Fan Forum
Remember Me?
Register

  Request a Forum   |     View New Forums

Reply   Post New Thread
 
Forum Affiliates Thread Tools
Old 03-17-2004, 10:11 AM
  #46
Extreme Fan
 
_Doreen_'s Avatar
 
Joined: May 2003
Posts: 2,711
Nieee Goju nasze klony nie beda mialy zadnych wad ukrytych [img]smilies/wink.gif[/img] One beda idealne [img]smilies/biggrin.gif[/img]

Hehe, wiesz super laski sa tylko wtedy super laskami jak nie ma wokol nich zadnych innych super lasek [img]smilies/wink.gif[/img] Wiec coz... eliminacja jest chyba u nas we krwi [img]smilies/wink.gif[/img] [img]smilies/evil_laugh.gif[/img]
__________________
sometimes your heart takes you to places that can never lead to a happy ending
_Doreen_ is offline   Reply With Quote
Old 03-17-2004, 11:51 AM
  #47
Dedicated Fan
 
goja's Avatar
 
Joined: Oct 2003
Posts: 907
ale ja sie Dorotko nie dam [img]smilies/smile.gif[/img] bede meznie znosila jakies ekcesy mojego klonu i do wyeliminowania mnie nie dojdzie [img]smilies/biggrin.gif[/img] bo ja jestem super laska,ktoa tak latwo sie nie poddaje [img]smilies/biggrin.gif[/img]

[ 03-17-2004: Message edited goja ]
__________________
I remember everything-Pacey to Joey
You always hurt the one you love,pet-Spike to Buffy
goja is offline   Reply With Quote
Old 03-17-2004, 01:53 PM
  #48
Extreme Fan
 
_Doreen_'s Avatar
 
Joined: May 2003
Posts: 2,711
Hehe no to super!! [img]smilies/biggrin.gif[/img] W takim razie kazda z nas, super lasek bedzie miala swojego idealnego klona (a ja orginal [img]smilies/wink.gif[/img] ) i bedziemy zyly dluuugo i szczesliwie [img]smilies/tongue.gif[/img]
__________________
sometimes your heart takes you to places that can never lead to a happy ending
_Doreen_ is offline   Reply With Quote
Old 03-18-2004, 04:18 AM
  #49
Dedicated Fan
 
goja's Avatar
 
Joined: Oct 2003
Posts: 907
a ja Tobie go podmienie [img]smilies/evil_laugh.gif[/img]i to ja bede miec orginal [img]smilies/evil_laugh.gif[/img] no w koncu super laski powinny dbac o swoje interesy [img]smilies/kiss.gif[/img]
__________________
I remember everything-Pacey to Joey
You always hurt the one you love,pet-Spike to Buffy
goja is offline   Reply With Quote
Old 03-18-2004, 01:28 PM
  #50
Extreme Fan
 
_Doreen_'s Avatar
 
Joined: May 2003
Posts: 2,711
[img]smilies/lol.gif[/img] Hehe no to mozemy taki sobie ich podmieniac bez konca [img]smilies/lol.gif[/img] Bo w koncu i tak sie nie zorientujemy ktory bedzie klon a ktory orginal [img]smilies/wink.gif[/img] No chyba ze zrobimy jakis znak szczegolny, np jakis seksowny pieprzyk [img]smilies/eyebrows.gif[/img]
__________________
sometimes your heart takes you to places that can never lead to a happy ending
_Doreen_ is offline   Reply With Quote
Old 03-18-2004, 02:50 PM
  #51
Dedicated Fan
 
goja's Avatar
 
Joined: Oct 2003
Posts: 907
albo wytatuje mu moje imie na posladku [img]smilies/eyebrows.gif[/img] i juz wtedy bedzie na zawsze moj [img]smilies/rotfl.gif[/img] ale ja jestem genialna [img]smilies/wink.gif[/img]
__________________
I remember everything-Pacey to Joey
You always hurt the one you love,pet-Spike to Buffy
goja is offline   Reply With Quote
Old 03-19-2004, 04:24 AM
  #52
Loyal Fan
 
Alcestis_Thalassa's Avatar
 
Joined: Nov 2001
Posts: 1,363
Wlasnie znalazlam rozwiazanie waszego sporu o Josha [img]smilies/biggrin.gif[/img] [img]smilies/biggrin.gif[/img] Pamietacie przyslowie "gdzie dwoch sie kloci tam trzeci korzysta"?? [img]smilies/biggrin.gif[/img] [img]smilies/biggrin.gif[/img] Wiec, ja wezme orginal a zostwie wam klony (niemartwcie sie... nawet sie nie zorientujecie [img]smilies/evil_laugh.gif[/img] ). Nastepnie wyjedziemy z Joshem tam gdzie nas nikt nie znajdzie [img]smilies/evil_laugh.gif[/img] [img]smilies/biggrin.gif[/img] [img]smilies/biggrin.gif[/img] i wszyscy beda zyli dlugo i szczesliwue [img]smilies/biggrin.gif[/img] [img]smilies/biggrin.gif[/img]
__________________
ANGEL: You and me. This isn't working out.
SPIKE: Are you saying we should start annoying other people?
Alcestis_Thalassa is offline   Reply With Quote
Old 03-19-2004, 05:34 AM
  #53
Dedicated Fan
 
goja's Avatar
 
Joined: Oct 2003
Posts: 907
och Grazynko nawet nie wiesz jakie super laski potrafia byc zdeterminowane [img]smilies/smile.gif[/img] znajdziemy Cie wszedzie [img]smilies/evil_laugh.gif[/img] to tylko kwestia czasu [img]smilies/evil_laugh.gif[/img] nikt ani nic sie przed nami nie ukryje [img]smilies/biggrin.gif[/img]
__________________
I remember everything-Pacey to Joey
You always hurt the one you love,pet-Spike to Buffy
goja is offline   Reply With Quote
Old 03-19-2004, 05:38 AM
  #54
Extreme Fan
 
_Doreen_'s Avatar
 
Joined: May 2003
Posts: 2,711
[img]smilies/lol.gif[/img] Ale wy macie pomysly [img]smilies/lol.gif[/img]
__________________
sometimes your heart takes you to places that can never lead to a happy ending
_Doreen_ is offline   Reply With Quote
Old 03-19-2004, 06:51 AM
  #55
Dedicated Fan
 
goja's Avatar
 
Joined: Oct 2003
Posts: 907
Dorotko dobrze przynajmiej,ze sie dzielimy hipotetycznym chlopakiem [img]smilies/biggrin.gif[/img] gorzej by moglo byc gdybys my sie klocily o jakiegos prawdziwego faceta [img]smilies/smile.gif[/img] nie wiem czy wtedy byly bysmy takie mile [img]smilies/wink.gif[/img]
__________________
I remember everything-Pacey to Joey
You always hurt the one you love,pet-Spike to Buffy
goja is offline   Reply With Quote
Old 03-20-2004, 06:14 AM
  #56
Loyal Fan
 
Alcestis_Thalassa's Avatar
 
Joined: Nov 2001
Posts: 1,363
Hmmm, gdyby chodzilo o prawdziwego faceta to moglo by sie zrobic goraco [img]smilies/biggrin.gif[/img]

Ale skoro chodzi o Josha to bedzie goraco, ale jak bedziemy sam na sam (ja i Josh) [img]smilies/wink.gif[/img] A znalezc nas bedzie nieco trudno, poniewaz bedziemy w miejscu ktore zapomnieli zaznaczyc na mapie [img]smilies/biggrin.gif[/img] [img]smilies/lol.gif[/img]
__________________
ANGEL: You and me. This isn't working out.
SPIKE: Are you saying we should start annoying other people?
Alcestis_Thalassa is offline   Reply With Quote
Old 03-20-2004, 04:21 PM
  #57
Dedicated Fan
 
goja's Avatar
 
Joined: Oct 2003
Posts: 907
[QUOTE]Originally posted by Alcestis_Thalassa:
[QB]
Ale skoro chodzi o Josha to bedzie goraco, ale jak bedziemy sam na sam (ja i Josh) [img]smilies/wink.gif[/img]
Grazynko no rozbroilas mnie tym tekstem [img]smilies/lol.gif[/img] to Ty taka goraca dziewczyna jestes [img]smilies/biggrin.gif[/img]
a Josha to ja wszedzie znajde [img]smilies/smile.gif[/img] bo mnie serduszko do niego zaprowadzi [img]smilies/wink.gif[/img] [img]smilies/tongue.gif[/img]
__________________
I remember everything-Pacey to Joey
You always hurt the one you love,pet-Spike to Buffy
goja is offline   Reply With Quote
Old 03-21-2004, 06:04 AM
  #58
Loyal Fan
 
Alcestis_Thalassa's Avatar
 
Joined: Nov 2001
Posts: 1,363
Hmmm, na codzien moze taka goraca nie jestem ale Josh napewno ogien rozpali [img]smilies/tongue.gif[/img] [img]smilies/biggrin.gif[/img]

A do poszukiwan Gosiu wygodne buty ci sie przydadza [img]smilies/lol.gif[/img] i wytrzymale [img]smilies/wink.gif[/img]
__________________
ANGEL: You and me. This isn't working out.
SPIKE: Are you saying we should start annoying other people?
Alcestis_Thalassa is offline   Reply With Quote
Old 03-22-2004, 11:20 AM
  #59
Absolute Fan

 
LouAnn's Avatar
 
Joined: Jan 2003
Posts: 6,949
hehe no to wy rozwiazcie meidzy soba dziewczyny ten problem ta sytuacje a w tym czasie JA i Josh pojedziemy na bezludna wyspe i tam na was poczekamy, na pewno za 10 lat nas znajdziecie do tego zcasu na pewno dojdziecie do porozumienia ktora z was dostanie jeden klon a ktora dwa a ktora tzry, wtedy pozycze wam MOJ orginal i bedzie po klopocie [img]smilies/biggrin.gif[/img]

Widzicie jakie to proste [img]smilies/biggrin.gif[/img]
__________________
*Janet*

"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
LouAnn is offline   Reply With Quote
Old 03-24-2004, 02:03 PM
  #60
Dedicated Fan
 
goja's Avatar
 
Joined: Oct 2003
Posts: 907
Quote:
Originally posted by Alcestis_Thalassa:
<STRONG>Hmmm, na codzien moze taka goraca nie jestem ale Josh napewno ogien rozpali [img]smilies/tongue.gif[/img] [img]smilies/biggrin.gif[/img]

A do poszukiwan Gosiu wygodne buty ci sie przydadza [img]smilies/lol.gif[/img] i wytrzymale [img]smilies/wink.gif[/img]</STRONG>
co do tych wygodnych butow to na prawde by mi sie przydaly [img]smilies/biggrin.gif[/img] ostatnio kupilam sobie buty w ktorych za chiny nie moge chodzic bo sa takie niewygodne [img]smilies/frown.gif[/img] mialam jeszcze jedne ale niestety pochodzilam w nich 2 dni i myslalam,ze mi stopy odpadna [img]smilies/frown.gif[/img] i teraz juz nie mam w czym chodzic [img]smilies/bawl.gif[/img]zostaly mi tylko kozaczki,ktore sa super wygodne i przez cala wiosne do samego lata bede w nich biegac [img]smilies/biggrin.gif[/img]
__________________
I remember everything-Pacey to Joey
You always hurt the one you love,pet-Spike to Buffy
goja is offline   Reply With Quote
Reply   Post New Thread

Bookmarks



Forum Affiliates
Joshua Jackson Network, Dawsons Creeks Gifs, Pacey & Joey Daily, Dawson's Creek Daily
Thread Tools



All times are GMT -7. The time now is 09:09 PM.

Fan Forum  |  Contact Us  |  Fan Forum on Twitter  |  Fan Forum on Facebook  |  Archive  |  Top

Powered by vBulletin, Copyright © 2000-2024.

Copyright © 1998-2024, Fan Forum.