Fan Forum
Remember Me?
Register

  Request a Forum   |     View New Forums

Closed Thread   Post New Thread
 
Thread Tools
Old 01-16-2004, 12:25 PM
  #46
Dedicated Fan
 
OriginalPortia's Avatar
 
Joined: Apr 2003
Posts: 851
Quote:
Originally posted by loienn:
<STRONG> Portia i jak poszlo???ja mam juz dosc szkoly!!jeszcze jutro klasowka na kursach i ide na impreze [img]smilies/biggrin.gif[/img] ciekawe jak nasza Angie sobie z sesja poradzila...</STRONG>
no wiec tak ogolnie to wszystko poszlo w cholere...
z chemii mam na koniec 3 a z tych spr. mialam 3- i 2 (****) matmy nie poprawilam bo mialam juz totalny kryzys i ja tez przerypalam, poza tym calusienki dzien jak tylko mialam wolna chwile to siedzialam u Kuby (wtajemniczona kolezanka jak sie dowiedziala to powiedziala ze mam nierowno pod sufitem a potem poszla do niego zalatwic sprawe i jak juz mnie tam zaciagnela a ja sie zajelam kompem to ona nawiala i zostawila mnie tam z moja 'słabą-silną-wolą' i grupka osob zaliczajacych jakis sprawdzian - nie chce wiedziec co bym mogla zrobic gdyby ich nie bylo...) a potam pozarlam sie z babka od PO... i jedynym optymistycznym akcentem bylo to ze krecilam wywiad z jednym przystojniakiem z mojej szkoly... a ja w akcie desperacji totalnej zaczynam go podrywac zeby nie myslec o Kubie...
__________________
Portia
X6~887
OriginalPortia is offline  
Old 01-16-2004, 01:20 PM
  #47
Loyal Fan
 
Joined: Jul 2003
Posts: 1,402
Quote:
Originally posted by OriginalPortia:
<STRONG>mi sie krolowa potepionych bardzo nie podobala ale to tylko moje zdanie (a o gustach sie nie dyskutuje)

poza tym przepraszam za brak kultury...
WITAM na forum Jessi [img]smilies/biggrin.gif[/img]</STRONG>
uch to jest nas dwie bo mi sie tak srednio podobalo [img]smilies/wink.gif[/img]

---------------
siemka..Sica [img]smilies/biggrin.gif[/img]
RuSiA is offline  
Old 01-16-2004, 01:22 PM
  #48
Addicted Fan

 
_Alyssa_'s Avatar
 
Joined: Apr 2003
Posts: 4,719
hejka dziewczyny [img]smilies/biggrin.gif[/img]
siora leci z postami no a po kim to ma ? [img]smilies/biggrin.gif[/img]

Co do tych ksiazek...nie wiem czy uwazacie mnie za nienormalna czy cos ale naprawde to jest interesujace zajmuje sie teraz medytacja i lewitajcja i opuszczania duszy z ciala... hehe to typowe dla mnie parapsychologia..
__________________
Buffy/Angel
Zatańcz ze mną jeszcze raz
Chcę chłonąć każdy oddech twój
Co z nami będzie? - uwierz mi
Tak jak ja nie kochał nikt
_Alyssa_ is offline  
Old 01-16-2004, 01:28 PM
  #49
Loyal Fan
 
Joined: Jul 2003
Posts: 1,402
a ja bylam wczoraj na "Powrocie Króla" jest zajebisty w kosmos !! s-u-p-e-r !!

norrmalnie ja tu jestem na czacie ze skowronska kasia (sitakarka, nie..) z moderatorem =/ i tak zaraz mnie pewnie wywali z pokoju [img]smilies/biggrin.gif[/img]
RuSiA is offline  
Old 01-16-2004, 05:51 PM
  #50
Absolute Fan

 
LouAnn's Avatar
 
Joined: Jan 2003
Posts: 6,949
Zabki, sluchajcie!!!!
Wlasnie przed chwilka sie wrocilam z "Powrotu krola"!!!! Normalnie super film!!!!! Jest 00:40 a ja ciagle ejstem pod wrazeniem, mialam pamietac wiele scen, ktore zrobily na mnie wrazenie, i na poczatku szlo mi niezle, ale pod koniec filmu tyle mi sie tego nazbieralo, ze pamietalam tylko te ostatnie [img]smilies/blush.gif[/img]
Raz podskoczylam i sie wystraszylam - to bylo w scenie, gdy Frodo uciekl pajakowi i nagle wylecial na niego Gollum [img]smilies/blush.gif[/img]
hihi poza tym ZA MALO LEGOLASA!!!!!!! [img]smilies/biggrin.gif[/img]
no i wycieli tyle scen!! [img]smilies/frown.gif[/img] i glowna walke gandalfa z Sarumanem [img]smilies/bawl.gif[/img] i wogole tak jakos poskracali ten film, ale i tak robi niesamowite wrazenie, zwlaszcza wierza w Minas Tirith, niesamowita, piekna, ogromna [img]smilies/eek.gif[/img]
Ok koncze juz te moje peany - ale nie myslcie, ze to juz koniec [img]smilies/biggrin.gif[/img] o nie [img]smilies/biggrin.gif[/img] to sie dopiero zaczyna [img]smilies/tongue.gif[/img]
__________________
*Janet*

"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
LouAnn is offline  
Old 01-17-2004, 05:50 AM
  #51
Ultimate Fan

 
Joined: Feb 2003
Posts: 8,281
Krolowa Potepionych? Nie ogladalam i prawde mowiac nie chce tego obejrzec. Nie interesuje sie wampirami. Interesowalam sie kilka lat temu, ale potem postanowilam, ze musze z tego wyrosnac [img]smilies/smile.gif[/img] i tak oto zajmuje sie teraz "doroslymi" sprawami przyziemnymi.

Portia - jak jest zle, to potem musi byc dobrze. Podnies glowe do gory.
Annush87 is offline  
Old 01-17-2004, 05:53 AM
  #52
Ultimate Fan

 
Joined: Feb 2003
Posts: 8,281
Strone deykuje: LOTR ROTK! I wsyzstkim, ktorzy tak jak ja maja na tym punkcie obsesje!
Annush87 is offline  
Old 01-17-2004, 06:39 AM
  #53
Loyal Fan
 
Joined: Oct 2001
Posts: 1,102
witam wszystkie kochane osobki po mojej bardzo dlugiej nieobecnosci, caluje was bardzo bardzo mocno i sciskam
buziaczki
Maja
__________________
Majandra_Delfino is offline  
Old 01-17-2004, 07:37 AM
  #54
Addicted Fan

 
loienn's Avatar
 
Joined: Nov 2002
Posts: 4,580
Wow,Janetko skoro jestes pod takim wrazeniem tego filmu to i ja sie na niego wybiore...mam nadzieje,ze nie pozaluje [img]smilies/frown.gif[/img] szkoda ze tak malo Legolasa [img]smilies/frown.gif[/img]

Sis!!!co u Ciebie?????ale sie stesknilam [img]smilies/hug.gif[/img]
__________________
"...
I'd live, I'd die for you
Steal the sun from the sky for you
Words can't say what a love can do
I'll be there for you..."

X6-795
loienn is offline  
Old 01-17-2004, 08:23 AM
  #55
Addicted Fan

 
annette anne's Avatar
 
Joined: Jul 2003
Posts: 4,967
Jess widze ze nabierasz tempa [img]smilies/smile.gif[/img] zobaczysz zaniedlugo sie uzaleznisz [img]smilies/smile.gif[/img]

Przezylam u kosmetyczki [img]smilies/biggrin.gif[/img] Ha jestem bardziej dziewczeca a nie jak jakis zboj z krzakami zamiast brew [img]smilies/biggrin.gif[/img]

Strasznie sie sztresuje przed ta sesja. Ale zawsze mi pomagaja jakies smieszne kartki [img]smilies/smile.gif[/img] Wiec jesli ktos chce mnie troszke odsztresowac, to niech mi cos wysle [img]smilies/smile.gif[/img] Ups ! koniec ze sztresem. Od sztresu wyskakuja pryszcze [img]smilies/lol.gif[/img]

MAJA WROCILA !!! koteq !! cium, cium [img]smilies/kiss.gif[/img] [img]smilies/kiss.gif[/img] [img]smilies/kiss.gif[/img]

Dzisiaj przecholowalam...zjadlam dwa paczki pod rzad
__________________
Drawn to the violence of change
Charmed by the sentimental brave
I hear the door slam, I look the other way
I hate the small talk and the empty days

annette anne is offline  
Old 01-17-2004, 08:43 AM
  #56
Part-Time Fan
 
Joined: Jan 2004
Posts: 256
No juz sie uzaleznilam [img]smilies/biggrin.gif[/img]
__________________
Jessica the best!!!!
Dark Angel the best!!!!
_Jessica_ is offline  
Old 01-17-2004, 09:02 AM
  #57
Loyal Fan
 
Joined: Oct 2001
Posts: 1,102
Hej sis!!! hej Ann kotqi [img]smilies/smile.gif[/img] ja tez sie stesknilam, znalazlam chwilke czasu zeby sie w koncu do kompa dobrac, niczego nie moge na nim zrobic ehhhh
a dzis na 18 kolezanki ide, jaka masakra, nic w domu nie zrobilam, dobrze ze wychodze zanim wroca rodzice to sie nie dowiedza:]
na Wladcy jeszcze nie bylam ale podobno cudo i zupelnie inaczej niz matrix- kazda kolejna lepsza
buziaczki cmok cmok
Maja
__________________
Majandra_Delfino is offline  
Old 01-17-2004, 09:17 AM
  #58
Addicted Fan

 
loienn's Avatar
 
Joined: Nov 2002
Posts: 4,580
hehe, jak ktos chce zebym go pomeczyla zdjeciami ze studniowki to podajcie maila [img]smilies/biggrin.gif[/img] bo ja nie umiem z kompa wkladac na forum [img]smilies/frown.gif[/img]
__________________
"...
I'd live, I'd die for you
Steal the sun from the sky for you
Words can't say what a love can do
I'll be there for you..."

X6-795
loienn is offline  
Old 01-17-2004, 09:20 AM
  #59
Addicted Fan

 
_Alyssa_'s Avatar
 
Joined: Apr 2003
Posts: 4,719
witajcie moje drogie [img]smilies/wink.gif[/img]
Mati jak ja sie za toba steksnilam [img]smilies/rose.gif[/img] i majandra tez czesc wam slonka [img]smilies/wink.gif[/img]
__________________
Buffy/Angel
Zatańcz ze mną jeszcze raz
Chcę chłonąć każdy oddech twój
Co z nami będzie? - uwierz mi
Tak jak ja nie kochał nikt
_Alyssa_ is offline  
Old 01-17-2004, 09:21 AM
  #60
Addicted Fan

 
loienn's Avatar
 
Joined: Nov 2002
Posts: 4,580
Lyss [img]smilies/hug.gif[/img] nawet nie wiesz jak ja za toba !!! co u ciebie???
__________________
"...
I'd live, I'd die for you
Steal the sun from the sky for you
Words can't say what a love can do
I'll be there for you..."

X6-795
loienn is offline  
Closed Thread   Post New Thread

Bookmarks



Thread Tools



All times are GMT -7. The time now is 12:57 PM.

Fan Forum  |  Contact Us  |  Fan Forum on Twitter  |  Fan Forum on Facebook  |  Archive  |  Top

Powered by vBulletin, Copyright © 2000-2024.

Copyright © 1998-2024, Fan Forum.