Fan Forum
Remember Me?
Register

  Request a Forum   |     View New Forums

Reply   Post New Thread
 
Forum Affiliates Tags Thread Tools
Old 09-11-2016, 12:52 PM
  #151
Fan Forum Star

 
Karma Police's Avatar
 
Joined: May 2008
Posts: 119,378
Hej. Raz na dwa lata można odgrzebać ten temat.

U mnie wszystko w porządku, w ubiegłym roku kupiłam kawalerkę. Co u Ciebie słychać?

Na postuje na swoim boardzie, The 100 i Bob Morley.
__________________

This is Raven Reyes, and I'm alive.
Karma Police is offline   Reply With Quote
Old 09-11-2016, 01:21 PM
  #152
Master Fan

 
For You to Notice...'s Avatar
 
Joined: Jan 2011
Posts: 15,714
Czyli co, możemy się umówić na na kolejne odgrzebanie za dwa lata, no nie?

U mnie też ok, zmiany tylko takie że skończyłam studia i zaczęłam pracować... zaczęło się dorosłe życie. Ah, no i było trochę wstrząsów rodzinnych z siostrą w roli głównej ale kto by się tym przejmował...

Hmm, ja myślę od jakiegoś czasu żeby obejrzeć The 100 (koleżance się bardzo spodobało), to może tam wpadne w niedalekiej przyszłości. Postuję głównie na tym boardzie, czasami zajrzę na TVD czy GA, ale to naprawdę już od święta.

Tak na serio to wszystko seriale które teraz oglądam są do kitu, dlatego nie bywam za specjalnie na
__________________
OliverღFelicity|icon
For You to Notice... is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2016, 12:36 AM
  #153
Fan Forum Star

 
Karma Police's Avatar
 
Joined: May 2008
Posts: 119,378
Gratuluję skończenia studiów. [ja nie skończyłam ] Praca chociaż fajna?

Jeszcze nie nadrobiłam 3 sezonu The 100, bo mnie zdenerwowały niektóre wątki i ogólnie serial dużo stracił, bo było kilka nieciekawych i nieco odpychających wątków. Ale pierwsze dwa sezony mogę z pewnością polecić. Nie wiem czy posiadasz Netflix, ale widziałam, że dodali wszystkie sezony do polskiego katalogu.

Jakie seriale oglądasz? Ja ostatnio się wkręciłam w seriale Netflix, przede wszystkim The Get Down (moja obecna ikonka z tego serialu) i The Stranger Things.

Śledzisz co robi cast OTH? Ja od dawna nie wiem, co u nich. Hilarie nie widziałam na ekranie od White Collar i jej gościnnego występu w GA, Bethany ostatni raz widziałam w Dexterze. Wiem, że Sophia jest w Chicago PD, ale nie oglądam tego.
__________________

This is Raven Reyes, and I'm alive.
Karma Police is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2016, 01:26 AM
  #154
Master Fan

 
For You to Notice...'s Avatar
 
Joined: Jan 2011
Posts: 15,714
Praca... może być. :p Wiadomo najlepiej to by było nic nie robić cały dzień. Trochę szkoda że to ciągle tylko zastępstwa ale mam nadzieję że w końcu wezmą mnie na stałe. Zobaczymy jak to się ułoży.

Netflixu nie mam niestety. Tak się zastanawiam czy kupić... drogie to jest?

Ja ostatnio seriali oglądam mało, ciągle tylko GA, Grę o tron jak leci (cofam swoje wcześniejsze słowa, to nie jest do kitu ), i chyba jednak obejrzę ostatni finałowy sezon TVD, co mi tam szkodzi. Ostatnio zaczęłam oglądać OUAT, ogólnie ok ale szału nie ma. Zawsze tak lubiłam te Disneyowskie bajki więc chyba coś jest chyba nie tak z wykonaniem skoro się nie zakręciłam na punkcie tego serialu...

Z castu OTH to wiem tylko że Bethany czasami zagra jakąś tam role w w jednym odcinku, ale nic po za tym. James też ostatnio w jakims serialu o amerykańskich niewolnikach zagrał. Nie moge powiedzieć czy to dobre, bo właściwie już niczego z aktorami z OTH nie oglądam. Ale słyszałam że Chad ma nową żonę i dziecko!
__________________
OliverღFelicity|icon
For You to Notice... is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2016, 03:14 PM
  #155
Fan Forum Star

 
Karma Police's Avatar
 
Joined: May 2008
Posts: 119,378
Oby jak najlepiej wyszło. Też miałam umowę na zastępstwo w swojej obecnej pracy, po roku mnie zatrudnili na stałe.

Netflix kosztuje ok. 34 zł miesięcznie. Bardzo dużo oglądam tam seriali, więc mi się opłaca. Na początku katalog był dosyć ubogi, mało seriali i nie było polskich napisów czy lektora. Mi to nie przeszkadzało, ale trochę słabo dla przeciętnego użytkownika w Polsce. W każdym razie wszystkie seriale Netflix są dostępne a poza tym inne seriale (teraz np. oglądam Elementary, bo są pierwsze 3 sezony) i filmy.

GA też oglądam, chociaż już racej z nostalgii i przyzwyczajenia.

Czyli u każdego coś się dzieje. Nie wiedziałam, że Chad ma żonę i dziecko. Może w końcu dojrzał do poważnego związku.
__________________

This is Raven Reyes, and I'm alive.
Karma Police is offline   Reply With Quote
Old 09-13-2016, 04:34 AM
  #156
Master Fan

 
For You to Notice...'s Avatar
 
Joined: Jan 2011
Posts: 15,714
Jak 34 zł to jednak trochę drogo. :/ Zwłaszcza że ja za specjalnie dużo seriali nie oglądam...

Ja GA oglądam już tylko z przyzwyczajenia. I jak akurat nie mam nic do roboty to sobie obejrzę ale szału nie ma. Choć przyznaję że ostatni sezon jakoś bardziej mnie zainteresował niż wcześniejsze... jakby writersi wzięli się do roboty po śmierci Dereka.

Może dojrzał kto wie. Ejj a wiesz może co to była za afera z jego boardem na ? Jakoś ze dwa lata temu Chad coś takiego zrobił że wszystkie te fanki z jego boardu się na niego wściekły i zamknęły jego forum. Jak czytam ten thread że board zostaje zamknięty to nadają na Chada ale żadna nie mówi wprost a co poszło. Zaciekawiło mnie to.
__________________
OliverღFelicity|icon
For You to Notice... is offline   Reply With Quote
Old 09-14-2016, 01:01 AM
  #157
Fan Forum Star

 
Karma Police's Avatar
 
Joined: May 2008
Posts: 119,378
Mi się opłaca, bo oglądam prawie codziennie. Ale jeżeli nie będziesz za bardzo korzystała, to nie ma co. Pierwszy miesiąc jest za darmo, więc zawsze możesz wykorzystać tą opcję.

Szczerze mówiąc nawet nie pamiętam zbytnio ostatniego sezonu, tzn. poszczególnych wątków, ale w miarę dobrze mi się oglądało. Jedynie wątek z Callie i Arizoną był durny.

Nie pamiętam szczegółów, ale rozstał się wtedy z Kenzie (tą którą poznał na planie OTH jak miała jakieś 18 lat) i ogólnie z jej wpisów na twitterze wynikało, że nią bardzo manipulował i na początku była zbyt młoda, żeby to zauważyć i chyba ją zdradzał. Mnie to ani nie zdziwiło ani nie oburzyło, bo od dawna było wiadomo, że Chad to dupek.
__________________

This is Raven Reyes, and I'm alive.
Karma Police is offline   Reply With Quote
Old 09-14-2016, 10:59 PM
  #158
Master Fan

 
For You to Notice...'s Avatar
 
Joined: Jan 2011
Posts: 15,714
Wątek z Callie i Arizoną był zdecydowanie dziwny... i jeszcze to zakończenie, kiedy Arizona praktycznie godzi się na to żeby dziewczynkę przeprowadzać co roku... :/

Wow, ciekawe że niektórzy dopiero wtedy się oburzyli jak Chad traktuje kobiety. Nie żebym była fanką Sophii, ale jednak...
__________________
OliverღFelicity|icon
For You to Notice... is offline   Reply With Quote
Old 11-14-2017, 12:55 AM
  #159
Fan Forum Star

 
Karma Police's Avatar
 
Joined: May 2008
Posts: 119,378
Ktoś tu jeszcze zagląda? Słyszałyście o tym, co się dzieje?

‘One Tree Hill’ Cast, Crew Accuse Showrunner Mark Schwahn of Sexual Harassment (EXCLUSIVE) – Variety

Sam fakt, że Mark jest creepy mnie nie zdziwił, ale nie sądziłam, że było aż tak źle. Czytałam ich oświadczenie w drodze do pracy, zagotowało się we mnie i prawie się popłakałam, szczególnie jak czytałam, że niektóre nadal mają traumę i muszą chodzić na terapię. To jest straszne, że przez lata musiały to znosić, upokorzenia, szantaż emocjonalny, manipulowanie uczuciami a potem musiały się uśmiechac w wywiadach i udawać, że wszystko jest super. Niedobrze mi się na samą myśl robi.
__________________

This is Raven Reyes, and I'm alive.

Last edited by Karma Police; 11-14-2017 at 01:01 AM
Karma Police is offline   Reply With Quote
Old 12-15-2020, 07:10 AM
  #160
Fan Forum Star

 
Karma Police's Avatar
 
Joined: May 2008
Posts: 119,378
__________________

This is Raven Reyes, and I'm alive.
Karma Police is offline   Reply With Quote
Old 12-23-2020, 05:24 AM
  #161
Master Fan

 
For You to Notice...'s Avatar
 
Joined: Jan 2011
Posts: 15,714
Znalazłaś! Dobrze Ja niestety ostatnio nie wchodzę zbyt często na Ze względów takich że na tej stronie siedzę jak jestem w pracy - tam jest dobry komp. Mój laptop tak okropnie zamula, że robię na nim tylko najpotrzebniejsze rzeczy. A obecnie pracuję zdalnie... Ale mam nadzieję że niedługo to się zmieni bo mam dosyć tego wirusa. :/

Jak tam Ci idzie OTH rewatch?
__________________
OliverღFelicity|icon
For You to Notice... is offline   Reply With Quote
Old 12-24-2020, 05:55 AM
  #162
Fan Forum Star

 
Karma Police's Avatar
 
Joined: May 2008
Posts: 119,378
Ja wchodzę jak sobie przypomnę o istnieniu

Mi akurat praca w home office służy, oczywiście mam nadzieję, że sytuacja się niedługo ustabilizuje, ale praca z domu to coś dla mnie, szczególnie że czasami zaczynam prace o 6:00 rano i moge wstać wtedy o 5:55.

Prawie skończyłam 3 sezon, jeszcze obejrzę 4 sezon i koniec, bo pamiętam że juz się podczas 5 sezonu męczyłam.
__________________

This is Raven Reyes, and I'm alive.
Karma Police is offline   Reply With Quote
Old 12-27-2020, 04:41 PM
  #163
Master Fan

 
For You to Notice...'s Avatar
 
Joined: Jan 2011
Posts: 15,714
Dla mnie praca zdalna też nie jest najgorsza. U rodziców siedzę na wsi, przyznaje że o wiele taniej mi to wychodzi. A gdzie pracujesz?

Ja planuje zrobić rewatch tylko z trzech pierwszych sezonów. Można by było i 4 sezon obejrzeć żeby skończyć pewną całość (lata licealne), ale jednak nie ma tego klimaciku dla mnie.

5 sezon to tragedia, nie ma co nawet tego zaczynać. Co oni tam zrobili z Peyton to woła o pomstę do nieba!

Oooo, btw, widzę Raven na awatarku! Co myślisz o tym jak serial się skończył?
__________________
OliverღFelicity|icon
For You to Notice... is offline   Reply With Quote
Old 12-29-2020, 07:37 AM
  #164
Fan Forum Star

 
Karma Police's Avatar
 
Joined: May 2008
Posts: 119,378
Pracuje w korpo w dziale ds. wizualizacji biznesowej. Plusem jest też to, że przypisywane są nam konkretne zlecenia, więc nie można się obijać, bo muszą wyjść na czas.

Ja też się jeszcze zastanawiam czy po 3 sezonie kontynuować, bo 4 sezon już był slaby (sam fakt, że Lucas wszystkich przedstawiał w pierwszym odcinku bo serial zmienił stację ).

To co zrobili z Peyton w 5 sezonie. Zawsze była moja ulubioną postacią i byłam w stanie wiele zignorować, ale w 5 sezonie nie byłam w stanie zrozumieć jej zachowań, szczególnie wobec Lindsey.

Co do The 100, to ostatni sezon był taki dziwny, że aż go wyparłam z pamięci. Już pomijając w jaki sposób Bellamy umarł to cała ta historia z tymi obcymi, którzy poddają różne rasy testom polegającym na tym, że odpowiedzialność kładziona jest na barkach jednej osoby, był dla mnie bez sensu i problematyczny, bo jakby nie przeszli testu to by wszyscy umarli i jest to dziwne przesłanie. A Ty jak oceniasz?

Ale szczerze mówiąc nie przejęłam się tym finałem/sezonem tak bardzo jak niektórzy, bo już od dawna oglądałam ten serial tylko z przyzwyczajenia i dla Raven, która w sumie po 4 sezonie nie miała fajnie poprowadzonego wątku.
__________________

This is Raven Reyes, and I'm alive.
Karma Police is offline   Reply With Quote
Old 01-04-2021, 01:16 AM
  #165
Master Fan

 
For You to Notice...'s Avatar
 
Joined: Jan 2011
Posts: 15,714
Wizualizacja biznesowa, hmm, to brzmi jak coś na czym w ogóle się nie znam.

Ooosz, fakt, zapomniałam o tym przedstawianiu każdego przez Lucasa na początku S4. Nie ma co ukrywać, serial stracił ten klimat gdy przeszedł do The CW.

5 sezon był fatalny dla Peyton. Jak mówisz, przez jej zachowanie do Lindsay, i ta jej psychoza względem Lucasa... istna psycho! Ale on też nie lepszy w sumie, taka ciapa że szok, ja to mam wrażenie że on skończył z Peyton tylko dlatego, bo ta jako jedyna z niego nie zrezygnowała, podczas gdy inne się zorientowały co to z niego za emocjonalna ciapa.

Finał The 100 oceniam podobnie jak Ty. Bardzo dziwne przesłanie na koniec. A właściwie jego brak? Bo niby co to za przesłanie, że trzeba się poddać jakiemuś kosmicznego bytowi i zlać w jedno i stracić całą swoją indywidualność...? Strasznie to chaotyczne było. Przyznaje już nie pamiętam szczegółów, bo finał obejrzałam zaraz po emisji... ale jak dla mnie to zakończenie było smutne i rozczarowujące. Z Bellamy, to oczywiste jak dla mnie, że na miejscu był jakiś bts konflikt. Nie wiem tylko jaki.

Też lubiłam Raven. Ale fakt, w pierwszych sezonach trochę bardziej, a w kolejnych, to mam wrażenie że nie mieli pomysłu dla niej niestety. Ale aktorka mega! Bardzo uzdolniona.
__________________
OliverღFelicity|icon
For You to Notice... is offline   Reply With Quote
Fan Forum  |  Contact Us  |  Fan Forum on Twitter  |  Fan Forum on Facebook  |  Archive  |  Top

Powered by vBulletin, Copyright © 2000-2024.

Copyright © 1998-2024, Fan Forum.