Fan Forum
Remember Me?
Register

  Request a Forum   |     View New Forums

Closed Thread   Post New Thread
 
Thread Tools
Old 04-01-2005, 04:30 AM
  #1
Addicted Fan

 
annette anne's Avatar
 
Joined: Jul 2003
Posts: 4,967
Polish Friends #26 - We can do almost everything!

No wiec nowy pokoik. <== na marginesie kocham ta buzke
No bo tamten ma juz 300 postow wiec wkleilam nowy
Uaktualnilam liste Polish Friends. Mysle ze tytul pokoiku tez obleci, co?

No to jedziemy z tym koksem :

Lista Polish Friends
-A-
Alcestis_Thalassa
_Alyssa_Milano_
Annette Alejandra
*********************
-D-
Doreenka
*********************
-G-
Goja
*********************
-I-
Issy Evans
*********************
-J-
Jenny_Evans
_Jessica_
*********************
-K-
Kasienka
*********************
-L-
loienn
LouAnn
Luna – moony girl
*********************
-M-
Majandra_Delfino
Malenstwo
_Maria_De_Luca_
Misopuchatek
*********************
-O-
OryginalPortia
*********************
-P-
parasite33
*********************
-R-
RenaWampirek
RuSiA
*********************
-S-
Sylvii
soul_girl
***************************************************


Lista pokoi :
Communites

Roswell
Gilmore Girls
Friends
ER
Dawson's Creek
Dark Angel (rzadko odwiedzany)
Buffy The Vampire Slayer
Angel (rzadko odwiedzany)
Orlando Bloom
One Tree Hill
Joshua Jackson
Josh Hartnett(niezwykle rzadko odwiedzany)
Johnny Depp
Jason Behr (rzadko odwiedzany)
David Boreanaz
Johnny Depp
Shiri Appleby
Sarah Michelle Gellar
Majandra Delfino (rzadko odwiedzany)
Katherine Heigl
Television
Music


Zycze milego postowania!
__________________
Drawn to the violence of change
Charmed by the sentimental brave
I hear the door slam, I look the other way
I hate the small talk and the empty days


Last edited by Annette Alejandra; 04-01-2005 at 08:14 AM
annette anne is offline  
Old 04-01-2005, 06:53 AM
  #2
Ultimate Fan

 
Joined: Feb 2003
Posts: 8,281
Ann, dzieki za nowy pokoik! Nawet nie zauwazylam jak "szybko" tamten wykonczylysmy I super, ze zaktualizowalas liste Tylko mozesz do listy polskich pokoi dodac One Tree Hill i Johnnego Deppa. Pewnie i tak duzo jeszcze pozmienialo sie z tymi pokojami ale tylko to przychodzi mi teraz do glowy.

I co powiecie na to aby kolo naszych nickow umiescic jeszcze daty urodzin?

ETA: Ann, wlasnie wchodze na twojego LJ

Last edited by Annush87; 04-01-2005 at 07:05 AM
Annush87 is offline  
Old 04-01-2005, 08:16 AM
  #3
Addicted Fan

 
annette anne's Avatar
 
Joined: Jul 2003
Posts: 4,967
Kasienka jestem za Proponowalabym tez porzadne uaktualnienie listy, by pousuwac nieaktualne nicki, bo tylko zasmiecaja nasza liste

Wyslalam ci PMa :-)

Panie Boze, dzieki ci za weekendy!!
__________________
Drawn to the violence of change
Charmed by the sentimental brave
I hear the door slam, I look the other way
I hate the small talk and the empty days

annette anne is offline  
Old 04-01-2005, 09:08 AM
  #4
Ultimate Fan

 
Joined: Feb 2003
Posts: 8,281
A moze zrobic tak, ze kazdy kto chce byc na liscie powinien tu napisac, ze chce byc. I wtedy mialybysmy bardzo aktualna liste.

Odpisalam Troche sie rozpisalam, ale mam nadzieje ze nie az tak bardzo

Fak, a nie weekendy. Musze sie uczyc a nie chce mi sie strasznie! Mam kilka testow w przyszlym tygodniu. W tym test z rozszerzonego materialu historii od poczatku roku. Wspomne tylko, ze nie mam rozszerzonego programu nauczania historii, bo jestem w pieprzonym mat infie. No, ale w naszej szkole jak takie madre cos, jak mini matura. No i moglam sobie wybrac przdmiot na rozszerzonym poziomie z ktorego w srode 6 kwietnia bede zdawac mature. A ze niecierpie matmy (mimo, ze jestem w klasie matematycznej) to zem sie zbuntowala i razem z 3 innymi dziewczynami piszemy historie. A co!

Tylkoe, ze oprocz tego mam jeszcze w pn inny spr z historii, w czwartek z matmy a w piatek z fizyki. Wszystkie poprzekladane. Powinnismy miec je juz jakis czas temu, ale uczniowie nigdy nie ucza sie na bledach i zawsze przekladaja sprawdziny
Annush87 is offline  
Old 04-01-2005, 11:16 AM
  #5
Master Fan

 
parasite33's Avatar
 
Joined: Feb 2005
Posts: 13,638
To ja widzę że nikomu nie dają spokoju w szkole. Też mam w przyszłym tygodniu tyle sprawdzianów, a wiem, że przez weekend nie będę się na pewno uczyć bo jestem leniem i zresztą, dziewczyny wiecie przecież same dobrze, że w weekend ma się inne sprawy i zajęcia.

Z mojego "fizycznego" problemu z fizyki wyszłam w sposób wyjątkowo prosty - nie pojawiłam się w szkole. Jedynym problemem jest to, że oznacza to kolejny dzień nieusprawiedliwiony.

A co do dat urodzin, to sądzę że to niezły pomysł. Z góry daję swoją 30 grudzień.
__________________
Gosia | Racing is a state of mind.
parasite33 is offline  
Old 04-01-2005, 12:29 PM
  #6
Addicted Fan

 
annette anne's Avatar
 
Joined: Jul 2003
Posts: 4,967
Nie potrafię.
Nie potrafie wyobrazic sobie smierci Papieza!!!!! Nigdy nie umialam!!!
To czekanie jest najgorsze Czekac na smierc kogos tak waznego, tak kochanego... Boze ;( Nie potrafie
Jak patrze na jego zdjecia to az mi sie serce kraje...



[*]
__________________
Drawn to the violence of change
Charmed by the sentimental brave
I hear the door slam, I look the other way
I hate the small talk and the empty days

annette anne is offline  
Old 04-01-2005, 12:54 PM
  #7
Master Fan

 
parasite33's Avatar
 
Joined: Feb 2005
Posts: 13,638
Moja babcia zmarła dokładnie miesiąc temu. Przyzwyczajasz się, że ktoś jest, a później nagle go nie ma i wcale łatwo nie jest się odzwyczaić. Wiesz, że to kiedyś nastąpi, ale nie możesz tego zaakceptować. Tak samo jest z papieżem.

Ale to tylko przejście na drugą stronę lustra.

Ann, trzymaj się...
__________________
Gosia | Racing is a state of mind.
parasite33 is offline  
Old 04-01-2005, 01:43 PM
  #8
Ultimate Fan

 
Joined: Feb 2003
Posts: 8,281
Zakladam, ze jestescie wierzace Smierc to przeciez przejscie do lepszego swiata. Juz w poludnie mowili, ze papiez jest gotowy na smierc i ze jest spokojny. On sie nie boi, bo wie ze czeka go tylko cos lepszego.

Ludziom przyniosl tyle dobra, przywrocil Polsce wolnosc, zjednoczyl tyle glow roznych wyznan. Naprawde naprawil swiat.

Trudno bedzie sie nam pogodzic z tym, ze moze go zabraknac, ale taka jest kolej rzeczy.

Papiez jest wspanialym, cudownym czlowiekiem ktory naprawil swiat. Nie zalamujmy sie wiec do konca, bo przeciez po cos sie w koncu mowi ze ktos zawsze jest z nami. Wszystko ma cel i jest w pewien idealny sposob ulozone. Uwierzcie mi, ze mimo placzu otaczajacego cala te sytuacje i wielu zalamanych serc, dzieje sie dobrze. Papiez dal nam wiele podstaw i nauczyl wielu z nas zyc. Najwidoczniej Sila Wyzsza uznala, ze wbrew tego co nam sie wydaje, ludzie sa gotowi.

A akurat Polska jest takim narodem, ze razem nam sie uda
Annush87 is offline  
Old 04-01-2005, 03:03 PM
  #9
Loyal Fan
 
Joined: Jul 2003
Posts: 1,402
nie chce mi sie w to wierzyc..
RuSiA is offline  
Old 04-02-2005, 11:18 AM
  #10
Addicted Fan

 
annette anne's Avatar
 
Joined: Jul 2003
Posts: 4,967
RuSiu - ja tez nie...

Ech to jest takie smutne, tak mi sie chce ryczec ;( Jakos nie potrafie sobie wyobrazic ze go zabraknie i ktos zajmie jego miejsce.. Ale na pewno nigdy nikt go nie zastapi ;( Modle sie o jego zdrowie...

__________________
Drawn to the violence of change
Charmed by the sentimental brave
I hear the door slam, I look the other way
I hate the small talk and the empty days

annette anne is offline  
Old 04-02-2005, 11:18 AM
  #11
Absolute Fan

 
LouAnn's Avatar
 
Joined: Jan 2003
Posts: 6,949
Witajcie zabki!
Ann gratulacje za zalozenie pokoiku

Kasiu z tymi datami urodzin to genialny pomysl! No to moja data urodzinek to 19 sierpien

:welcome:Witam rowniez nowa osobke w naszym gangu parasite33

Ann wiem co czujesz Ja tak samo nie moge sie pogodzic z tym, ze on umiera, ze go juz nei ebdzie, nie wiem naparwde nei wyobrazam sobie etgo. Wiem, ze dla Niego najlepszym wyjsciem bylaby smierc, biedak meczy sie pewnie tam powoli umierajac, dlaczego Ten wspanaily czlowiek nie moze umrzec lagodnie we snie?
Najbardziej ejdnak denerwuje mnie praca dziennikarze i ludzie, ktorzy juz mowia jakby on nie zyl, a on jescze sie jakos trzyma, w kazdym arzie jescze ejst a wiele gazet, stacji glosci "Byl dobrym czlowiekiem"..."byl......robil......." itp.
Ehhh chociaz nigdy nie bylama z tak blisko z kosciolem ejdnka teraz chociaz nie znam osobiscie papieza to tak jakos smutno mi i plakac sie chce, czy to nie dziwne?

W kazdym razie piekne jest to jak ludzie na calym swiecie przezywaja jedno, wszedzie sie ejdnocza, nawet protestanci choc to wydarzenie nie wywoluje w nich az takich emocji jednak mily to gest gdy sla modlitwy za Papieza
__________________
*Janet*

"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
LouAnn is offline  
Old 04-02-2005, 12:57 PM
  #12
Master Fan

 
parasite33's Avatar
 
Joined: Feb 2005
Posts: 13,638


Bo Papież jest człowiekiem, który wzbudzał powszechną przyjaźń. Połączył w pewnym sensie trzy wielkie religie monoteistyczne - islam, judaizm i katolicyzm. Bo to przecież on stwierdził, że wszyscy wierzymy w jednego i tego samego Boga, tylko, że w nieco inny sposób. Dlatego np. rabini i duchowni muzułmańscy też ze smutkiem wypowiadają się o jego powolnym gaśnięciu.

Ja nie wierzę, żeby on wyzdrowiał. On cierpi. Psychicznie też i to chyba jest najgorsze. Ale jestem pewna, że się nie boi - niezależnie jaki Bóg jest po śmierci (bo jakiś na pewno jest). Zresztą w końcu Papież wierzy w to, że idzie na spotkanie z Jezusem, którego był namiestnikiem na ziemii.
Też bym chciała mieć taką pewność, kiedy będę umierać.

Dopisek: Już nie żyje. Już nie cierpi. Już patrzy na nas wszystkich z góry.
__________________
Gosia | Racing is a state of mind.

Last edited by parasite33; 04-02-2005 at 01:13 PM
parasite33 is offline  
Old 04-02-2005, 01:34 PM
  #13
Ultimate Fan

 
Joined: Feb 2003
Posts: 8,281
Wlasciwie to nie wiem nawet co teraz powiedziec. Trudno mi.
Annush87 is offline  
Old 04-02-2005, 10:59 PM
  #14
Addicted Fan

 
annette anne's Avatar
 
Joined: Jul 2003
Posts: 4,967
Myślałam, że się zapłaczę i zamodlę.
Trudno mi pisać, co teraz czuję.
Przez najbliższy miesiąc nie założę chyba nic kolorowego.
Idę do kościoła, muszę wziąść chusteczki, ksiądz pewnie będzie mówił o Papieżu...
A ja znowu się rozpłaczę.
Nie potrafię.........
__________________
Drawn to the violence of change
Charmed by the sentimental brave
I hear the door slam, I look the other way
I hate the small talk and the empty days

annette anne is offline  
Old 04-04-2005, 10:46 AM
  #15
Absolute Fan

 
LouAnn's Avatar
 
Joined: Jan 2003
Posts: 6,949
heh mnie etz az ciarki przeszly jak rozdzwonily sie dzwony w okolicy oraz rozwyly sie miejskie syreny, cos niesamowitego........

smutno, dziwnie, ale w sumie zaczyna byc lzej an duszy, poniewaz on juz nie cierpi, nic go nie boli....
teraz juz wpowoli wszystko wraca jakos do normalnego stanu rzeczy, w tv zaczynaja puszczac coraz wiecej programow neizwiazanych z papiezem, w radio muzyke, w prawdzie powaznma klasyczna ale jednak....
Jednak nie bede nosic nic ciemnego, trzeba cieszyc sie zyciem mimo iz nie ma wsrod nas bliskich, On cieszyl sie kazda chwila zycia i chcial bysmy tez tak czynili.
Piekne ejst to, ze na Placu Sw Piotra nadal gromadza sie ludzie, ze na calym swiecie kazdy choc chwilke o Nim pomysli, ze ludzie nadal gromadza sie i modla nawet jesli zabraklo juz papieza, bo to oznacza, ze jego praca jego poswiecenie jego zycie nie poszlo na marne
__________________
*Janet*

"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
LouAnn is offline  
Closed Thread   Post New Thread

Bookmarks



Thread Tools



All times are GMT -7. The time now is 06:06 AM.

Fan Forum  |  Contact Us  |  Fan Forum on Twitter  |  Fan Forum on Facebook  |  Archive  |  Top

Powered by vBulletin, Copyright © 2000-2024.

Copyright © 1998-2024, Fan Forum.