czy innych tego typu.
__________________
OliverღFelicity|icon
For You to Notice... is offline  
Old 10-08-2015, 05:09 AM
  #220
Absolute Fan

 
Onarek's Avatar
 
Joined: Oct 2004
Posts: 6,447
no cos Ty Ty z tym spoilerem na serio? WTF!? Stefan sie ucieszy na bank
__________________
the boy saw the comet and he felt as though his life had meaning,
and when it went away, he waited his entire life for it to come back to him.
even in his darkest hours, he knew in his heart that someday it would return to him, and his world would be whole again.
Onarek is offline  
Old 10-08-2015, 08:01 AM
  #221
Master Fan

 
For You to Notice...'s Avatar
 
Joined: Jan 2011
Posts: 15,714
Haha no nie?! To jeszcze nie jest potwierdzone, ale znając Julie i jej słabość do dzikich pomysłów, sądzę że to prawda, zwłaszcza że ten spoiler wyszedł z potwierdzonego źródła. Stefan z pewnością będzie wniebowzięty. Powiem szczerze, że to jest takie dziwne że aż chcę to zobaczyć... niczym z telenoweli latynoskiej.
__________________
OliverღFelicity|icon
For You to Notice... is offline  
Old 10-09-2015, 12:16 AM
  #222
Absolute Fan

 
Onarek's Avatar
 
Joined: Oct 2004
Posts: 6,447
hm zobaczymy jedyne na czym mi zalezy to zeby Damona nie pchneli w inny zwiazek bo to by bylo przegiecie a reszta mi zwisa w sumie moze jak bede miala chwile obejrze ten 1 odc zobacze wtf
__________________
the boy saw the comet and he felt as though his life had meaning,
and when it went away, he waited his entire life for it to come back to him.
even in his darkest hours, he knew in his heart that someday it would return to him, and his world would be whole again.
Onarek is offline  
Old 10-10-2015, 01:55 PM
  #223
Fan Forum Hero

 
Cold Desert's Avatar
 
Joined: May 2005
Posts: 54,223
Ania mozesz podeslac mi to video z deleted scene? Nie moge znaleźć. Thanks.

Wy jestescie obie z BS?

Ogladadalam premiere. Nie wiem co napisac bo w sumie nie ma co
__________________
{ max&liz #700
Kinda weird about that star, huh? Kinda sad...
It just doesn’t seem that something burning so bright could just…burn out.
#ROSWELLBACK
Cold Desert is offline  
Old 10-11-2015, 06:41 AM
  #224
Absolute Fan

 
Onarek's Avatar
 
Joined: Oct 2004
Posts: 6,447
Bialystok rzadzi

ogladalas? pisz jaki komentarz jakos sie zmusisc nie moge nadgonilam dzis Big Bang Theory
__________________
the boy saw the comet and he felt as though his life had meaning,
and when it went away, he waited his entire life for it to come back to him.
even in his darkest hours, he knew in his heart that someday it would return to him, and his world would be whole again.
Onarek is offline  
Old 10-11-2015, 02:29 PM
  #225
Fan Forum Hero

 
Cold Desert's Avatar
 
Joined: May 2005
Posts: 54,223
Co tam w TBBT? Jakis slub byl czy mi sie cos przewidzialo?

A co do TVD to hmmm nie wiem co pisac. No Steroline jest pisane cute, w sensie, ze teraz to Stefan jest zauroczony Caro. Damon i Alaric pili w Europie ale w sumie tylko Damon bo Alaric oszukiwal i w miedzy czasie chodzil do medium szukac kontaktu z Jo. Heretycy nie umia sie dostosowac do naszego swiata wiec poszli na ugode i Mystic Falls zostalo wyludnione. Ale i tak sie nie lubia wzajemnie. Reszty nie pamietam...Obejrzyj, ujdzie ale jak dla nas to lipa. Bez Eleny to nie to samo. W pracy mi sie nudzi teraz, koncze S1 Roswell i jak skoncze Roswell to albo OTH albo TVD od poczatku, nie wiem ktory.
Quote:
Fajnie że Steven ma już nową pracę, ale chyba go nie obejrzę bo mnie jakoś nie kręcą seriale o policjantach czy innych tego typu.
No fajnie ze sie gdzies zakrecil tak szybko ale tez nie przepadam za serialami typu fbi na kazdym kroku plus gra tam chyba s.bush wiec no thanks
__________________
{ max&liz #700
Kinda weird about that star, huh? Kinda sad...
It just doesn’t seem that something burning so bright could just…burn out.
#ROSWELLBACK
Cold Desert is offline  
 

Bookmarks

Tags
legacies , the originals , the vampire diaries



Thread Tools



All times are GMT -7. The time now is 02:34 PM.

Fan Forum  |  Contact Us  |  Fan Forum on Twitter  |  Fan Forum on Facebook  |  Archive  |  Top

Powered by vBulletin, Copyright © 2000-2024.

Copyright © 1998-2024, Fan Forum.