Fan Forum
Remember Me?
Register

  Request a Forum   |     View New Forums

Closed Thread   Post New Thread
 
Thread Tools
Old 09-08-2005, 01:23 PM
  #1
Loyal Fan
 
Joined: Jul 2003
Posts: 1,402
Polish Fans#28 - bo jeszce tylko wrzesien,padziernik *przewijam* i znow beda wakacje!

pozwolilam sobie zalozyc pokoik chyba moj pierwszy w comunities aha no to po polsku napisalam co sie bede.. jakby komus cos nie pasowalo to chetnie zmienie

Lista Polish Fans

-A-
Alcestis_Thalassa
_Alyssa_Milano_
Annette Alejandra
Anoriza
*********************
-D-
Doreenka
~DresdenDoll~
*********************
-G-
Goja
*********************
-I-
Issy Evans
*********************
-J-
Jenny_Evans
_Jessica_
*********************
-K-
Kasienka
*********************
-L-
loienn
LouAnn
Luna – moony girl
*********************
-M-
Majandra_Delfino
Malenstwo
_Maria_De_Luca_
Misopuchatek
*********************
-O-
OryginalPortia
*********************
-P-
parasite33
*********************
-R-
RenaWampirek
RuSiA
*********************
-S-
Sylvii
soul_girl
***************************************************
-T-
tzw_madzia
******************************


Lista pokoi :
Communites
Couples
Games
Roswell
Gilmore Girls
Friends
ER
Dawson's Creek
Dark Angel (rzadko odwiedzany)
Buffy The Vampire Slayer
Angel (rzadko odwiedzany)
Orlando Bloom
One Tree Hill
Joshua Jackson
Josh Hartnett(niezwykle rzadko odwiedzany)
Johnny Depp
Jason Behr (rzadko odwiedzany)
David Boreanaz
Johnny Depp
Shiri Appleby
Sarah Michelle Gellar
Majandra Delfino (rzadko odwiedzany)
Katherine Heigl
Television
Music

na prawde mamy tyle pokoi..
nieladnie z mojej strony :/

--za chwilke--
eee wybaczcie literowke w topicu ale inaczej by sie nie zmiescil wykrzyknik
RuSiA is offline  
Old 09-09-2005, 09:18 AM
  #2
Addicted Fan

 
tzw_madzia's Avatar
 
Joined: May 2005
Posts: 4,497
nie zasubscribowalam tego threada i przez to mi umknal...

Nowy thread od wczoraj i jeszcze nikt tu 'nie postnal'?!?!?! No to niech ja bede pierwsza, niech mnie dosiegnie ten zaszczyt Sooo... Pierwszy post

I to nawet dobrze ze tytul po polsku- niech zyje patiotyzm i milosc do ojczyzny
__________________
DFTBA!

icon: ?
tzw_madzia is offline  
Old 09-09-2005, 09:24 AM
  #3
Ultimate Fan

 
Joined: Feb 2003
Posts: 8,281
Druga!

Fantastyczny temat. Troche dolujacy, ale co tam

WEEKEND!
Annush87 is offline  
Old 09-09-2005, 12:33 PM
  #4
Extreme Fan
 
Anoriza's Avatar
 
Joined: Apr 2005
Posts: 2,700
W takim razie bede trzecia ...

Ekhmm ... tytul cudny , nawiazujac do patriotyzmu to jestem coraz bardziej od niego zdala szczegolnie w czasie goraczki przedwyborczej
Anoriza is offline  
Old 09-10-2005, 05:52 AM
  #5
Elite Fan

 
Joined: Jun 2005
Posts: 44,720
Dziendoberek! Jak tam wam mija sobota?

Kurczaki zupelnie zapomnialam o wyborach! Kiedy to jest? Na ostatnie nie mialam jak dojechac bo jak zwykle koleje strajkowaly ale tym razem spelnie swoj obywatelski obowiazek

Zmykam bo mi sie O.C. sciagnelo hehe...
~DresdenDoll~ is offline  
Old 09-10-2005, 07:42 AM
  #6
Loyal Fan
 
Joined: Jul 2003
Posts: 1,402
o fajnie ze wam sie podoba tytul pokoiku

a no wybory, www.wybieram.pl, cos w style "vote or die" reaklmauja w tv. aha jesli chodzi o tamta kampanie"vote or die" to cos mi sie przypomnialo,.. brala w niej udzial tez Paris Hilton i zgadnijcie kto nie zaglosowal.. Paris Hilton! xD

kurcze ale mialam przypal w domu teraz sie trzeba podlizac, ide sprzatac i w ogole uczyc sie i takie tam
RuSiA is offline  
Old 09-10-2005, 08:50 AM
  #7
Elite Fan

 
Joined: Jun 2005
Posts: 44,720
Paris Hilton... oj... Obejrzalysmy razem z siostra cioteczna Dom woskowych figur w te wakacje wlasciwie tylko po to zeby zobaczyc jak ginie... W zyciu nie widzialam tak nedznego filmu a Paris - nawet jak udaje ze spi to jest nienaturalna... Wyjatkowo "utalentowana aktorka" Do tego Jared... beurk... Jedyna dobra scena to byle te 3 sekundy Chada bez koszulki Po co przyjal te role nadal mnie zastanawia... Zycie malzenskie musi drozej kosztowac niz jego gaza w OTH
~DresdenDoll~ is offline  
Old 09-10-2005, 10:52 AM
  #8
Addicted Fan

 
tzw_madzia's Avatar
 
Joined: May 2005
Posts: 4,497
Boszzz... Jareda nie trawie wiec w ogol sobie 'Dom woskowych cial' podarowalam- widzialam kiedys jakis taki reportaz z planu na MTV i mnie... 'powalilo' xD

Hm... Wybory powiadacie? Wypadaloby pojsc...(moje pierwsze ) Czyli ze lecimy zaglosowac na Leppera ta?
__________________
DFTBA!

icon: ?
tzw_madzia is offline  
Old 09-10-2005, 11:54 AM
  #9
Loyal Fan
 
Joined: Jul 2003
Posts: 1,402
no,no na mtv lecialo cos o tym "domie woskowych c".. ja w sumie nie przypominam sobie zadnego filmu z tym Jaredem Leto.. ale nawet taki znosny z wygladu, nie mowiac noo o Chadzie no tamat z "24 godzin" tam jeszce byla, ale jak mowicie ze baznadzieja to nie bede sie fatygowac nawet.
RuSiA is offline  
Old 09-10-2005, 01:41 PM
  #10
Extreme Fan
 
Anoriza's Avatar
 
Joined: Apr 2005
Posts: 2,700
OMG , HOW vel Dom woskowych figur ...
No coz Paris zostala moja idolka , nie ma mocnych ... Ubustwiam ja - taka inteligentna i wogole ... Moglabym sie rozpisac ze hej !
Jared i Chad , mimo wszystko film mnie przybil i nigdy wiecej takich produkcji ! Prosze ...
Anoriza is offline  
Old 09-10-2005, 02:02 PM
  #11
Elite Fan

 
Joined: Jun 2005
Posts: 44,720
Gdyby tam gral Jared Leto to bym sie nie skarzyla ale tam niestety gral Jared Padalecki aka Dean, ktory powoduje u mnie odruch wymiotny... beurk... Jared Leto... Jeden z moich pierwszych crushow z seriali telewizyjnych Nie wiem czy ogladalyscie My so called life, taki serial z polowy lat 90 gdzie Jared gral Jordana Catallano... Ah ten buntownik hehe... Lubialam to A w ogole moj pierwszy crush serialowy to pierwszy "buntownik" seriali dla mlodziezy czyli Dylan McKay z BH90210... Coz bylam mloda i glupia... Bylam ciutek zawiedzona bo Luke Perry w rzeczywistosci wyglada nienajlepiej... I zawsze wyobrazalam go sobie wyzszego... Ale za to jest bardzo sympatyczny... Niestety ze znajoma bylysmy bardziej zajete oblukiwaniem Jamesa Marstersa po drugiej stronie sali niz ex Dylanem

Dom woskowych cial to moj #1 najgorszych filmow... Przebil nawet Blue Crush
~DresdenDoll~ is offline  
Old 09-11-2005, 01:08 AM
  #12
Absolute Fan

 
LouAnn's Avatar
 
Joined: Jan 2003
Posts: 6,949
Dom woskowych cial vel Dom mizernych talentow - nawet taka kuszaca perspektywa ujrzenia ginacej Paris nie potrafila mnie zmusic bym obejrzala to cos

Jared Leto? hmm a kto to taki? Wrzuccie jakas fotke tego "fenomenu" meskosci

Do hihi mialas podobnie jak ja z Lukiem Perry'm jako smarkula tez zachwycalam sie Dylanem i snilam o nim, potem mi przeszlo chociaz slabostki i ciagotki do niegrzecznych chlopcow nadal pozostaly

hehe tydzien szkoly i widze, ze macie jej dosyc, ahh jak ja sie ciesze, ze mam to za soba, a szczegolnie klase maturalna, chociaz to w sumie byla najlepsza jak sie glebiej nad tym zastanowic. Ale i tak najlepsza grupe mialam po liceum, teraz jak sie dalej uczylam. Tak zgranej paczki nigdy chyba nie mialam. Szkoda, ze juz koniec, ale i tak sie regularnie spotykamy na malym drinku itp.


Rusiu gratuluje zalozenia pokoiku pierwszego w Communites A co powiesz na to by uaktualnic liste i pousuwac nazwy Polish Fans, ktore ju tu nie zagladaja od lat?
__________________
*Janet*

"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
LouAnn is offline  
Old 09-11-2005, 05:57 AM
  #13
Addicted Fan

 
tzw_madzia's Avatar
 
Joined: May 2005
Posts: 4,497
Ostatnio Conan nabijal sie z Paris... jest z czego xD No wiec wlasnie Jared vel Dean (z naciskiem na dean ---> ) jesli chodzi o tego drugiego Jareda to go nie znam i tez chetnie fotke oblookam

BH90210? Ahhh, wiedze ze wszyscy to ogladali? I kazdy wzdychal do Dylana? No to ja musze sie przyznac ze w tej sprawie sie nie wyrozniam Aczkolwiek nigdy o nim nie snilam

U mnie maturalna klasa tez byla jak na razie najlepsza... Wbrew pozorom- najmniej nauki, najlepsze imprezy i w ogole...
__________________
DFTBA!

icon: ?
tzw_madzia is offline  
Old 09-11-2005, 07:40 AM
  #14
Loyal Fan
 
Joined: Jul 2003
Posts: 1,402
aaaaa to trzeba bylo tak od razu.. ze ten co tam gra ma na naziwsko inaczej (ja tak sobie strzelilma bo wiedzilam ze ma na imie Jared a jedyny o ktorym slyszlam to byl Leto). no nazywa sie padaleci z tego co wyczytalam.

a no i fotki owych panow:

to Leto

a tu Padalecki
RuSiA is offline  
Old 09-11-2005, 08:46 AM
  #15
Master Fan

 
parasite33's Avatar
 
Joined: Feb 2005
Posts: 13,638
Leto jest genialny. Chociaż do dzsiaj nie wiem jak mógł zagrać w "Aleksandrze", ale za "Requiem dla snu" go ubóstwiam.
A mi w BH90210 zawsze najbardziej podbał się Steve? (Taki blondyn... ) Do dzisiaj nie wiem jakim cudem, ale okej... To było ładnych pare lat temu... Ale kurde jak sobie przypomnę jak ja uwielbiałam ten serial.
__________________
Gosia | Racing is a state of mind.
parasite33 is offline  
Closed Thread   Post New Thread

Bookmarks


Thread Tools



All times are GMT -7. The time now is 09:01 AM.

Fan Forum  |  Contact Us  |  Fan Forum on Twitter  |  Fan Forum on Facebook  |  Archive  |  Top

Powered by vBulletin, Copyright © 2000-2024.

Copyright © 1998-2024, Fan Forum.