Fan Forum
Remember Me?
Register

  Request a Forum   |     View New Forums

Closed Thread   Post New Thread
 
Thread Tools
Old 02-20-2004, 11:53 AM
  #1
Absolute Fan

 
LouAnn's Avatar
 
Joined: Jan 2003
Posts: 6,949
Polish Friends # 21 - Come out, come out wherever you are....

Hej zabki [img]smilies/wave.gif[/img]

Pozwolilam sobie otworzyc nowy pokoik bo widze, ze od dwoch dni nikt tu nie zagladal a poprzedni ma juz ponadregulaminowa liczbe postow

Tak wiec rozsiadzcie sie wygodnie i postujcie [img]smilies/smile.gif[/img]

Lista [img]smilies/star.gif[/img]Polish Friends [img]smilies/star.gif[/img]
-A-
agatka
Agusia23
Alcestis_Thalassa
_Alyssa_Milano_
angela2_
Annette Alejandra
*********************
-C-
Cala
czaii
*********************
-D-
Doreenka
*********************
-E-
Ela
*********************
-G-
Goja
*********************
-I-
Issy Evans
*********************
-J-
Jenny_Evans
_Jessica_
*********************
-K-
Kasienka
*********************
-L-
Lizy
Lizy_Maxia
loienn
LouAnn
*********************
-M-
Majandra_Delfino
Malenstwo
_Maria_De_Luca_
Mia
Misopuchatek
*********************
-N-
Niqa
*********************
-O-
OryginalPortia
Olcia
*********************
-R-
RenaWampirek
RuSiA
rakusanka
RedNaXelA
*********************
-S-
Sylvii
soul_girl
***************************************************



Nowalista pokoi :
Fan Forum Community

Roswell
Gilmore Girls
Friends
ER
Dawson's Creek
Dark Angel (rzadko odwiedzany)
Buffy The Vampire Slayer
Angel (rzadko odwiedzany)

Arvil Lavigne(rzadko odwiedzany)

Orlando Bloom
Joshua Jackson
Josh Hartnett(niezwykle rzadko odwiedzany)
Jason Behr (rzadko odwiedzany)
David Boreanaz

Shiri Appleby
Sarah Michelle Gellar
Majandra Delfino (rzadko odwiedzany)
Katherine Heigl

Television
Music
Couples


[ 02-20-2004: Message edited LouAnn ]

[ 02-28-2004: Message edited LouAnn ]

[ 04-13-2004: Message edited LouAnn ]
__________________
*Janet*

"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
LouAnn is offline  
Old 02-20-2004, 01:37 PM
  #2
Part-Time Fan
 
Joined: Jan 2004
Posts: 488
o ja o ja nowy pokoik już!! ale ja mam zaległości !! obiecuje że je nadrobie niebawem [img]smilies/biggrin.gif[/img] a puki cio OGROMNE BUZIAKI dla was [img]smilies/smile.gif[/img] [img]smilies/kiss.gif[/img]

Jenny_Evans
__________________
The Best guy on the world MATT JAY
_Jenny_ is offline  
Old 02-21-2004, 03:28 AM
  #3
Part-Time Fan
 
Joined: Jan 2004
Posts: 256
Janet jeszcze pokoik Jessici Alby
__________________
Jessica the best!!!!
Dark Angel the best!!!!
_Jessica_ is offline  
Old 02-21-2004, 08:38 AM
  #4
Ultimate Fan

 
Joined: Feb 2003
Posts: 8,281
O, nowy pokoik.
Nie wiecie moze co sie ze wszystkimi dzieje? Czy to moze jakies egzaminy/testy/nauka? Czy moze wszyscy powyjezdzali na ferie? Ja mam jeszcze caly wolny tydzien i nigdy nikogo nie ma. Nudze sie bez was [img]smilies/frown.gif[/img]
Annush87 is offline  
Old 02-21-2004, 11:20 AM
  #5
Loyal Fan
 
Joined: Jul 2003
Posts: 1,402
hej ludzie mnie nie bylo bo sobie chorowalam [img]smilies/wink.gif[/img] jeszce mi troche zostalo ale komputer sie nie zarzie wiec wiecie.. [img]smilies/biggrin.gif[/img]
RuSiA is offline  
Old 02-21-2004, 11:31 AM
  #6
Addicted Fan

 
loienn's Avatar
 
Joined: Nov 2002
Posts: 4,580
ja mam tyyyyyyle nauki [img]smilies/frown.gif[/img] dlatego prawie wcale nie wchodze [img]smilies/frown.gif[/img] przepraszam miski [img]smilies/kiss.gif[/img] jak mi sie wszystko wyklaruje to zajrze
Janetko,sliczny pokoik- bardzo ladne zaslonki dobralas [img]smilies/biggrin.gif[/img] i jak za dawnych czasow( [img]smilies/biggrin.gif[/img] )rezerwuje fotelik
__________________
"...
I'd live, I'd die for you
Steal the sun from the sky for you
Words can't say what a love can do
I'll be there for you..."

X6-795
loienn is offline  
Old 02-22-2004, 03:37 AM
  #7
Loyal Fan
 
Joined: Oct 2001
Posts: 1,102
jejqu sis masz dobrze, ja mam probne 1,2 marzec, ale i tak nic nie umiem:], zaczynam sie bac
Maja
__________________
Majandra_Delfino is offline  
Old 02-23-2004, 10:48 AM
  #8
Absolute Fan

 
LouAnn's Avatar
 
Joined: Jan 2003
Posts: 6,949
Heja zabki [img]smilies/wave.gif[/img]

hihi Mati prawda, ze jak za dawnuych czasow? Ja w kazdym razie kominek rezerwuje [img]smilies/tongue.gif[/img]

Kasienko ja mam jeszcze tydzien ferii ale cos mi sie wydaje, ze przeciagne sobie o jeszcze tydzien [img]smilies/wink.gif[/img] tak wiec ja zawsze teraz tu juz bede [img]smilies/biggrin.gif[/img] Moze nauczylabys mnie tych clipow robic? Pliss [img]smilies/biggrin.gif[/img]

A co u was slychac ciekawego? Do mnie wlasnie zima powrocila, sypie i wieje jak na Antarktydzie!! Nienawidze zimy!!
__________________
*Janet*

"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
LouAnn is offline  
Old 02-23-2004, 12:02 PM
  #9
Loyal Fan
 
Joined: Jul 2003
Posts: 1,402
niom ja tez prosze bardzo mnie nauczyc robienia klipów... [img]smilies/biggrin.gif[/img] [img]smilies/biggrin.gif[/img] pliisss

[ 02-23-2004: Message edited RuSiA ]
RuSiA is offline  
Old 02-23-2004, 02:44 PM
  #10
Addicted Fan

 
loienn's Avatar
 
Joined: Nov 2002
Posts: 4,580
znam to slonko, u mnie tez zaczelo sypac [img]smilies/frown.gif[/img]tez nie nawidze zimy [img]smilies/frown.gif[/img] chce LATO!!!! kominek z Luka czy z kims innym juz?? wiesz,ja lubie te "stare" lata [img]smilies/smile.gif[/img] milo wtedy bylo,pamietasz?? [img]smilies/biggrin.gif[/img]
__________________
"...
I'd live, I'd die for you
Steal the sun from the sky for you
Words can't say what a love can do
I'll be there for you..."

X6-795
loienn is offline  
Old 02-24-2004, 07:42 AM
  #11
Loyal Fan
 
Joined: Jul 2003
Posts: 1,402
dziendoberek [img]smilies/biggrin.gif[/img]
sialalalaaaa [img]smilies/biggrin.gif[/img] bede jeszcze 4 dni w domq hihhiih jakas tam infekcje maam [img]smilies/biggrin.gif[/img] yeah [img]smilies/biggrin.gif[/img]
RuSiA is offline  
Old 02-24-2004, 09:26 AM
  #12
Loyal Fan
 
Joined: Jul 2003
Posts: 1,402
qrcze musimy chodzic do pokoiku Avril bo tam mod sie pyta w naszym pokoju gdzie jestesmy... [img]smilies/wink.gif[/img] eheh

[ 02-24-2004: Message edited RuSiA ]
RuSiA is offline  
Old 02-24-2004, 01:43 PM
  #13
Absolute Fan

 
LouAnn's Avatar
 
Joined: Jan 2003
Posts: 6,949
Heja [img]smilies/wave.gif[/img]

Zabki ja tylko na chwilke wpadlam sobie, by poinformowac te fanki Johnnego, ktore jeszzce tego nie wiedza, ze dzis o 0:20 czy jakos tak bedzie leciec na dwojce film z Johhnym w roli glownej "Beksa" (tyt. org. CryBaybe) Polecam wam go, film ten widzialam poraz pierwszy jakies dziesiec lat temu, wtedy po raz pierwszy tez ujrzalam tego aktora, i film wydawal mi sie neizwykle romantyczny i cudowny, dzis moge z cala pewnoscia stwierdzic, ze to smieszny pastiz na lata piecdziesiate, przekoloryzowany obraz owczesnej zreczywistosci, ale pomimo tego filmik i tak fajny, lekki dobrze sie oglada, tak z przymrozeniem oka [img]smilies/wink.gif[/img]

A jak tam pierwsze dni w szkole tym co sie ferie skonczyly? Ja juz zdecydowalam - przeciagam sobie ferie o jeszcze jeden tydzien [img]smilies/biggrin.gif[/img]
__________________
*Janet*

"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
LouAnn is offline  
Old 02-25-2004, 04:41 AM
  #14
Ultimate Fan

 
Joined: Feb 2003
Posts: 8,281
Janet - tydzien? No to fajnie [img]smilies/smile.gif[/img]

U mnie to raczej nie wypali. Moze tylko uda mi sie nie przyjsc do szkolu w dniu w ktorym bedziemy obchodzic Dzien Kobiet. Wydawalo mi sie, ze chlopacy w mojej klasie sa normalni, ale rok temu, wlasnie 8 marca, dosypali do pepsi proszku na przeczyszczenie. Zalosne, prawda?

Oczywiscie, chetnie naucze cie tych klipow [img]smilies/smile.gif[/img] Problem jest tylko taki, ze mi nie dziala windows movie maker, wiec wszystko bedzie bardziej z pamieci. Mozesz napisac mi PMa kiedy chcesz sie 'spotkac'.

Dziewczyny - nie wiem czy sa tu jakies fanki np. Milo Ventimiglii, ale otworzyli kilka nowych forum i jednym z nich jest wlasnie fantastyczny Milo! O ile sie nie myle to jest jeszcze Viggo Mortensen (Aragon), Rachel Blison (nie wiem czy tak pisze sie jej nazwisko).
Annush87 is offline  
Old 02-25-2004, 07:39 AM
  #15
Absolute Fan

 
LouAnn's Avatar
 
Joined: Jan 2003
Posts: 6,949
Kasienko za niedlugo napisze do ciebie PMka, dzieki, za pomoc [img]smilies/kiss.gif[/img]

Widzialam tez nowy pokoik Johnnego i az mnie kusi by tam zalozyc cos polskiego ale nie wiem ile z was by tam zagladalo [img]smilies/frown.gif[/img]

Heh 8 marca, u mnie chyba nic nie bedzie bo mamy tylko dwoch rodzynkow w grupie, wiec biedaczki by zbankrutowaly gdyby nawet chcieli po jednym badylku kupic 32 dziewczynom [img]smilies/tongue.gif[/img]
__________________
*Janet*

"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
LouAnn is offline  
Closed Thread   Post New Thread

Bookmarks



Thread Tools



All times are GMT -7. The time now is 07:28 PM.

Fan Forum  |  Contact Us  |  Fan Forum on Twitter  |  Fan Forum on Facebook  |  Archive  |  Top

Powered by vBulletin, Copyright © 2000-2024.

Copyright © 1998-2024, Fan Forum.