Fan Forum
Remember Me?
Register

  Request a Forum   |     View New Forums

Closed Thread   Post New Thread
 
Forum Affiliates Thread Tools
Old 04-30-2012, 04:41 AM
  #61
Master Fan

 
lafcia's Avatar
 
Joined: Feb 2005
Posts: 16,452
Oh ona jest zdecydowanie bardziej wyeksponowana! I widzialam te arty o których mowiłas ze G jest wycięty...no przeciez......

A jeszcze bardziej jest to jak to sie niektórzy rozpisuja jak to K zablysnie w tym filmie i jak to w tym filmie udowodni ze jest zajebista aktorka i gdzieś nawet widzialam, ze ktos o Oskarze pisal....no boże widzisz i nie grzmisz!!!!


Ohh tak?? To on sie na kimś wzorował? Ciekawe, ciekawe...a w którym wywiadzie to jest??

Ja myślę, że Merlin i Gwen mają dużą zasługę w tym, że A z każdym odcinkiem jest bardziej dojrzały i świadomy świata i swojego przeznaczenia. These are the people that bring the best of him. Chociaż on sam nawet w odcinkach z S1 jak musial cos zrobic co kazał Uther to często w głębi duszy ciężko mu to przychodzilo bo wiedział, że U podejmował złe decyzje...No ale z królem się nie dyskutuje.

Tak jak mówiłam wcześniej, tak jak śmierć U jest potrzebna zeby A i G moglibyć razem tak U musi umrzeć aby A mógł zostać królem...and as much as I really like that actor I wish Arthur was king as soon as possible with Guinevere by his side...
__________________
.nika @ tumblr .nika @ twitter
distance can’t take what is hidden here safe in my chest.
lafcia is offline  
Old 04-30-2012, 04:52 AM
  #62
Master Fan

 
Katerina84's Avatar
 
Joined: Jul 2005
Posts: 21,812
Nie wiem jak ale bedzie trzeba jakoś to przemordowac.
Oscar? Że niby dla Kris? Chyba Malinę?!

W wywiadzie. Przejzałam go i chyba nie ma spoilerów. Jeste kilka wstawek ale z odcinków ktore juz widziałas. Ale w ogóle wywiad jest fajny. I na początku nie mozna oczu od jego oczu oderwac

Pod koniec s4 jest taka jedna scena w jednym odcinku gdzie A bedzie bardzo załował pewnej rzeczy. I ta scena jest po prostu B znow pokazał jaki jest zajebisty!
__________________
Icon by: me
Katerina84 is offline  
Old 04-30-2012, 04:58 AM
  #63
Master Fan

 
lafcia's Avatar
 
Joined: Feb 2005
Posts: 16,452
haha...ona Malinę powinna dostawać co rok! Nawet jak nie gra w żadnym filmie!

Obejrzę w domu ale włączyłam na chwilkę pół minuty i OMG! jaki zarost! Przystojny, zabawny, szalony, gra w piłkę nożną i ten zarost! Czego ja się jeszcze o nim dowiem to aż się boję!

Coś czuje, że in S4 to ja będę co chwile mowić JA PIERDOLĘ oglądając tego człowieka....Taki jest plan? Taki?
__________________
.nika @ tumblr .nika @ twitter
distance can’t take what is hidden here safe in my chest.
lafcia is offline  
Old 04-30-2012, 05:05 AM
  #64
Master Fan

 
Katerina84's Avatar
 
Joined: Jul 2005
Posts: 21,812
Ale bym się śmiała jakby naprawdę dostała nominacje do maliny. Te od niej by sie konkretnie wkurwiły

Faaaaajnie wygląda z zarostem
Jest kilku takich na świecie którzy maja wszytsko co powinni miec

Ooooj, zdecydowanie takie bedą Twoje reakcje! Od początku do końca s4!

LMAO
__________________
Icon by: me

Last edited by Katerina84; 04-30-2012 at 05:18 AM
Katerina84 is offline  
Old 04-30-2012, 05:26 AM
  #65
Master Fan

 
lafcia's Avatar
 
Joined: Feb 2005
Posts: 16,452
Ohhhhhhhhhhh to byłoby bajecznie!!! G do Oskara a K do Maliny!


Faaaaaaaaaajnie bardzo....I jak na blondyna to ciemny ma ten zarost. No ale z tego co pamietam chest hair też ma raczej ciemnawe...

Cały S4?? To ja się musze zacząc uwijas z S3 chyba....6 odcinków jeszcze....

OMG! LOL Those Merthur fans are really going to the extreme with some things...
__________________
.nika @ tumblr .nika @ twitter
distance can’t take what is hidden here safe in my chest.
lafcia is offline  
Old 04-30-2012, 05:45 AM
  #66
Master Fan

 
Katerina84's Avatar
 
Joined: Jul 2005
Posts: 21,812
W kategorii "Aktorka z jedną miną" zasługuje na nagrode jak nikt inny

Ahhhhhaaaaa... Jemu wogole te włoski na klacie tak fajnie rosną. Nie ma ich na całym brzuszku tylko na samej piersi

Sama się przekonasz jak bardzo jest s4!

Fani A/M to nie wiem czy nie lecą ostrzej niż fani chłopakow z SN
__________________
Icon by: me
Katerina84 is offline  
Old 04-30-2012, 06:21 AM
  #67
Master Fan

 
lafcia's Avatar
 
Joined: Feb 2005
Posts: 16,452
Ona juz teraz za te niezwyklą zdolnośc przynoszenia tej miny do każdej roli powinna dostać jakąs Lifetime achivement award...

haha....no właśnie właśnie...Złego słowa o jego włoskach na piersi powiedzieć nie mogę....

Czekam na S4 z niecierpliwościa ale jakieś takie mam dziwne przeczucie, ze powinnam się tego sezonu bać....

Na razie Merlinowe tagi omijam z daleka ale to co mi wpadnie nieraz w oczka na dashboardzie to przekonuje mnie, ze oni z A/M lecią duuuuuuuuuuuuuuużo bardziej niż Ci od JJ.
__________________
.nika @ tumblr .nika @ twitter
distance can’t take what is hidden here safe in my chest.
lafcia is offline  
Old 04-30-2012, 06:47 AM
  #68
Master Fan

 
Katerina84's Avatar
 
Joined: Jul 2005
Posts: 21,812
Faaaaaaaaajne ma te włoski

Nie wiem czy sie powinnas bac. Po prostu w s4 jest cholernie dużo takich mega emocjonalnych scen z Atrurem. A bac to sie mozesz tylko dlatego ze po skończeniu go bedziesz musiała czekać do września
__________________
Icon by: me
Katerina84 is offline  
Old 04-30-2012, 06:53 AM
  #69
Master Fan

 
lafcia's Avatar
 
Joined: Feb 2005
Posts: 16,452
Jak już go dają shirtless czesto to mogliby dac mu jakąs scene w stylu Jax'a...

Ja się nie boję boję tylko wyłapując Twoje hinty to właśnie coś czuje ze S4 wycieńczy mnie emocjonalnie...

Da się radę....Ale potem jak mi wszystkie 3 seriale wrócią naraz we Wrześniu to się nie pozbieram...
__________________
.nika @ tumblr .nika @ twitter
distance can’t take what is hidden here safe in my chest.
lafcia is offline  
Old 04-30-2012, 07:18 AM
  #70
Master Fan

 
Katerina84's Avatar
 
Joined: Jul 2005
Posts: 21,812
Jakby był to serial kierowany tylko do nas to co druga scena byłaby taka Jax'owa Faaaaajnie by było....

No niestety, to masz jak w banku...

3 seriale?? SOA, Merlin i...?
__________________
Icon by: me
Katerina84 is offline  
Old 05-02-2012, 12:10 AM
  #71
Master Fan

 
lafcia's Avatar
 
Joined: Feb 2005
Posts: 16,452
I tak nie szczędzą nam widoków jeśli chodzi o shirtless sceny.... więc docelowo nie ma co narzekać... Myślę, że w zasadzie tak jak u Jax'a tradycją są butt naked scenes in each season tak u Arthura shirtless ones...

Powiem Ci szczerze, że niby to tylko serial ale po tym Twoim build up'ie to jestem dziś jakaś taka anxious przed zaczęciem oglądania S4 dziś....

SoA, Merlin i Walking Dead. 19 odcinków tego serialu też mnie wykończyło emocjonalnie ale w trochę inny sposób. Ostra jazda. I dobry balance między SoA a Merlinem.
__________________
.nika @ tumblr .nika @ twitter
distance can’t take what is hidden here safe in my chest.
lafcia is offline  
Old 05-02-2012, 03:06 AM
  #72
Master Fan

 
Katerina84's Avatar
 
Joined: Jul 2005
Posts: 21,812
A B ma co pokazać w tych shirtless scenach

Kurcze, wiec powinnam jednak sie nie odzywać! Byś sobie oglądała jak wszytskie pozostałe odcinki...

Oh, no tak. Mi juz tytuł mowi wystarczająco dużó zeby wiedzieć co w tym serialu sie mozne dziać

Ok, nie wiem co sie dzieje w mojej głowie ze drugą noc z rzędu mam TAKIE Sny ale dziś miałam sex z Billym Darley'm
__________________
Icon by: me
Katerina84 is offline  
Old 05-02-2012, 03:35 AM
  #73
Master Fan

 
lafcia's Avatar
 
Joined: Feb 2005
Posts: 16,452
Szkoda, że ten serial nadają tak wcześnie bo nic by się nie stało gdyby np sceny Arthura z Gwen były trochę mniej pruderyjne....

Ale to jest takie good anxious a nie bad anxious...Czuję, że najbardziej rzeczy przede mną i to jest bardzo exciting....

Zombie to jedna sprawa i jest tam trochę tego obviously ale ten serial ma dużo ogólnych WTF moments. IMO, takie seriale są najfajniejsze. Engaging, shocking, pushing the boundaries...a nie takie które się ogląda dla samego oglądania. Wtedy docelowo to jest waste of time. No ale z drugiej strony niektóre z nich które push the bundaries very far nie są dla wszystkich.

Biorąc pod uwagę mój engagement in SoA który pochłaniał mi dużo emocji to dla mnie plusem tego/takiego serialu jest to ze tam nie ma takiego OMG AWWWW zaangażowania i jakiejś fazy ale jest za to high quality unbelievale television and I've come to appreciate it.

Oh dream with Billy?!?!?!! Musiało być ostro!!!
__________________
.nika @ tumblr .nika @ twitter
distance can’t take what is hidden here safe in my chest.
lafcia is offline  
Old 05-02-2012, 03:54 AM
  #74
Master Fan

 
Katerina84's Avatar
 
Joined: Jul 2005
Posts: 21,812
To jest chyba jedyny powoód dla którego załuje ze ten serial nie jest własnie kierowany tylko do starszych osób

Ja w zeszłe wakacje obejrzałam True Blood wiec wiem o czym mowisz...

Taaaaaa....troszkę pamietam z tego snu i nie powiem ze nie sa to ciekawe rzeczy
__________________
Icon by: me
Katerina84 is offline  
Old 05-02-2012, 04:11 AM
  #75
Master Fan

 
lafcia's Avatar
 
Joined: Feb 2005
Posts: 16,452
Może jak w serialu A i G będą juz małżeństwem to coś więcej pokażą... Chociaż jak na razie nie mogę narzekać jeśli chodzi o storyline A/G. Scenarzysci ładnie dozują ich sceny, autor zdjęc ich ładnie pokazuje a B i A ładnie i wiarygodnie je grają...

Z Billym musiało byc baaaaaaaardzo ciekawie!
__________________
.nika @ tumblr .nika @ twitter
distance can’t take what is hidden here safe in my chest.
lafcia is offline  
Closed Thread   Post New Thread

Bookmarks



Forum Affiliates
Jensen Ackles Portugal, In The Supernatural Hunt, R-SpeightJr.com, Jeffrey Dean Morgan Network, Jared Padalecki Brasil, SPN Hunters, Jared Padalecki Daily
Thread Tools



All times are GMT -7. The time now is 12:38 PM.

Fan Forum  |  Contact Us  |  Fan Forum on Twitter  |  Fan Forum on Facebook  |  Archive  |  Top

Powered by vBulletin, Copyright © 2000-2024.

Copyright © 1998-2024, Fan Forum.