Fan Forum
Remember Me?
Register

  Request a Forum   |     View New Forums

Reply   Post New Thread
 
Forum Affiliates Tags Thread Tools
Old 06-14-2013, 04:10 AM
  #31
Fan Forum Hero

 
Joined: Feb 2010
Posts: 76,851
Boziu, ale nudny był finał GoT. Najgorszy odcinek z całego sezonu.
collide into you is offline   Reply With Quote
Old 06-14-2013, 04:53 PM
  #32
Master Fan

 
For You to Notice...'s Avatar
 
Joined: Jan 2011
Posts: 15,714
Naprawdę tak ci się nie podobał? Dla mnie może nie był jakiś super, może faktycznie trochę zbyt słaby na finał sezonu, ale generalnie mi się podobał. Oprócz ostatniej sceny z Dany, so cheesy. BTW, jak zobaczyłam tę scenę, to od razu wiedziałam że niektórym to się nie spodoba i zaczną się wywody z "white savior" theme. Szczerze, to twórcom trochę się należy, bo oprócz całego tego aspektu białą z Dany i brązowymi niewolnikami, scena po prostu była fatalna i nierealistysczna, szkoda że nie dali jakiegoś cliffhangera zamiast tego.
__________________
OliverღFelicity|icon
For You to Notice... is offline   Reply With Quote
Old 06-17-2013, 09:52 AM
  #33
Fan Forum Hero

 
Joined: Feb 2010
Posts: 76,851
Nie że odcinek był jakiś tragiczny, ale naprawdę był nudny jak na finał, a już na pewno w porównaniu z 309.
Scena z Dany na końcu to jakieś nieporozumienie. Teraz ludzie będą ją czcić jakby była ich boginią? Meh.
collide into you is offline   Reply With Quote
Old 06-17-2013, 03:09 PM
  #34
Master Fan

 
For You to Notice...'s Avatar
 
Joined: Jan 2011
Posts: 15,714
No pewnie, z poprzednim odcinkiem się nie umywa.

Trochę dziwne że tak wszystko ładnie się układa dla Dany, wszystko jej się udawało w tym sezonie. Trochę to wszystko za ładne, szczególnie jak się weźmie pod uwagę sytuację Starków. Oni może nie są najmądrzejsi ale trzeba przyznać że mają też pecha.
__________________
OliverღFelicity|icon
For You to Notice... is offline   Reply With Quote
Old 06-22-2013, 12:03 PM
  #35
Fan Forum Hero

 
Joined: Feb 2010
Posts: 76,851
Ale gorąco.....

No Dany wszystko się pięknie układa, ma smoki, armię, ludzie przed nią padają na kolana. Zobaczymy jak się sprawy ułożą w S4. Rok czekania przed nami :/
collide into you is offline   Reply With Quote
Old 06-23-2013, 02:10 PM
  #36
Master Fan

 
For You to Notice...'s Avatar
 
Joined: Jan 2011
Posts: 15,714
Ojej, gorąco jest nieziemsko. Chociaż aż tak bardzo mi to nie przeszkadza, zdecydowanie wole to od zimy.

No, szkoda że tyle trzeba czekać. :/ Ktoś oglądał tutaj serial Rzym?
__________________
OliverღFelicity|icon
For You to Notice... is offline   Reply With Quote
Old 06-24-2013, 04:30 PM
  #37
Fan Forum Hero

 
Joined: Feb 2010
Posts: 76,851
Ja nie lubię skrajnych temperatur.

Masz jakieś oczekiwania jeśli chodzi o następny sezon GoT?

Rzym zaczęłam kiedyś oglądać, ale nie skończyłam. Pamiętam, że główną rolę grał Owen z Grey's. Bardziej poleciłabym ci serial Spartacus
collide into you is offline   Reply With Quote
Old 06-26-2013, 04:39 PM
  #38
Master Fan

 
For You to Notice...'s Avatar
 
Joined: Jan 2011
Posts: 15,714
Ciężko pisać o oczekiwaniach w GoT jak się wie co się wydarzyło w książkach... ale nawet bez nich można dojść do pewnych rzeczy. Arya na pewno wyląduje u Jaqena żeby szkolić się jako ninja, rodziny przecież już nie ma.

No, i Joffrey umrze, to chyba oczywiste. Tak po za tym to mam nadzieję że będzie dużo akcji (oczywiście), i że wreszcie ktoś zetrze ten okropny uśmieszek Cersei. Tyla. A jak u ciebie?

Spartacusa też na pewno obejrze, fajnie się składa że wakacje tuż tuż. Czyli Rzym jednak średnio ci się spodobał? Bo mi nawet bardzo. Naprawdę szkoda że są tylko dwa sezony, byłoby super jakby pokazali wszystko do upadku Rzymu... Jack Gleeson (Joffrey) byłby świetny jako cesarz Neron.
__________________
OliverღFelicity|icon
For You to Notice... is offline   Reply With Quote
Old 06-28-2013, 10:08 AM
  #39
Obsessed Fan

 
Polish Princess's Avatar
 
Joined: Jul 2008
Posts: 5,693
Witaaaaaaaaajcie! W końcu po sesji i niezależnie od wyników (a ja jeszcze czekam na dwie oceny ), jest co świętować - wakacje sasasasa Ale pogoda okropna, od paru dni zimno i szaro, przy sesji to sprzyjało, no ale teraz już nie bardzo Byleby się poprawiło!

A co tam u Was? Mam nadzieje, że wszystko okej! Już po obronie czy przed?

Pamiętam jak po tym słynnym odcinku z GoT była cała fala jęków z powodu śmierci głównych bohaterów, aż sama się skusiłam i obejrzałam tę scenę. Mocne to było... Wnioskuję, że ten bohater był tak bardzo lubiany? Mój chłopak też to ogląda, podpytałam i ogólnie shippuje tego gościa, dlatego pewnie też się wkurzy oglądając ten odcinek. Ale wszystko przed nim, bo nie zaczął jeszcze 3 serii z tego, co wiem.

Co planujecie nadrabiać w wakacje? Ja chyba w końcu ruszę Hart of Dixie, bo zabieram się już za to chyba od dwóch lat. Może w końcu mi się uda.
__________________
something between us
Polish Princess is offline   Reply With Quote
Old 06-28-2013, 04:47 PM
  #40
Master Fan

 
For You to Notice...'s Avatar
 
Joined: Jan 2011
Posts: 15,714
Pat!!! O jak fajnie cię widać (jak piszesz) Czyli rozumiem że nie masz żadnych poprawek? W tym roku jest podobno jakoś inaczej, i trzeba już w lipcu poprawiać przedmioty... Nom pogoda beznadziejna, przynajmniej nic mi nie przeszkadza w przygotowaniach do obrony.

U mnie życie jak życie, może być. Obrona w najbliższy czwartek, więc na tym się skupiam narazie.

Co do GoT, to mówisz o Robbie... chyba. Wydaje mi się, że był dosyć lubianą postacią. Chociaż w pierwszej piątce go chyba nie znajdziesz. A tyyyyy, czemu nie oglądasz GoT z chłopakiem? Taki dobry serial!

Oj pamiętam, że ty długo myślisz żeby obejrzeć HoD, serio myślałam że już dawno skończyłaś. Ja na wakacje planuje skończyć Rzym, obejrzeć może Spartakusa, Borgiów, Tudorów... jednym słowem, chcę się zabrać za tematykę luźno związaną czasami przeszłymi.
__________________
OliverღFelicity|icon
For You to Notice... is offline   Reply With Quote
Old 06-29-2013, 03:54 AM
  #41
Fan Forum Star

 
Karma Police's Avatar
 
Joined: May 2008
Posts: 119,378
Quote:
Co planujecie nadrabiać w wakacje? Ja chyba w końcu ruszę Hart of Dixie, bo zabieram się już za to chyba od dwóch lat. Może w końcu mi się uda.
Polecam, przyjemny serial.

Ostatnio nadrobiłam Dextera, bo w niedzielę zaczyna się 8 seon. I Bethany Joy będzie w nim grała, chyba od 4 odcinka.

Już się doczekać nie mogę na open'era.
__________________

This is Raven Reyes, and I'm alive.
Karma Police is offline   Reply With Quote
Old 06-29-2013, 09:50 AM
  #42
Obsessed Fan

 
Polish Princess's Avatar
 
Joined: Jul 2008
Posts: 5,693
Ania! Co do sesji to na razie wszystko zaliczone, ale czekam jeszcze na wyniki z dwóch egzaminów, więc może być różnie... Ale chcę być dobrej myśli. U mnie sesja poprawkowa normalnie jest we wrześniu, a przynajmniej nic o lipcu nie obiło mi się o uszy. Trzymam kciuki za Twoją obronę, niech Ci piękna piąteczka siądzie! Swoją drogą już jakieś plany na magisterkę?

Tak, miałam na myśli tego Roba! Odniosłam wrażenie, że bardzo dużo osób go lubi, a przynajmniej sporo moich znajomych Słyszałam, że serial jest świetny, ale nie wiem czy to do końca moje klimaty i tematyka.

Ania, możesz być ze mnie dumna - zaczęłam dziś HoD! I Paula (), masz całkowitą racje, strasznie przyjemny serial. Jestem właśnie po szóstym odcinku i chyba zaraz odpalę następny. Zoe/Wade są cudowni

Kto w tym roku gra na Open'erze?
__________________
something between us
Polish Princess is offline   Reply With Quote
Old 06-29-2013, 02:42 PM
  #43
Master Fan

 
For You to Notice...'s Avatar
 
Joined: Jan 2011
Posts: 15,714
Paula, Joy będzie od 4 odcinka. Wybierasz się na Open'era?

Pat, mam nadzieję że wszystko pozaliczasz. Piątki raczej nie będę mieć, bo trzeba naprawdę dużo umieć, ale dzięki. Zadowolę się jakąkolwiek oceną zaliczającą. Magisterkę będę robić w tym samym mieście, na tym samym uniwerku, stare śmieci jednym słowem. Ale nie narzekam, nie mam ochoty zmieniać otoczenia.

Robb jest popularny, może nie naj, ale jest jednym z tych lubianych. Wiesz, GoT polubili też ludzie, którzy ani trochę nie interesują się fantastyką. Ten serial jest bardziej o intrygach, zdradach, ludzkich namiętnościach i słabościach. Fantastyki nie ma dużo, smoki, wilkory, white walkers (w skrócie - zombie), nie grają głównej roli, one raczej są dodatkiem uwypuklającym charaktery postaci. Takie tło dla ludzkich postaci. Ale jeżeli lubisz takie lżejsze, przyjemniejsze seriale, jak HoD, to może faktycznie raczej się nie wciągniesz w GoT.
__________________
OliverღFelicity|icon
For You to Notice... is offline   Reply With Quote
Old 07-09-2013, 04:57 PM
  #44
Fan Forum Star

 
Karma Police's Avatar
 
Joined: May 2008
Posts: 119,378
Aniu! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Quote:
Wybierasz się na Open'era?
Tak, byłam na open'erze. Cudownie było. Blur <333
__________________

This is Raven Reyes, and I'm alive.
Karma Police is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2013, 09:34 AM
  #45
Master Fan

 
For You to Notice...'s Avatar
 
Joined: Jan 2011
Posts: 15,714
Paula, wielkie dzięki! Zawsze super miło poczytać życzenia.

Czyli widzę że dobrze się bawiłaś na open'erze. Nigdy nie miałam być okazji na jakimkolwiek koncercie, brak chęci i pieniędzy niestety. Może kiedyś.
__________________
OliverღFelicity|icon
For You to Notice... is offline   Reply With Quote
Reply   Post New Thread

Bookmarks

Tags
embassy , one tree hill



Forum Affiliates
Wonderful Sophia Bush, Sophia Bush Online, James Lafferty Source, Saving Peyton Sawyer, Hilarie Burton Daily, Bethany Joy Lenz Fan
Thread Tools



All times are GMT -7. The time now is 08:13 AM.

Fan Forum  |  Contact Us  |  Fan Forum on Twitter  |  Fan Forum on Facebook  |  Archive  |  Top

Powered by vBulletin, Copyright © 2000-2024.

Copyright © 1998-2024, Fan Forum.