Fan Forum
Remember Me?
Register

  Request a Forum   |     View New Forums

Closed Thread   Post New Thread
 
Thread Tools
Old 12-23-2003, 12:59 PM
  #16
Dedicated Fan
 
OriginalPortia's Avatar
 
Joined: Apr 2003
Posts: 851
ja chcialam wszystkim zlozyc najserdeczniejsze zyczenia wesolych i przede wszystkim spokojnych swiat, zeby niespodziewane was omijalo, a nieuniknione bylo jak najprzyjemniejsze, i zeby nie obudzil sie w was Grinch (we mnie zdazyl ale go dobijam - powoli), zevyscie mialy w te swieta chociaz chwile wytchnenia i zeby przyszly rok byl lepszy niz poprzednie, i jeszcze zycze sobie zeby wojna w Iraku sie skonczyla zanim dwaj wariaci, ktorzy sie do woja wybieraja juz niedlugo, a na ktorych mi najbardziej zalezy nie zdazyli tam pojechac, bo jakby pojechali i nie wrocili to bym ich zabila...
__________________
Portia
X6~887
OriginalPortia is offline  
Old 12-23-2003, 01:30 PM
  #17
Passionate Fan

 
Joined: Jan 2003
Posts: 3,072
A ja tesh jush mam choinke!!!! [img]smilies/smile.gif[/img]
I wogóle dzisiaj prawie caly dzien sprzatalam.... i normlanie padam z nód - i wogóle sie wkurzylam, bo caly dzien cos robilam, a tu i tak wszyscy w domciu sie mnie czepiali [img]smilies/frown.gif[/img] No ale na szczescie jutro jush Wigilia [img]smilies/smile.gif[/img] i wreszcie zobacze lepsza czesc medalu :d

[img]smilies/pinkie.gif[/img] Mala [img]smilies/pinkie.gif[/img]
__________________
The best feelings are those that have no words to describe them...

X7-604
malenstwo is offline  
Old 12-23-2003, 01:38 PM
  #18
Absolute Fan

 
LouAnn's Avatar
 
Joined: Jan 2003
Posts: 6,949
hej zabki:Wave:

dzis bylam nornamlnie 5 godz w markecie!!! normalnie nog nie czuje ale juz na szczescie wszystko kupione [img]smilies/biggrin.gif[/img]

Ja rowniez chcialam wam zlozych zyczenia cieplutkich i wesolych swiat, alby przygotowania do jutrzejszej kolacji uplynely w rodzinnej i spokojnej atmosferze, abyscie zawsze doswiadczaly milosci ze strony najblizszych dziekujac im za to rowniez miloscia ze swojej strony, zycze wam rowniez spelnienia najskrytszych marzen, ale rowniez byscie nadal marzyly
__________________
*Janet*

"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
LouAnn is offline  
Old 12-23-2003, 01:49 PM
  #19
Dedicated Fan
 
OriginalPortia's Avatar
 
Joined: Apr 2003
Posts: 851
i jeszcze jedno zyczenie (jaka ja egoistka jestem)

ZEBYSCIE MI WYBACZYLI TO ZE KARTECZEK NIE POWYSYLALAM - poczte omijam szerokim lukiem a komp mi sie wysypal do tego stopnia ze nie mialam jak a teraz juz nie mam sily...
__________________
Portia
X6~887
OriginalPortia is offline  
Old 12-23-2003, 03:05 PM
  #20
Addicted Fan

 
loienn's Avatar
 
Joined: Nov 2002
Posts: 4,580
Kochani!!!
Zycze Wam zdrowych,pogodnych Swiat, oraz smacznego barszczyku(jako,ze Ann wspomniala o nim, a ja w tym roku mam strajk w celu ratowania Karpi), mnostwa prezentow pod choinka(hehe,ja tez juz mam [img]smilies/biggrin.gif[/img] ) i nie ciagnac Mikusia za brode!!!
__________________
"...
I'd live, I'd die for you
Steal the sun from the sky for you
Words can't say what a love can do
I'll be there for you..."

X6-795
loienn is offline  
Old 12-23-2003, 04:07 PM
  #21
Addicted Fan

 
annette anne's Avatar
 
Joined: Jul 2003
Posts: 4,967
Kurna, to ja zadnej karteczki nie dostane ??? chlip [img]smilies/cry.gif[/img] no coz... Jakos to przeboleje [img]smilies/biggrin.gif[/img]
Teraz wlasnie wcinam truskawkowa galaretke z bita smietana - mniam ! Uwielbiam !! A jutro juz WIGILIA !!! hip hip hurra [img]smilies/smile.gif[/img]
__________________
Drawn to the violence of change
Charmed by the sentimental brave
I hear the door slam, I look the other way
I hate the small talk and the empty days

annette anne is offline  
Old 12-23-2003, 04:14 PM
  #22
Addicted Fan

 
annette anne's Avatar
 
Joined: Jul 2003
Posts: 4,967
Mam nadzieje, ze maile doszly :-)

Kasienko, nazwe poprawilam [img]smilies/smile.gif[/img]

Jeszcze raz wszystkiego naj i najlepszego barszczyku (mniam ! to jedyne danie, ktore jem w calosci, ale za uszkami niem przepadam =P)

Pa pa, ide spac, musze jechac z mama na jej sklep tyrac :/ Ale jak pomysle o prezentach nie, [img]smilies/rolleyes.gif[/img] to sie od razu lepiej robi
__________________
Drawn to the violence of change
Charmed by the sentimental brave
I hear the door slam, I look the other way
I hate the small talk and the empty days

annette anne is offline  
Old 12-24-2003, 04:56 PM
  #23
Ultimate Fan

 
Joined: Feb 2003
Posts: 8,281
Jest 23:55 wiec jeszcze Wigilia, chyba sie nie spoznilam. Mam tez szczera nadzieje, ze moje sweet karteczki dotarly do kogo trzeba. Mozliwe, ze sie zagubily, bo byly maluskie. A te panie na poczcie dosyc czesto cos gubia (przynajmniej jesli chodzi o mnie).

A teraz moj wierszyk. przystosowany do odbioru w rozdzielczosci .sms [img]smilies/biggrin.gif[/img]

Zielona choineczka stoi juz w kaciku
Smaczniutenski karpik lezy na stoliku
Kolorowych prezencikow rowniusienki rzad
Wszyscy oni zycza Ci: Wesolych Swiat!

Dziewczeta, Wesolych Swiat! Zyjcie jak zyjecie, nie zmieniajcie sie i zawsze, ale to zawsze badzcie soba, bo takimi wlasnie Was lubie [img]smilies/love.gif[/img] . Dziekuje, ze jestescie.
Annush87 is offline  
Old 12-25-2003, 05:18 AM
  #24
Addicted Fan

 
annette anne's Avatar
 
Joined: Jul 2003
Posts: 4,967
Ja juz tylko siedze i jem [img]smilies/smile.gif[/img] Mniam... pycha ciasto [img]smilies/smile.gif[/img] Jest 12:08 a ja jeszcze w koszuli nocnej [img]smilies/smile.gif[/img] No ale swieta sa nie ;P Niestety, w ten piatek nie leci "cien aniola" [img]smilies/frown.gif[/img] No ja sie zalamie [img]smilies/wink.gif[/img] No dobra, ja spadam jesc i przepisac referat z chemii (cale szczescie, ze tylko przepisac [img]smilies/wink.gif[/img] ). Zycze wam kilogramow po tych swietach [img]smilies/smile.gif[/img] Bo pewnie wiekszasc z was chudziutka jest jak ja (w ogole nie umiem przytyc ! Od kilku miesiecy moja strzalka na wadze jest na 44 kg! A mam 168 cm !!! czyli ponad 15 kg niedowagi) [img]smilies/smile.gif[/img]

Kasienko, dziekuje ci za karteczke ! Slicznusie zyczenia i karteczka tysh ladna ! Niestety, singli Evanescence nie dostalam, ale mam 50 zl i sama sobie kupie [img]smilies/smile.gif[/img] Chyba ze pojdzie to na discmana [img]smilies/smile.gif[/img]
__________________
Drawn to the violence of change
Charmed by the sentimental brave
I hear the door slam, I look the other way
I hate the small talk and the empty days

annette anne is offline  
Old 12-25-2003, 05:51 AM
  #25
Ultimate Fan

 
Joined: Feb 2003
Posts: 8,281
Jej, jak fajnie, ze karteczka dotarla [img]smilies/biggrin.gif[/img]

No niestety, rodzice sie nie znaja na muzyce [img]smilies/biggrin.gif[/img] ja tez nie dostalam plyt Lifehouse. No, ale trudno [img]smilies/smile.gif[/img] Dostalam za to discmana i 50 zl wiec plyty rowniez sobie kupie [img]smilies/biggrin.gif[/img]
Annush87 is offline  
Old 12-25-2003, 05:51 AM
  #26
Ultimate Fan

 
Joined: Feb 2003
Posts: 8,281
Strone dedykuje Swietom, bo to najfajniejszy czas w roku.
Annush87 is offline  
Old 12-25-2003, 07:20 AM
  #27
Extreme Fan
 
Joined: Mar 2003
Posts: 2,171
Hej dziewczynki [img]smilies/kiss.gif[/img] Na swieta to musialam tu wpasc na sekunde [img]smilies/tongue.gif[/img]
Snieg jush pada , snieg jush pruszy
marzna rece, marzna uszy
A ja biegne bez wytchnienia, zeby zlozyc Wam życzenia
pachnacej lasem choinki, na stole barszczu i szynki, radosnych kolednikow oraz podarkow bez liku...
świat pelnych radosci, karpia bez osci
przjaciól tylko serdecznych, milosci i piór wiecznych
sukcesów bardzo licznych i gdy sie tylko nadarzy
fajnych i wesolych wojazy..
Na koniec zas wspanialego: 2004-go
zyczy Sylvi

Spoznione, ale szczere [img]smilies/biggrin.gif[/img]

[ 12-25-2003: Message edited Sylvi ]
__________________
"To do is to be"(Socrates)."To be is to do"(Plato)."Do be do be do"(Sinatra))
Sylvi is offline  
Old 12-25-2003, 08:42 AM
  #28
Addicted Fan

 
annette anne's Avatar
 
Joined: Jul 2003
Posts: 4,967
Jejq Kasienko jak ja ci zazdroszcze !! mi nie chcieli kupic discmana chlip [img]smilies/frown.gif[/img] a ja w ogole mam tylko te 50 zeta i nie starczy mi i na plytki, i na discmana [img]smilies/cry.gif[/img] buuuuu

Sylv - dzieki ! ladny avatar! Fto fto?
__________________
Drawn to the violence of change
Charmed by the sentimental brave
I hear the door slam, I look the other way
I hate the small talk and the empty days

annette anne is offline  
Old 12-25-2003, 08:59 AM
  #29
Addicted Fan

 
loienn's Avatar
 
Joined: Nov 2002
Posts: 4,580
Ann, nie smuc sie-niedlugo Dzien Dziecka [img]smilies/wink.gif[/img] i ja Ci wyslalam karteczke! ale nie wiem kiedy dostaniesz [img]smilies/frown.gif[/img] nie moglam znalezc tylko 2 adresow [img]smilies/frown.gif[/img] [img]smilies/cry.gif[/img]
__________________
"...
I'd live, I'd die for you
Steal the sun from the sky for you
Words can't say what a love can do
I'll be there for you..."

X6-795
loienn is offline  
Old 12-25-2003, 04:34 PM
  #30
Passionate Fan

 
Joined: Jan 2003
Posts: 3,072
heja [img]smilies/smile.gif[/img]

Ja przepraszam ze spóznione zyczenia, ale sa prostu z serduszka - a lepiej pózno niz wcale [img]smilies/biggrin.gif[/img]

No wiec
Gdy pierwsza gwiazdka blysnie na niebie
Cudowny kosmita przyleci do Ciebie
Powspominacie dawne czasy,
Popróbujecie swiateczne frykasy
A potem odleci.. i skryje go mrok [img]smilies/frown.gif[/img]
Lecz Ty sie nie mart, bo WRÓCI ZA ROK !!!!


No to dziewczynki, wesolych, radosnych, rodzinnych i oczywiscie kosmicznych swiat i takiegotez nowego roku [img]smilies/smile.gif[/img] Niech Wasze wszystkie najskrytsze marzenia sie spelnia !!!!! I zebysmy zawsze byly razem [img]smilies/smile.gif[/img]

[img]smilies/pinkie.gif[/img] Mala [img]smilies/pinkie.gif[/img]
__________________
The best feelings are those that have no words to describe them...

X7-604
malenstwo is offline  
Closed Thread   Post New Thread

Bookmarks



Thread Tools



All times are GMT -7. The time now is 11:12 AM.

Fan Forum  |  Contact Us  |  Fan Forum on Twitter  |  Fan Forum on Facebook  |  Archive  |  Top

Powered by vBulletin, Copyright © 2000-2024.

Copyright © 1998-2024, Fan Forum.