Fan Forum
Remember Me?
Register

  Request a Forum   |     View New Forums

Closed Thread   Post New Thread
 
Thread Tools
Old 03-02-2004, 02:54 PM
  #61
Loyal Fan
 
Joined: Jul 2003
Posts: 1,402
ok.. generalnie mysliemy mniej wiecej o zkliwidowaniu tych samych pokików.. to dobrze
RuSiA is offline  
Old 03-03-2004, 10:28 AM
  #62
Addicted Fan

 
annette anne's Avatar
 
Joined: Jul 2003
Posts: 4,967
A gdzie Dark Angel ?! szkoda ze lp nie zostaje, no ale skoro na mmusic ma powstac, to super [img]smilies/smile.gif[/img]
__________________
Drawn to the violence of change
Charmed by the sentimental brave
I hear the door slam, I look the other way
I hate the small talk and the empty days

annette anne is offline  
Old 03-03-2004, 10:33 AM
  #63
Ultimate Fan

 
Joined: Feb 2003
Posts: 8,281
OK, czyli lista wyglada teraz tak. Dodalam "Angel" i "Buffy".

Do "zostania" zostaly wymienione pokoje
Couples
Dawson's Creek
Angel
Buffy
Roswell
Gilmore Girls
That's 70 show
Friends
ER
Joshua Jackson
Josh Hartnett
Shiri Appleby
Orlando Bloom
David Boreanaz
Fan Forum Community

15 pokoikow


Dostalam dzis 5 z polskiego [img]smilies/biggrin.gif[/img] Dobrze, po tym calym wczorajszym meczeniu juz w siebie watpilam. Troche opszuklalam kobiete od fizyki nie dajac jej cwiczen. W koncu spryt to 50% oceny [img]smilies/biggrin.gif[/img]
Annush87 is offline  
Old 03-03-2004, 12:09 PM
  #64
Addicted Fan

 
_Alyssa_'s Avatar
 
Joined: Apr 2003
Posts: 4,719
Ja tez dostalam 5 z polaka za napisanie dramatu [img]smilies/smile.gif[/img]
pani powiedziala ze mam taletn [img]smilies/smile.gif[/img]
__________________
Buffy/Angel
Zatańcz ze mną jeszcze raz
Chcę chłonąć każdy oddech twój
Co z nami będzie? - uwierz mi
Tak jak ja nie kochał nikt
_Alyssa_ is offline  
Old 03-03-2004, 01:36 PM
  #65
Loyal Fan
 
Joined: Jul 2003
Posts: 1,402
oook mi te pokoiki odpowiadaja [img]smilies/wink.gif[/img] wy male kujonki
RuSiA is offline  
Old 03-04-2004, 01:12 AM
  #66
Part-Time Fan
 
Joined: Jan 2004
Posts: 256
Quote:
Originally posted by RuSiA:

hihih chyba przesadzilam [img]smilies/lol.gif[/img] bedzie sie dlugo ladowac stronka wiec potem to moge edytowac, btw - wklilam tylko pocztakowe zdjecia z galeri red carpet
Jazu jak ja kocham tego aktora [img]smilies/blinkie.gif[/img] [img]smilies/evil.gif[/img]
[img]smilies/jaw_drop.gif[/img] [img]smilies/love.gif[/img] [img]smilies/love.gif[/img] [img]smilies/love.gif[/img] [img]smilies/love.gif[/img] [img]smilies/love.gif[/img] [img]smilies/love.gif[/img] [img]smilies/love.gif[/img] [img]smilies/love.gif[/img] [img]smilies/love.gif[/img]

[ 03-04-2004: Message edited _Jessica_ ]

[ 03-04-2004: Message edited _Jessica_ ]
__________________
Jessica the best!!!!
Dark Angel the best!!!!
_Jessica_ is offline  
Old 03-04-2004, 03:00 AM
  #67
Absolute Fan

 
LouAnn's Avatar
 
Joined: Jan 2003
Posts: 6,949
Quote:
Originally posted by _Alyssa_:
<STRONG>Ja tez dostalam 5 z polaka za napisanie dramatu [img]smilies/smile.gif[/img]
pani powiedziala ze mam taletn
[img]smilies/smile.gif[/img]</STRONG>
hehe dlaczego te stwierdzenie mnie nie dziwi [img]smilies/wink.gif[/img] lyss gratulacje!

Judge wlasnie ja nigdy wczesniej o nim nie slyszalam, nie wiecie w jakich on filmach gral? No oprocz tego "Wzgorza nadziei" [img]smilies/tongue.gif[/img]

Jesli zas chodzi o pokoiki to proponowalabym nastepujace do zostania:
Couples
Shiri
Joshua
Orlando
Dawson's Creek
ER
Friends
Roswell
FFC
__________________
*Janet*

"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
LouAnn is offline  
Old 03-04-2004, 04:41 AM
  #68
Passionate Fan

 
Sazi's Avatar
 
Joined: Sep 2002
Posts: 3,851
ahh! Zdejcia z Oscary! Angelina Jolie jest taka ladna!!
__________________
Sara
*Connor*

"My heart is a puzzle with missing pieces."
- Me
Sazi is offline  
Old 03-04-2004, 08:33 AM
  #69
Addicted Fan

 
annette anne's Avatar
 
Joined: Jul 2003
Posts: 4,967
Sazi jak ja cie dawno nie widzialam !! Kasienko wyslij mi PMka swoj numer gg. Potrzebuje pomocy w pisaniu postow po angielsku [img]smilies/smile.gif[/img] No i fajnie, wiecie co... Ale jaja wam po wiem ... :
1. Zakochalam sie
2. Sytuacja : Ostatnia lekcja - informatyka. Nagle dziewczyny wbiegaja po schodach i krzycza oraz chwytaja plecaki i krzycza, ze nas zwolnili, ze mamy farta itd. A ze ja sie zglosilam do konkursu recytatorskiego, i musialam jeszcze zostac po infie cwiczyc, wiec poszlam z Dobrusia (ona tez sie zapisala na kjonkurs) po Lisowa (polonistka) no i wiecie, otworzylysmny klase, czekamy. Nagle ona nas ze schodow wola, kto nas zwolnil! no to dobrusia mowi, ze ja jej to powiedzialam, a ja mowie, ze powiedzialy mi dziewczyny... okazalo sie, ze nikt nas nie zwolnil, DZIEWCZYNY SOBIE COS UBZDURALY ! MOWIE WAM , ALE JAJCA JUTRA BEDA [img]smilies/biggrin.gif[/img]
__________________
Drawn to the violence of change
Charmed by the sentimental brave
I hear the door slam, I look the other way
I hate the small talk and the empty days

annette anne is offline  
Old 03-04-2004, 09:35 AM
  #70
Part-Time Fan
 
Joined: Jan 2004
Posts: 488
Hehe superowa histria!! Ale chyba nie ukaraja tych dziewczyny one przeciez nie zrobily tego na specjalnie (chyba) hehe ale tak to jest ... dla takich chwil w szkole sie zyje zeby po tem muc je wspomina [img]smilies/smile.gif[/img]
A w kim sie zakochala?? jesli mozna wiedziec ... [img]smilies/biggrin.gif[/img]
aa i wielkie sory ze jestem tak zadko ale strasznie daja nam w kosc w szkole i musze sie uczyc.. nie wyspypiam sie a potem mam przez to zly humore ;( ale mam nadzieje ze to sie nie bawem zmini
a na razie podzrowionka i buziaczki dla wszystkich

Jenny_Evans
__________________
The Best guy on the world MATT JAY
_Jenny_ is offline  
Old 03-04-2004, 10:26 AM
  #71
Ultimate Fan

 
Joined: Feb 2003
Posts: 8,281
Dzis dostalam kolejne 5 z polaka. Polonistka powiedziala, ze pisze dojrzale prace [img]smilies/biggrin.gif[/img] Tylko, ze ja to pisalam jak juz zasypialam [img]smilies/biggrin.gif[/img]

Alyssa - mnie rowniez nie dziwi to co powiedziala twojana uczycielka.

Ann - swietna historia [img]smilies/biggrin.gif[/img] Jutro opowiesz co sie dalej wydarzylo [img]smilies/biggrin.gif[/img] PMa wysle ci jutro. Ale moj numer gg to 4009383.

Lece teraz napisac prace na konkurs.
Annush87 is offline  
Old 03-04-2004, 11:01 AM
  #72
Loyal Fan
 
Joined: Jul 2003
Posts: 1,402
hehe no to moja teraz moja historyjka szkolna z dzisiaj:
Babeczka z polskiego pytala moja koleshanke, pytanie bylo jakies cos w stylu: czy ten jakis tam gatunek byl w jakims tam czasie gatunkiem w lit. glownym czy raczej zszedl na dalszy plan.. (niestety ani troche nie ucze sie polskiego wiec nawet nie mam pojecia co bierzemy, ale to berzmialo jakos tak) Odpowiedz na to pytanie to ze byl to gatunek glowny wtedy. Kolezanka oczywiscie nie wiedziala.. i nagle Aga(taka inna kolezanka) wypalila: "Kupa!" wszysscy patrza sie jak na glupia, a babka z polskiego tak "Agnieszko nie interesuja nas twoje potrzeby i marzenia" A aga: "ale mi chodzilo o to zeby ona sobie skojarzyla kupe z gówne.. [ocenzurowala] a potem to slowo z glównym!" a babka jej:"Agnieszka a co na to lekarz?"
---
heh i tak wygladaj nasze lekcje polskiego, g.wych sa jeszce lepsze
---
jak wszyscy sie tak chwal to ja tez: z próbnego egzaminu na ktory sie NIC nie uczylam mialam z humanistycznego 44/50 (2 w klasie) a z mat-przyr 38/50 (1 w klasie!!) jazzda [img]smilies/biggrin.gif[/img]
--
Kasiu podoba mi sie twój av.. [img]smilies/smile.gif[/img]
--
jej bedzie format mojego kompa juz jutro.. nie wiem czy mi sie potem uda wlogowac na f4f.. [img]smilies/wink.gif[/img]

[ 03-04-2004: Message edited RuSiA ]
RuSiA is offline  
Old 03-04-2004, 02:08 PM
  #73
Addicted Fan

 
_Alyssa_'s Avatar
 
Joined: Apr 2003
Posts: 4,719
jakie wy mile [img]smilies/smile.gif[/img] dzieki dzieki autografy kiedy indziej [img]smilies/smile.gif[/img]
a po za tym dla pani od polaka pisze takze opowiadanie...i bardzo jej sie podoba... [img]smilies/biggrin.gif[/img]
__________________
Buffy/Angel
Zatańcz ze mną jeszcze raz
Chcę chłonąć każdy oddech twój
Co z nami będzie? - uwierz mi
Tak jak ja nie kochał nikt
_Alyssa_ is offline  
Old 03-05-2004, 06:24 AM
  #74
Addicted Fan

 
annette anne's Avatar
 
Joined: Jul 2003
Posts: 4,967
Ja pisze ksiazke ale na razie praca stoi... To jest o dziewczynie, Magdzie, ktora w pociagu poznaje polska Francuzka [img]smilies/smile.gif[/img] (po prostu mowi po polsku) i ona do konca nie zna jej imienia... I rozmawiaja o wszystkim... O zyciu, rodzinie, chlopakach... Aha i francuzka nazywa sie Ingrid Anne, a Magda naprawde nazywa sie Maria Magdalena. Ale obie nie lubia swoich pelnych imion. Ugh ale sie rozpisalam [img]smilies/smile.gif[/img] A final wyzej wspomnianej sprawy co do infy bedzie dopiero wyjasniana w czwartek...
__________________
Drawn to the violence of change
Charmed by the sentimental brave
I hear the door slam, I look the other way
I hate the small talk and the empty days

annette anne is offline  
Old 03-05-2004, 08:46 AM
  #75
Addicted Fan

 
_Alyssa_'s Avatar
 
Joined: Apr 2003
Posts: 4,719
ja zaczelam pisac ksiazke..juz gdzies z miecha temu...no bedzie o dziewczynie ktora okaze sie byc rozbudzonym wampireme energetoczyno-emocjonalnym i bedzie miala w sobie duze poklady "jasnej" energi..no i jesli wybierze zla strone..zostanie krolowa ciemnosci a swiat zostanie zniszczony jesli jednak wybierze jasna strone ocali swiat..sprawa skomplikujesie kiedy dziewcyzna zakocha sie w sprzymierzencu..ciemnosci
__________________
Buffy/Angel
Zatańcz ze mną jeszcze raz
Chcę chłonąć każdy oddech twój
Co z nami będzie? - uwierz mi
Tak jak ja nie kochał nikt
_Alyssa_ is offline  
Closed Thread   Post New Thread

Bookmarks



Thread Tools



All times are GMT -7. The time now is 09:05 AM.

Fan Forum  |  Contact Us  |  Fan Forum on Twitter  |  Fan Forum on Facebook  |  Archive  |  Top

Powered by vBulletin, Copyright © 2000-2024.

Copyright © 1998-2024, Fan Forum.