Fan Forum
Remember Me?
Register

  Request a Forum   |     View New Forums

Closed Thread   Post New Thread
 
Forum Affiliates Thread Tools
Old 04-26-2012, 04:40 AM
  #31
Master Fan

 
lafcia's Avatar
 
Joined: Feb 2005
Posts: 16,452
Morgana super?? No nie wydaje mi się. Jak na razie jest bardzo jednowymiarowa mimo, że robią z niej villiana a ta aktorka aktorsko też słabo wypada na tle innych...

...haha....a może w S3 wszystkie są..
__________________
.nika @ tumblr .nika @ twitter
distance can’t take what is hidden here safe in my chest.
lafcia is offline  
Old 04-26-2012, 04:59 AM
  #32
Master Fan

 
Katerina84's Avatar
 
Joined: Jul 2005
Posts: 21,812
Dokładnie! DO chlopakow to jej daleeeeeeeeeko... Ja np im dalej tym zdecydowanie mniej ja lubiła

Oh, przejrzałam płyte i 303 jest MEGA!LOL a na jednej scenie A to musiałm zrobić pauze zeby sie wyśmiac I 306 jest 308 jest i 310! Oh 10 jest ! No i oczywiście dwa finałowe odcinki rozwalaja
__________________
Icon by: me
Katerina84 is offline  
Old 04-26-2012, 05:33 AM
  #33
Master Fan

 
lafcia's Avatar
 
Joined: Feb 2005
Posts: 16,452
Urodą może i pasuje na kogoś zepsutego i złego ale aktorsko to ma może ze 2 mieny.... No a chłopaki to mają 2 miny na sekundę...

Ohh jak na razie naliczyłam 6 wow odcinków na 13...dobra średnia......chyba...
__________________
.nika @ tumblr .nika @ twitter
distance can’t take what is hidden here safe in my chest.
lafcia is offline  
Old 04-26-2012, 06:01 AM
  #34
Master Fan

 
Katerina84's Avatar
 
Joined: Jul 2005
Posts: 21,812
Zagdzam sie. A na prawdę masa ludzi sie nie zachwyca i ja bardzo lubią...

Dobra, dobra. A to ze wymieniłam tylko te odcinki to nie znaczy że pozostałe sa słabe. Chyba był jeden który kompletnie mnie nie zainteresował. Ale moze dlatego ze był cały o Gaius'e i był jakiś taki...
__________________
Icon by: me
Katerina84 is offline  
Old 04-26-2012, 06:37 AM
  #35
Master Fan

 
lafcia's Avatar
 
Joined: Feb 2005
Posts: 16,452
Każda potwora znajdzie swojego amatora... A w góle in S1 to oni chyba ją i Arthura chcieli match together tak jak to bylo w legendzie ale potem sobie odpuścili. No ale z tego co widac to oni tę historię o Królu Arturze to raczej lekko traktują. I szczerze mówiąc się cieszę, że nie są dosłowni bo jak mi odwalą numer z A/G/L tak jak jest w legendzie to głowy polecą!!
__________________
.nika @ tumblr .nika @ twitter
distance can’t take what is hidden here safe in my chest.
lafcia is offline  
Old 04-26-2012, 06:45 AM
  #36
Master Fan

 
Katerina84's Avatar
 
Joined: Jul 2005
Posts: 21,812
Tak, i też raczej tylko na początku s1 bo później to już nawet zadnych oznak nie bylo ze sie soba w jakiś bardziej uczuciowy sposob interesują. Najlepiej pamietam taki moment jakos w 2m czy w 3m odcinku gdy Morgana weszła do sali i Artur miał taka zachwyconą minę na jej widok. A później juz jakoś niczego wiecej nie zauwazałm.

Co do A/G/L to nie wiem, nie pamietam, nie znam się
__________________
Icon by: me
Katerina84 is offline  
Old 04-26-2012, 06:54 AM
  #37
Master Fan

 
lafcia's Avatar
 
Joined: Feb 2005
Posts: 16,452
Ja myślę, że przed Gwen to Arthur to był raczej taki wolny ptak z lekka na luzie podchodzący do związków z kobietami i właśnie w tym odcinku o którym mówisz ten jego zachwyt na Morganą dowodził, że wtedy zwracał uwagę raczej wyłącznie na urodę.

Oh i w tym odcinku pamiętam, że jak G rozmawiala z Merlinem to z jej ust padło sakrastyczne pytanie: Who would want to marry Arthur? co bylo zabawne bo chyba raczej jej przeznaczeniem jest zostać królową Camelotu....

haha....no nawet nie śniłam, że mi coś zdradzisz... Ja tam w parach angst lubie bardzo nawet i mogę się zgodzić na coś takiego między A i G ale DOSŁOWNEGO odzwierciedlenia legendy nie zdzierżę!!!!
__________________
.nika @ tumblr .nika @ twitter
distance can’t take what is hidden here safe in my chest.
lafcia is offline  
Old 04-26-2012, 07:27 AM
  #38
Master Fan

 
Katerina84's Avatar
 
Joined: Jul 2005
Posts: 21,812
Aha, to mozna było wyczuć ze A to taki tym który wyrywa laski na prawo i lewo. W sumie szkoda ze w s1 nie było zadnego odcinka ktory by pokazywał coś takiego

W s1 Gwen wogole zachowywala sie tak jakby bardziej leciała na Merlina niz na A. I to od pierwszego odcinka

Jest w s4 taka jedna scena. Ale to taaaaaka że oglądałm ją z otwarta buzia i normalnie az w srodku mnie coś sciskalo. A B znoe w niej pokazal jak zajebistym jest aktorem. Ale do tego to jeszcze dojdziesz
__________________
Icon by: me
Katerina84 is offline  
Old 04-27-2012, 12:16 AM
  #39
Master Fan

 
lafcia's Avatar
 
Joined: Feb 2005
Posts: 16,452
A nie było tam czegoś takiego, że jak walczył w jakimś turnieju to przesyłał kisses lalkom na trybunach?? Albo coś mi się pomyliło. Tak czy inaczej jakby to był współczesny serial to napewno byłby takim jock'iem, kapitanem szkolnej druzyny to co wyrywa wszystkie laski i pół szkoły do niego wzdycha...

Oh Gwen była cute z Merlinem in S1...Mówiła co jej ślina na język przyniosła a poźniej od razu się tłumaczyła. Tak sobie myślę, że jak oni tam tę legendę o K.Arturze traktuja z przymrużeniem oka to może chcieli aż tak zamieszac zeby zrobic w serialu parę z G/M i A/M i może taki jeszcze mieli zamysł na początku S1 a pożniej jednak postanowili wykorzystać motyw służącej zakochanej w królu....

To jest naprawdę niesamowite co ten chłopak potrafi. Jestem pod wielkim wrażeniem. A wrażenie robią zarówno bardzo wymagające emotional scenes jak i takie lekkie komediowe i w każdej jest bardzo wiarygodny.

Aha i wczoraj mialam się Ciebie zapytać ale zapomniałam. Jaki w ogóle jest timeline w Merlinie? Nie zwracałam na to uwagi wcześniej ale w 301 chyba padło, że Morgana była missing przez rok cały. Dobrze pamiętam? A poźniej jak to będzie? też będa takie time jumps?

-----

Oh i nie wiem czy widziałaś ale na tumblr są outtakes z sesji SoA do magazynu Emmy co może znaczyć ze serial/akorzy będą nominowani....chyba. Charlie niby ma włosy podobne do tych z S4 ale jakoś tak inaczej wygląda. Niech on je teraz zapuszcza zanim zaczną kręcić. Szkoda tylko ze Maggie nie ma w LA i nie brala udzialu w sesji....

-----

The best saved for last.... Tak jak pisałam Ci w esku jest nowy spread G do gazety Jelouse. Nie przynosiłam linków tu bo na tumblr jest tego miliony. Sesja trochę dziwna, taka jakby awangardowa ale G ma na niektórych zdjeciach fajne pozycje... Tylko ta K.........Coś czuję, że ja z nią idę w tym kierunku gdzie Ty jesteś z Rudą.....

No to chyba w jednym poście zrobiłam update wszystkich moich aktualnych fandomów...
__________________
.nika @ tumblr .nika @ twitter
distance can’t take what is hidden here safe in my chest.
lafcia is offline  
Old 04-27-2012, 02:58 AM
  #40
Master Fan

 
Katerina84's Avatar
 
Joined: Jul 2005
Posts: 21,812
A tak, tak, było coś takiego z tymi kissami

Ja to sie czasami zastanawiałam jak oglądałam serial czy dadzą jakaś dziewczynę Merlinowi. Ta Feya była strasznie cute i szkoda ze ja uśmiercili. Ale moze mu znajdą jakaś laskę. Fajnie by byo. Dopiero wtedy A mógłby sobie robić z niego żarty

Tak, początek s4 zaczyna sie chyba rok po wydarzeniach z finału s3. I teraz tez na tumblr gdzies pisali ze ma być jakiś przeskok ale jakiś nie duży.

Oh, ale Ch fajnie wygląda. Jakoś tak ma ładnie ułozone te włoski. W serialu jak go zrobią na Jax;a to ne pewno będzie wyglądał tak jak zawsze
Ale jest nwet ulubieniec naszej Agatki

Oooooooooooooooooh.....kogo obchodzi ze ta sesja jest troche dziwna! Ważne że jest! I włoski! Ja chce w nich mieć swoje paluszki!
Tej obok nie widze, nie zwracam uwagi, nie ma jej tam! Ale i tak jedyną rzeczą jaka u niej zauwazyłam to to ze na KAZDYM JEDNYM zdjeciu ma otwarta buzie
Odstąpię Ci trochę betonu dla Rudej zebyś mogła zrobić porządek z Kris
__________________
Icon by: me
Katerina84 is offline  
Old 04-27-2012, 03:31 AM
  #41
Master Fan

 
lafcia's Avatar
 
Joined: Feb 2005
Posts: 16,452
Freya była bardzo cute. Jak on się nią awwwwwwwwwwwwwwww opiekował... Fajnie byloby jakby w Merlinie się zakochała jakaś księżniczka.....byłoby na odwrót jak z G i A...

No Ch ma jeszcze chyba nadal te po filmowe włoski a do zdjęc jeszcze co najmniej z miesiąc to mu jeszcze podrosną... W ogole niby ten SoA hiatus niby taki długi ale tak naprawde to w ogóle się tej przerwy nie czuje.

I najpierw jak zobaczyłam te outtakes to sobie pomyslałam ze to sesja do serialu i był WTF czemu tam jest Clay na czele i mu ulzyło jak zobaczyłam ze to do gazety....Jestem ciekawa jak oni zrobia promo pics teraz jak Jax jest Królem w Charming...

Co do K to ja sie zastanawiam po co oni ją w ogóle czeszą i maluja do sesji jak mogliby ja tylko ubrac a głowe dokleic z jakiegokolwiek innego zdjecia..I tak ma taka samą minę...

Fajne jest to zdjęcie na którym leży ma masce auta...

Ale ja najbardziej czekam na jego sesję z Sam'em.... Musi taka byc! Muuuuuuusi!!!
__________________
.nika @ tumblr .nika @ twitter
distance can’t take what is hidden here safe in my chest.
lafcia is offline  
Old 04-27-2012, 03:47 AM
  #42
Master Fan

 
Katerina84's Avatar
 
Joined: Jul 2005
Posts: 21,812
Aha, byłoby super! Tylko skąd oni tam wezmą księżniczkę. CHyba ze jakaś przyjezdną która musiałaby zamieszkać w Camelot tak jak wcześniej Morgana.

Najgorszy zawze jest pierwszy tydzień po zakończeniu serialu a późńiej to juz leci

W ogóle on taki czyściutki na tej sesji a ona jakas taka...Te oczy tak bardzo mocno pomalowane...Mam wrazenie je jakoś do siebie nie pasują na tej sesji...

Ooooooj taaaaak....to zdjecie jest Nie dosyc ze taki wyciągniety na tej masce to jeszcze włoski mu tak do tyłu opadaja...
Jeszcze podoba mi sie to jak siedzi sam na tylnym siedzeniu samochodu.

MUSI BYC! Nie ma opcji zeby nikt nie wpadł na pomysł takiej sesji!
__________________
Icon by: me
Katerina84 is offline  
Old 04-27-2012, 04:00 AM
  #43
Master Fan

 
lafcia's Avatar
 
Joined: Feb 2005
Posts: 16,452
Może np będą na jakimś quest'ie i jakąś uratują od napaści i zabiorą do Camelotu bo np cała jej rodzinę wybiły jakieś bandziory...

Dla mnie najgorszy to był czas miedzy 410 a 411 odcinkiem a po 414 to w zasadzie nie za bardzo bylo buuuuu tzn nie tak bardzo jak bym podejrzewała. Pewnie dlatego bo byłam excited na zajęcie się SoA'ową grafiką na tumblr...btw, ciekawa jestem czy a jeśli tak to kiedy nastąpi ten moment, że zacznę robić Merlin'ową grafikę... Bo SoA mi się już kończy, jestem na 414 własnie a czymś się trzeba zając... tzn jakoś już się tak przyzwyczaiłam do robienia czegoś codziennie. Nawyk taki....


G and S in a photoshoot to taki potencjał, że..... Będzie taka sesja! Czuję, że będzie!
__________________
.nika @ tumblr .nika @ twitter
distance can’t take what is hidden here safe in my chest.
lafcia is offline  
Old 04-27-2012, 04:06 AM
  #44
Master Fan

 
Katerina84's Avatar
 
Joined: Jul 2005
Posts: 21,812
To by było bardzo fajne!

A wiesz, ze ze 2-3 dni temu nawet sobie pomyślałam czy bedziesz wrzucała jakies Merlinowe arty na tumblr Ja nie mam absolutnie nic przeciwko!

Wogole oni powinni miec tylko sesje! Na co komu wielkie sesje jakiś pobocznych bohaterów.
__________________
Icon by: me
Katerina84 is offline  
Old 04-27-2012, 04:15 AM
  #45
Master Fan

 
lafcia's Avatar
 
Joined: Feb 2005
Posts: 16,452
No na razie jestem focused on SoA/G ale myśle, że dziś, może jutro SoA skończę, poźniej mam pare pomysłów an takie throughout the seasons edits ale docelowo chyba trzeba będzie sobie nowych materiałów do robienia grafiki poszukać a Merlin jak nie patrzeć się do tego nadaje. No ale to dopiero jak skończę wszystkie odcinki...
__________________
.nika @ tumblr .nika @ twitter
distance can’t take what is hidden here safe in my chest.
lafcia is offline  
Closed Thread   Post New Thread

Bookmarks



Forum Affiliates
Jensen Ackles Portugal, In The Supernatural Hunt, R-SpeightJr.com, Jeffrey Dean Morgan Network, Jared Padalecki Brasil, SPN Hunters, Jared Padalecki Daily
Thread Tools



All times are GMT -7. The time now is 08:47 PM.

Fan Forum  |  Contact Us  |  Fan Forum on Twitter  |  Fan Forum on Facebook  |  Archive  |  Top

Powered by vBulletin, Copyright © 2000-2024.

Copyright © 1998-2024, Fan Forum.