Fan Forum
Remember Me?
Register

  Request a Forum   |     View New Forums

Closed Thread   Post New Thread
 
Forum Affiliates Thread Tools
Old 03-19-2004, 12:14 PM
  #241
Master Fan

 
rebelle's Avatar
 
Joined: May 2002
Posts: 19,675
Stjepo, otkud ti je siggy?

The Prom je bila malo dosadna epizoda...opet taj Angel [img]smilies/yawn.gif[/img] ah jadna Buffy
__________________
( * )
rebelle is offline  
Old 03-19-2004, 12:48 PM
  #242
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Tihana sig mi je iz pjesme "Somebody help me" koju pjeva Full Blown Rose, a tema je serije Tru Calling u kojoj glumi Eliza. [img]smilies/biggrin.gif[/img]

Moram priznati da su i meni dosadili B/A... U sinocnjoj epizodi mi se svidio jedino onaj ples na kraju, sve ostalo prepiranje i analiziranje mi je bilo skroz glupo. [img]smilies/rolleyes.gif[/img] Nije mi se svidjelo sto su tako odjednom odlucili razdvojiti njih dvoje cim je David dobio punudu za spin-off. Tri sezone su nam trubili o tome kako su B&A sudeni jedno drugom, srodne duse i ostalo, a onda iznenada on nju zeli ostaviti. [img]smilies/pout.gif[/img] Angel me iznervirao i u sljedecoj epizodi (GD1 koja se emitira veceras) kada su se svadali pa ju je on nazvao deristem. [img]smilies/pout.gif[/img] Bilo mi je taaakooo drago kad ga je Faith pogodila nakon toga! [img]smilies/evil_laugh.gif[/img]
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 03-21-2004, 08:42 AM
  #243
Total Fan

 
Tery's Avatar
 
Joined: Dec 2002
Posts: 7,728
[img]smilies/nono.gif[/img] Nemojte mi vrijedati Angela. I tako odlazi sutra... [img]smilies/bawl.gif[/img] Mozda i bolje! Ove sezone su mu iskvarili lik, ali je zato 100 puta bolji nakon dolaska u LA! [img]smilies/biggrin.gif[/img]

Graduation Day 1 ~ Willow + Oz!! [img]smilies/love.gif[/img] , Xander i Anya takoder! Super je bilo kad se ona vratila i pitala ga da li bi otisao s njom! Wesley mi je bilo malo zao, ali sta ces... I on je bolji u Angelu. Buffy i Faith su bile fenomenalne! [img]smilies/biggrin.gif[/img] Pogotovo onaj fight na kraju!
__________________
~Maja
icon credit: pretty lies
6 years and 7 days later... I don't know why I still do this every day.
Tery is offline  
Old 03-21-2004, 11:41 AM
  #244
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Buffy/Faith fight mi je bio odlican! [img]smilies/thumbs_up.gif[/img] Posebno cijeli kocept... Buffy se obukla kao Faith ("Look at you. All dressed up in big sister's chlotes") i dosla ju je ubiti njenim nozem i tako ju je na neki nacin izdala kao sto je i ona nju. [img]smilies/sigh.gif[/img] Bilo mi je super kako se Faith na kraju bacila da Buffy ne bi mogla spasiti Angela. [img]smilies/biggrin.gif[/img] (nije da ja ne zelim da ona spasi Angela ali dobro ju je Faith nasamarila) A i njene posljednje rijeci : "Quite a ride..." [img]smilies/sigh.gif[/img] [img]smilies/biggrin.gif[/img] Sve u svemu odlicna epizoda za Faith. A da ne zaboravim i Little firecracker scenu... [img]smilies/sigh.gif[/img] [img]smilies/love.gif[/img]

W/O i X/A su mi isto bili ful slatki a Willow mi je bila smijesna kad je govorila o tome kako ce joj sve nedostajati, cak i Harmony i aparat za sokove. [img]smilies/lol.gif[/img]

U drugom dijelu nas ocekuje ogromna borba ucenici vs.Mayor uz malo mudrosti i pomoci od Faith (neka vas ne zavara to sto je ona u komi [img]smilies/wink.gif[/img] ). [img]smilies/smile.gif[/img]

[ 03-21-2004: Message edited ~ Timmy ~ ]
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 03-21-2004, 01:09 PM
  #245
Loyal Fan
 
Joined: Jan 2003
Posts: 1,809
Ove zadnje epizode su mi bile super!!
Angle i Buffy su mi tako slatki [img]smilies/love.gif[/img] a i Willow i Oz su bili cakani.Oza ce netko ubiti je tako??
Ful ne bi da Angel ode!! [img]smilies/bawl.gif[/img]
Ma sve je to onaj glupi gradonacelnik uprskao jer je isao srati Angelu [img]smilies/redface.gif[/img]
Jedva cekam ponedjeljak finale!!!
__________________
*Nina*
Arrows No.304.

So never mind the darkness
We still can find a way
'Cause nothin' lasts forever
Even cold November rain
*Ms.Bloom* is offline  
Old 03-21-2004, 01:25 PM
  #246
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Oza nece nitko ubiti... Doduse, scenaristi su planirali da ga Angelus ubije u 2.sezoni ali od toga se odustalo. Oz ce ubiti vukodlaka Verucu i nakon toga otici iz Sunnydalea da nauci kontrolirati sebe kao vukodlaka. Kada se vrati Willow umjesto njega izabrere Taru pa on ponovo odlazi. [img]smilies/frown.gif[/img]

Nadam se da ce vam se svidjeti finale! [img]smilies/biggrin.gif[/img]







[ 03-21-2004: Message edited ~ Timmy ~ ]
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 03-21-2004, 04:09 PM
  #247
Total Fan

 
Tery's Avatar
 
Joined: Dec 2002
Posts: 7,728
Joj, da firecracker scena! [img]smilies/sigh.gif[/img] Do sada nisam ni kuzila zasto se Faith thread na ovom boardu zove Faithful Firecrackers [img]smilies/lol.gif[/img]

E, da! I moja sestra je potegnula jedno zanimljivo pitanje. Je li gradonacelnik samo iskoristavao Faith ili ju je stvarno volio (recimo to tako)?

Ne vidim slike... [img]smilies/frown.gif[/img]
__________________
~Maja
icon credit: pretty lies
6 years and 7 days later... I don't know why I still do this every day.
Tery is offline  
Old 03-21-2004, 04:59 PM
  #248
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Pretpostavio sam da se slike nece vidjeti ali morao sam pokusati... [img]smilies/frown.gif[/img] Cini se da sada vise ne dopustaju direct linking sa te stranice. [img]smilies/pout.gif[/img]

Mislim da je Gradonacelnik stvarno volio Faith kao kcer jer je u 4.sezoni ipak njoj ostavio onu spravicu da moze zamijeniti tijela s nekim u slucaju da ostane sama kada on umre a nesto jos vaznije cemo vidjeti sutra u finalu - Faith je njegova "ljudska slabost" i sama Faith je kljuc pobjedivanja Gradonacelnika. Kako? Vidjet cete... [img]smilies/wink.gif[/img]

Prijedlozi za naslov! Uzeo sam neke i od proslog threada. Molim vas izjasnite se brzo, tko god stigne, jer nemamo puno vremena. [img]smilies/frown.gif[/img]

We enjoy it even more the second time around!
To hell with reruns, give us a new season already!!
'Cause we have 3 more seasons to go!
S5 -- Dawn, Spuffy, Glory, k!cka$$ episodes... What else do we need?!
'Cause Spike finally fell for Buffy!

Meni se osobno najvise svida treci jer je nekako najprikladniji. Ali i vasi prijedlozi su uvijek dobrodosli. [img]smilies/wink.gif[/img]

[ 03-21-2004: Message edited ~ Timmy ~ ]
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 03-23-2004, 04:24 AM
  #249
Master Fan

 
rebelle's Avatar
 
Joined: May 2002
Posts: 19,675
[img]smilies/wave.gif[/img] Ja nemam nikakvih ideja za novi title...
__________________
( * )
rebelle is offline  
Old 03-23-2004, 07:49 AM
  #250
Total Fan

 
Tery's Avatar
 
Joined: Dec 2002
Posts: 7,728
Quote:
Originally posted by ~ Timmy ~:
<STRONG>Mislim da je Gradonacelnik stvarno volio Faith kao kcer jer je u 4.sezoni ipak njoj ostavio onu spravicu da moze zamijeniti tijela s nekim u slucaju da ostane sama kada on umre a nesto jos vaznije cemo vidjeti sutra u finalu - Faith je njegova "ljudska slabost" i sama Faith je kljuc pobjedivanja Gradonacelnika. Kako? Vidjet cete... [img]smilies/wink.gif[/img]</STRONG>
Vidjela sam! [img]smilies/wink.gif[/img] Finale je bilo fenomenalno! Ona borba na kraju je bila super! [img]smilies/biggrin.gif[/img] Kad je Buffy rekla "Sad!" i svi ucenici skinuli one halje ispod kojih su imali oruzje... [img]smilies/sigh.gif[/img] A zadnje scene su bile bittersweet... [img]smilies/cry.gif[/img] Eksplozija skole (i tako im vise ne treba! [img]smilies/lol.gif[/img] ), Angelov odlazak, te njih 5 kako onako odlazi...

Sto se tice gradolnacelnika, da, i u ovoj epizodi se vidi da mu je stvarno bilo stalo do Faith kad je onako poludio u bolnici i pokusao ubiti Buffy! [img]smilies/eek.gif[/img]

Najsmijesnija scena mi je definitivno bila ona sa Wesleyem i Cordy u knjiznici! [img]smilies/rotfl.gif[/img] A ja sam se pitala zasto se u Angelu nikad nije spominjalo da su se njih dvoje svidali jedan drugome. [img]smilies/lol.gif[/img]

Onaj Ozov citat s kraja epizode sa prezivljavanjem srednje skole je bio super! [img]smilies/lol.gif[/img]

Quote:
Originally posted by ~ Timmy ~:
<STRONG>Prijedlozi za naslov! Uzeo sam neke i od proslog threada. Molim vas izjasnite se brzo, tko god stigne, jer nemamo puno vremena. [img]smilies/frown.gif[/img]

We enjoy it even more the second time around!
To hell with reruns, give us a new season already!!
'Cause we have 3 more seasons to go!
S5 -- Dawn, Spuffy, Glory, k!cka$$ episodes... What else do we need?!
'Cause Spike finally fell for Buffy!</STRONG>
Definitivno jedan od prva 3 jer je malo glupo stavljat neki od zadnja dva (iako su super!) jer jos nismo dobili 5. sezonu. Mozda prvi ili drugi. [img]smilies/smile.gif[/img] Treci bih ostavila za slijedeci thread kad zavrse reprize i kad stvarno budemo imali jos 3 sezone do kraja. Ali moze i taj, meni je stvarno svejedno...

[ 03-23-2004: Message edited Tery ]
__________________
~Maja
icon credit: pretty lies
6 years and 7 days later... I don't know why I still do this every day.
Tery is offline  
Old 03-23-2004, 08:16 AM
  #251
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Drago mi je da ti se svidjelo finale! [img]smilies/biggrin.gif[/img] Sve vezano za Faith mi je bilo odlicno (Buffyin san... "Is this your mind or mine? -Beats me!" LOL... Cak su i spomenuli Dawn po prvi put, kad Faith kaze "Little Miss Muffet counting down from 7-3-0". Za 730 dana (2 godine) Buffy umire u epizodi "The gift".) [img]smilies/smile.gif[/img]
Wes/Cordy su mi bili bas komicni a onaj poljubac tako... odvratan? [img]smilies/lol.gif[/img] I naravno neizbjezna eksplozija skole... Nadam se da ce i moja skola tako zavrsiti. [img]smilies/lol.gif[/img]

Ja bih radije drugi naslov! Taj nekako kombinira oboje - i cekanje novih epizoda i reprize. A i humoristican je. Idem sad zapoceti novi thread s tim naslovom pa ga mozemo promijeniti ako smislimo nesto bolje. [img]smilies/wink.gif[/img]
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 03-23-2004, 08:39 AM
  #252
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Novi Thread!!!
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Closed Thread   Post New Thread

Bookmarks



Forum Affiliates
Let's Go To Work, Sunnydale Scoobies
Thread Tools



All times are GMT -7. The time now is 06:54 PM.

Fan Forum  |  Contact Us  |  Fan Forum on Twitter  |  Fan Forum on Facebook  |  Archive  |  Top

Powered by vBulletin, Copyright © 2000-2024.

Copyright © 1998-2024, Fan Forum.