Fan Forum
Remember Me?
Register

  Request a Forum   |     View New Forums

Closed Thread   Post New Thread
 
Forum Affiliates Thread Tools
Old 09-27-2004, 01:49 PM
  #16
Total Fan

 
Tery's Avatar
 
Joined: Dec 2002
Posts: 7,728
6x03: The Importance of Not Being Too Earnest

Bolja epizoda od prosle, ali ne i od prve epizode!
Sve price su mi bile zanimljive, od Joey i njenog maila pa sve do Jacka i profesora.

Pa krenimo redom...

Joey
A jadna... Ja bi umrla da mi se nesto slicno desi! Najbolje je bilo kad je skuzila i onda sva u panici probudi Audrey, a ona joj kaze da joj je rekla da to nije bila dobra ideja i da nije lako biti ona i nastavi spavati! A onda ona bruka na satu (btw, jel' se to meni cini ili Joey stalno kasni na to predavanje?) - "Dear Daw-son"! Pa onda oni u kaficu i onda se istrese na Eddieja koji valjda jedini na cijelom faksu nije procitao mail! Ona scena na kraju na predavanju mi je bila fora, iako iskreno sumnjam da bi se itko normalan tako obracao profesoru! (isto je bilo si sa Wilderom u s5)

Pacey
Nije bilo nesto posebno zanimljivo njega gledati na poslu, ali bas mi je bio strava dok je sklapao onaj posao! Onaj njegov sef me zivcira.

Jack
Ajme, kako je Kerr nabildan! Njegova opsesija profesorom je stvarno postala zabrinjavajuca! Super mi je bila ona scena na satu sa Jen i Audrey kad je prof. nesto izvalio sto i nije bilo smijesno, a Jack pogleda Audrey a ona mrtva ozbiljna! A onaj razgovor ispred kina (ili gdje vec?) - cini mi se da nije ni profesor bas ravnodusan...

Ostali
Sigurno nisam jedina koja misli da je Jen danas fenomenalno izgledala!
O Eddieju zelim jos malo saznati pa cu onda prosuditi.
Emma je ful simpa, sve scene u stanu sa P&J su bile fora, pogotovo na na kraju kad je Jack popio onaj njen "napitak"!
__________________
~Maja
icon credit: pretty lies
6 years and 7 days later... I don't know why I still do this every day.
Tery is offline  
Old 09-27-2004, 06:56 PM
  #17
Part-Time Fan
 
miranacro's Avatar
 
Joined: Feb 2004
Posts: 107
vidim,fakat izvrstan naslov..........


nema me na webu vikendom, pa i ne da mi se pisati dugačke postove
pa se manje dopisujem, a više čitam
miranacro is offline  
Old 09-27-2004, 09:09 PM
  #18
Dedicated Fan
 
pribsa's Avatar
 
Joined: Jan 2004
Posts: 890
Svidjela mi se danasnja epizoda....
Da se meni dogodi ono sto se dogodilo Joey...neznam kaj bi napravila..bar taj dan ne bi isla na predavanja.....I da,ta zena stalno kasni na ta predavanja....wtf?

Pacey je tako sladak kad shvati da ga je netko zaj.....a onaj smjesak iduce jutro....hm....ono kao,sad znam kak se ova igra igra.....hehehe

Eddie mi se fakat ne svidja,neka blaza i zlocestija verzija Paceya...ali bit ce sladak par dok budu zajedno,moram im priznat....

Jack i Emma danas..urnebes na kvadrat.....a nije bilo na odmet vidjet Jacka u onakvom izdanju.....blesav-zaljubljen

Jedva cekam da pocne ona drama oko Jen i C.J.....predobra stvar....ali dobro,o tom cu kad za to bude vrijeme.....

E..jel se samo meni cini ili se Joey(neznam jel tako i u pravom zivotu) nekako cudno ljubi.....sva je neka ukocena....ili se meni prividjaju bajke???
__________________
SeeBones#63 SwingSetter YoBlinger#50 Snickers ZooBaby#43 SMACked#20 TrueLover#153
JavaJunkie FerryBoater#176 Exhibitionist#136 Copulator#184 Masochist Savior#167
pribsa is offline  
Old 09-27-2004, 09:55 PM
  #19
Total Fan

 
Tery's Avatar
 
Joined: Dec 2002
Posts: 7,728
Quote:
Originally posted by miranacro
nema me na webu vikendom, pa i ne da mi se pisati dugačke postove
pa se manje dopisujem, a više čitam
A steta sto ti se ne da pisati, bas bih voljela cuti i tvoje misljenje!

Quote:
Originally posted by pribsa
Eddie mi se fakat ne svidja,neka blaza i zlocestija verzija Paceya...ali bit ce sladak par dok budu zajedno,moram im priznat....
Da, i meni je mrsko to priznati, ali nekako mi idu zajedno... Ako nista drugo, onda fizicki.

Quote:
E..jel se samo meni cini ili se Joey(neznam jel tako i u pravom zivotu) nekako cudno ljubi.....sva je neka ukocena....ili se meni prividjaju bajke???
A ne znam, nikad nisam previse pozornosti obracala na to. No meni se cini da ne, cak mi se ponekad cini totalno stvarno, onako, kao da se Katie toliko uzivi u ulogu da covjek pomisli da je stvarno zaljubljena u tu osobu i da je stvarno zeli ljubiti.

Btw, Katarina, na tvoj post o kosarci sam odgovorila u off topic threadu (lnk u 1. postu).
__________________
~Maja
icon credit: pretty lies
6 years and 7 days later... I don't know why I still do this every day.
Tery is offline  
Old 09-27-2004, 10:35 PM
  #20
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Tony, Morat cu razmislit koje mi trebaju prije nego te obavijestim. Svida mi se naslov.

Epizoda je bila zakon. Jadna Joey. Ful je ista ko i ja kad se primi kompjutera - ne skida se 2 dana i onda jos usput napravi neku glupost. Steta sto nismo uspjeli cut cijelo pismo.

Scena s Eddijem je bila... hm.... cute? no, wait, ne mogu to ni odglumiti. Odvratni su zajedno. Case closed.

Kraj s Dawsonom je bio genijalan. Pretpostavio sam da ce se to dogodit.

Jack je bio hm, neobican. Scene s Emmom su bile zabavne. Sbida mi se cura.

Pacey - nista posebno. Nezanimljiva prica a sef me iznervirao. Steta sto Jen nije dobila neku pricu. Damn. Ali je Joey zato bila kraljica epa.

Quote:
E..jel se samo meni cini ili se Joey(neznam jel tako i u pravom zivotu) nekako cudno ljubi.....sva je neka ukocena....ili se meni prividjaju bajke???
Hm, nisam primijetio.
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 09-27-2004, 11:20 PM
  #21
Total Fan

 
Tery's Avatar
 
Joined: Dec 2002
Posts: 7,728
Quote:
Originally posted by The Dreamer
Kraj s Dawsonom je bio genijalan. Pretpostavio sam da ce se to dogodit.
Ja uopce nisam razmisljala o tome, samo mi je bilo cudno da Dawsona nismo vidjeli cijelu epizodu. I onda onakav kraj...
__________________
~Maja
icon credit: pretty lies
6 years and 7 days later... I don't know why I still do this every day.
Tery is offline  
Old 09-27-2004, 11:29 PM
  #22
Total Fan

 
Tery's Avatar
 
Joined: Dec 2002
Posts: 7,728
AUDREY: Oh, my god! You're still there, like a vegetable.


PACEY: Ok, ok. Yuck it up, kiddies, 'cause this is how I will appear every morning in all my formal glory. Some of us actually have to work for a living.
JACK: Oh, poor Pacey Witter has a job that million would want that he's vastly under qualified for.

PACEY: Oh, come on.
JACK: What's up with that hair, man? Why is it... the way it is?

PACEY: It's too much product? (ma neee... cini ti se )
EMMA: Now, are you sure that blonde of yours isn't a ruse, Pacey?
PACEY: Emma, you know, if you can't deal with the man love, [Slap] I don't think this thing's gonna work out.





Paceyevom lupanju Jacka po guzici!
__________________
~Maja
icon credit: pretty lies
6 years and 7 days later... I don't know why I still do this every day.
Tery is offline  
Old 09-27-2004, 11:43 PM
  #23
Total Fan

 
Tery's Avatar
 
Joined: Dec 2002
Posts: 7,728

JEN: Ok, I forgot to tell you. This is studious jack, not to be confused with fun-time jack. He doesn't like to miss a word of freeman's lecture, so you should just try to keep it down.

~~~~


EMMA: You're sure I haven't made a fantastic mistake, then, living with those 2?
JOEY: Nope. I'm sure you won't be bored.
EMMA: Now, that's a cold comfort.

~~~~


AUDREY: You know, if it makes you feel any better, I hardly heard about the e-mail all day long.
JOEY: Audrey, you weren't on campus all day.
AUDREY: Details, Joey!

~~~~

JACK: Is Emma still here?
JOEY: Uh, no, she left about an hour ago. I think she was heading home.
AUDREY: How is it living with her? Does she run around in her underwear and ask you guys to zip things up for her?
JACK: That's funny. Actually, the three of us took a bath together this morning.
JEN: And I thought you only took baths with grams.
__________________
~Maja
icon credit: pretty lies
6 years and 7 days later... I don't know why I still do this every day.
Tery is offline  
Old 09-28-2004, 01:16 PM
  #24
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Odlican ep danas!

Dawson/Natasha su bili cool. Nisam odavno shipao nekoga izvan D/J okvira. U pocetku su bili malo dosadni ali ona zadnja scena je bila zakon.

No to se ne moze bas reci za J/E... Danas bi bili podnosljivi da nije bilo onog poljupca.

Opet je Jen bez storyline... Bilo je par dobrih scena s onim tipom ali nista narocito. Jack me zebrinjava... Nakon sve te jurnajve za profesorom i ulizivanjem on se ustrtari kad mu ovaj prizna da mu se svida. Ok, tip je ozenjen ali bio je i prije zar ne?

Pacey/Audrey... on mi se uopce ne svida u 6.sezoni. Audrey je bila cool kad je bila trijezna. Dakle, pocinju njeni problemi s alkoholom. Zadnje njihova scena mi je bila dobra.

Maja, hvala na slikama!
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 09-28-2004, 04:35 PM
  #25
Dedicated Fan
 
pribsa's Avatar
 
Joined: Jan 2004
Posts: 890
Danasnja epizodica je bila super......
Malo me nazivcirala ta Dawson/Joey situacija....sad se prave da se nista nije dogodilo.....
Toatalno sam se sokirala kad je ona poljubila Eddija-znala sam da ce se uskoro spetljat,ali nisam ocekivala da ce to bit vec u 3.epizodi........ona nesto prelako prelazi preko ljubavi.....no,dobro,da ne kritiziram,ipak je to serija,koja definitivno ima krivo ime.....trebala se zvat Joey's Creek...

Jack mi je bio super danas s profesorom i na tulumu....a ono kad je reko da su Kate & Leopold na televiziji....slomila sam se......
Jen i C.J su mi super par,slatke dvije plavuse(on i nije bas plav,ali eto...)

Ko jos...ah da....A kaj reci na Paceya i Audrey......vidi se da nisu jedno za drugo,bez obzira na to koliko se vole.......slatki su bili danas na kraju.....
__________________
SeeBones#63 SwingSetter YoBlinger#50 Snickers ZooBaby#43 SMACked#20 TrueLover#153
JavaJunkie FerryBoater#176 Exhibitionist#136 Copulator#184 Masochist Savior#167
pribsa is offline  
Old 09-28-2004, 05:14 PM
  #26
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Quote:
ona nesto prelako prelazi preko ljubavi....
I ja sam to htio spomenut... S koliko ih se samo spetljala odkad je posla na koledz! Wilder, Elliott, Charlie, Eddie... A onda na kraju moze izabrat samo izmedu D i P. Geez, pa barem ona ima siroki izbor bivsih.

I jos nesto... danas Jen opet spominje kako je cesto bila u takvim situacijama na tulumima... Jel jos govori o vremenu u NY? Ona je na glasu kao glavna **** serije a spavala je samo s mozda troje ljudi od pocetka. Ne znam koliko se oni misle izvlaciti na taj NY period... s koliko ih je uopce mogla spavat prije 15.godine?
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 09-28-2004, 09:31 PM
  #27
Ultimate Fan

 
a-burn's Avatar
 
Joined: Aug 2004
Posts: 8,658
ok, ovako, riskiram pljuvanje, ali who cares. eddie mi se cini cool i bas mi pasu njih dvoje. sta imate protiv njega, ljudi? danas me narocito osvojio kad je objasnio zasto voli kerouaca, 'on the road' je jedna od mojih naj knjiga ikada, genijalna je.

jensen je bio cute ali stvarno bi nesto trebao poduzeti s onom kosom. pa u DA je izgledao genijalno, ne mozes se sa super izgleda vratiti na so-so izgled. bas su mi simpa on i jen.

ajme sta ce jadan jack s onim profom? opet ce se uvaliti, on nikako na zelenu granu!

bas tuzna scena kad joey i dawson odu svatko na svoju stranu (doslovno) nakon razgovora na setu.
__________________
I need caffeine. Whatever form you’ve got.
I’ll drink it, shoot it, eat it, snort it, whatever form it’s in, gimme!
a-burn is offline  
Old 09-28-2004, 09:46 PM
  #28
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Quote:
bas tuzna scena kad joey i dawson odu svatko na svoju stranu (doslovno) nakon razgovora na setu.
Yup.

Nemam nista posebno protiv Eddija ali ne vole ga ni D/Jeri ni P/Jeri jer je samo zapreka za oba para. Ok, imala ih je jos ali Charlie je bio zabavan i bili su prilicno shippable a znali smo da nece uspjet s Wilderom... Eddije je samo annoying bez nekog posebnog razloga.

Nisam citao On the road pa ne mogu suditi sto se toga tice... Ali ne zvuci lose, barem po njegovim rijecima.
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 09-29-2004, 10:44 AM
  #29
Part-Time Fan
 
Joined: Apr 2003
Posts: 125
Quote:
Originally posted by a-burn

bas tuzna scena kad joey i dawson odu svatko na svoju stranu (doslovno) nakon razgovora na setu. [/B]
Istina, tuzno je ali potpuno nedosljedno je svemu sto se dogodilio na finalu. Onako se ponasaju jedino dvoje ljudi kad prekinu ljubavnu vezu, a ne prijatelji. Pa se onda ona Joey-ina recenica o nevinoj i cistoj ljubavi sa Dawsonom cini nelogicna. Niti je nevina niti cista, jer spavali su skupa kao prvo, a stalno su kad su bili u vezi nesto svadjali.
Inace nakon ove epizode stvarno je bilo iluzorno ocekivati da ce njih dvoje zavrsit skupa. To scenaristi nisu smjeli napravit.
tony_cro is offline  
Old 09-29-2004, 01:58 PM
  #30
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Opet odlicna epizoda danas! Nije bilo bas D/J ali ostali likovi su bili dobri.

Busy ima odlican glas. Audrey se dobro snalazi na pozornici, ouno bolje od Joey. Audrey/Emma su vjerojatno bile najzabavniji dio danasnjeg epa. Emma mi se sve vise svida.

P/A su opet bili malo zamorni. Svidaju mi se inace kao par ali u zadnje vrijeme im stvarno ne ide.

Dawson/Natasha su jos uvijek cute. Drago mi je da je ostala na filmu. Kao i to da Todd jucer nije otpustio Dawsona. Todd mi je jedan od najzabavnijih likova ove sezone, uz Emmu. Puno mi je bolji od Olivera.

Opet nista od Jen. Stvarno bi se pisci mogli malo vise potrudit oko njene price. Dosad smo vidjeli jako malo CJ/Jen.
Rijesila se prica s Jackom ali me nije bas zainteresirala.

Joey/Eddie su bili podnosljivi. Barem me nisu tjerali na povracanje. Dakle, napredak.
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Fan Forum  |  Contact Us  |  Fan Forum on Twitter  |  Fan Forum on Facebook  |  Archive  |  Top

Powered by vBulletin, Copyright © 2000-2024.

Copyright © 1998-2024, Fan Forum.